ماجرای اخراج منصوریان از استقلال

 اخراج منصوریان از استقلال

خبرگزاری تسنیم: به دنبال شکستماجرای اخراج منصوریان از استقلال استقلال برابر پدیده خراسان و ادامه ناکامی‌های این تیم، قرار است شنبه یا یکشنبه هفته آینده جلسه هیئت مدیره باشگاه برگزار شود تا در خصوص ادامه همکاری با علیرضا منصوریان بحث و تصمیم‌گیری شود.

براساس این گزارش، اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در تماس‌های تلفنی با یکدیگر به این نتیجه رسیده‌اند که تا زمان برگزاری نشست هفته آینده هیچ اظهارنظری در رسانه‌ها نداشته باشند.

استقلال با شکست ۲ بر صفر برابر پدیده خراسان، سومین شکست خود در این فصل را تجربه کرد و برخی از هواداران این تیم خواهان جدایی علیرضا منصوریان از جمع آبی‌پوشان شدند.

 

 

نظر کارگر جم درباره اخراج منصوریان

ایسنا: اکبر کارگر جم درباره شکست استقلال برابر پدیده مشهد گفت: من معتقدم که استقلال خیلی خوب جلوی پدیده بازی کرد و بدشانس بود که توپ‌هایش گل نشد و شکست خورد. اگر توپ‌های استقلال گل می‌شد خیلی قضیه فرق می‌کرد و مطمئنا استقلال می‌برد.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به این که عده‌ای می‌گویند منصوریان باید استعفا دهد چیست، اظهار کرد: من موافق استعفای منصوریان نیستم. البته من در کل قائل به این هستم که یک مربی بزرگ خارجی کار را در دست بگیرد و مربیان ایرانی دستیار او باشند ولی در حال حاضر منظورم این نیست که منصوریان برود. منصوریان در استقلال جوانگرایی کرده و من هم همیشه حامی او هستم. او پارسال هم در استقلال موفق بود.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش باید به منصوریان همچنان فرصت داد، گفت: بله باید به او تا آخر فصل فرصت داد تا به کارش ادامه دهد. اگر الان او را بردارند، چه کسی را می‌خواهند بیاورند؟ پس ادامه کار با منصوریان بهتر است.

 

 اخراج منصوریان از استقلال  اخراج منصوریان از استقلال  اخراج منصوریان از استقلال  اخراج منصوریان از استقلال  اخراج منصوریان از استقلال  اخراج منصوریان از استقلال  اخراج منصوریان از استقلال

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا