موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک مهارتی جذاب و خلاقانه است. یک موشن گرافی تبلیغاتی می تواند وجه تمایز شما با سایر رقبایتان و یک ابزار تبلیغاتی موثر برای شناساندن کسب و کار، خدمات و محصولات شما به مشتریان بالقوه باشد.

موشن گرافیک فیلم های دیجیتالی هستند که تولید می شوند و درواقع با فیلم های فیلمبرداری شده متفاوت هستند. آشنایی با هنر گرافیک و تصویر سازی و تصاویر متحرک پل ورود به دنیای تولید موشن گرافیک است. انواع موشن گرافیک تبلیغاتی و آموزشی استفاده و کاربرد فراوانی برای شرکت ها و مجموعه های مختلف دارد. موشن گرافیک ها ترکیبی از صدا و تصویر هستند که به انیمیشن ها شباهت دارند. ولی تفاوت های اساسی بین موشن و انیمیشن وجود دارد. برای مثال در موشن گرافیک کمتر به طراحی کاراکتر پرداخته می شود. در این نوع گرافیک های متحرک متن ها نقش اصلی را ایفا می کنند چون بیننده ی آنها کاملا متوجه پیغام و متن راوی می باشد و از تاثیر گذارترین کارها بر روی مخاطب می باشد چون صدا و تصویر را با یکدیگر تلفیق نموده است و بیشتر توجه مخاطبان را به مفهوم و هدف خود جلب می کند. همچنین تنظیم موسیقی و آهنگسازی به پیچیدگی انیمیشن نیست.

موشن گرافیک چی هست

موشن گرافیک سبکی از ویدیو است که حالتی پویا ، جذاب و تاثیرگذار دارد. این سبک از ویدیو متشکل از رنگ ها و المان های مختلفی هست که زیبایی این محتوا را چندین برابر میکند

امروزه ساخت ویدیو ، ساخت لوگوموشن و انواع موشن گرافیک نیاز و ضرورت هر کسب و کار است . با فلت رندر میتوانید خیلی سریع و آسان انواع موشن گرافیک را بسازید.


چگونه موشن گرافیک بسازیم ؟

 سفارش از آژانس های تبلیغاتی به صورت سنتی اغلب اشخاص یا شرکت ها وقتی میخوان موشن گرافیک داشته باشن به آژانس های تبلیغاتی مراجعه میکنند.

موشن گرافیک چیست؟

ویدئو ها و کلیپ های جذاب جایگاه بسیار ویژه ای را بین کاربران شبکه های اجتماعی و فضای آنلاین پیدا کرده اند. بر اساس بررسی ها و گفته های سیسکو، یک شرکت فناوری ارتباطات، تا سال ۲۰۲۲ بیش از هشتاد درصد ترافیک اینترنت به بازدید های ویدئویی مربوط می شود.
این همه ویدئوی جذابی که در دنیای مجازی منتشر می شود، حاصل همراه شدن هنر، نبوغ، ایده پردازی، خلاقیت و از همه مهم تر فناوری هایی است که با ظهور آن ها در دنیای هنر و تصویر، همه چیز شکل دیگری به خود گرفته و جذابیت دو چندانی پیدا کرده است.

رشته موشن گرافیک

رشته تخصصی و جذاب موشن گرافیک که به یکی از ترند های روز تبدیل شده است. در حال حاضر اکثر ویدئو هایی که در فضای مجازی مشاهده می کنید، چه ویدئو های شخصی سازی شده و چه ویدئو هایی که در قالب یک محتوای بازاریابی و برای انتقال یک پیام به خصوص ارائه می شود، همگی به کمک رشته موشن گرافی تولید می شوند.
در ادامه برای آشنایی بیش تر با این مضمون جذاب، با معرفی آن و بررسی زمینه شروع به کار این حرفه، بیش تر در خصوص کارایی ها و قابلیت های این رشته صحبت می کنیم. موشن گرافیک را به جرات می توان به عنوان یکی از جذاب ترین ترند های عصر فناوری در نظر گرفت.

 

همین حالا شروع کنید

باعث افتخار و خرسندی ماست که کاربران ما را در جریان پیشنهادات ، انتقادات و درخواست های خود بگذارند.