شباهت عجیب مسابقه مداحی نو نوایان به استیج من و تو

برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان

برترین ها: شبکه دو مسابقات مداحی گذاشته است و داوران هم به بهترین صدا رای می دهند. برنامه «نو نوایان» با هدف آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان با آموزه های کربلا و آموزش اصولی شیوه ها و راه کارهای عملی و اجرایی مداحی و مرثیه سرایی اهل بیت (ع)، درگروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تولید شده است.

این برنامه علاوه بر دارا بودن بخش های مختلفی چون تقدیم نامه، مسابقه پیامکی نشانی، کاروان، حدیث روز، بخش نمایشی داستان کربلا، حضور در حسینیه ها، گفتگو با پیرغلامان و … از نوجوانان علاقمند به مداحی در سراسر کشور جهت شرکت در مسابقه «نو نوایان» (مداحان نوجوان) دعوت کرده است.

گفتنی است شباهت این برنامه با برنامه های استعداد یابی خوانندگی در شبکه های مختلف باعث هجو و هزل هایی در شبکه های اجتماعی شده است.

 

 

 

 

درباره برنامه استعداد یابی مداحی

این برنامه با محوریت استعدادیابی مداحان نوجوان، هدف های خود را تاثیر آموزه‌های زندگی اهل بیت (ع) بر سبک زندگی نوجوانان، آشنایی هرچه بیشتر نوجوانان با آموزه های کربلا و آموزش اصولی شیوه‌ها و راهکارهای عملی و اجرایی مداحی و مرثیه سرایی اهل بیت (ع) برگزیده است.

«نونوایان» علاوه بر بخش رقابتی از بخش های مختلفی چون «پدر، عشق، پسر» شامل روایت هایی از واقعه کربلا، حضور در حسینیه‌ها و گفتگو با پیرغلامان حسینی پیرامون بایدها و نبایدهای مداحی، تقدیم نامه، مسابقه پیامکی نشانی، کاروان، حدیث روز و … تشکیل شده است.

شرکت کنندگان در این برنامه که در گروه سنی ۱۰ تا ۱۶ سال قرار دارند، طی فراخوانی تا پانزدهم شهریورماه یک دقیقه از فیلم مداحی خود را ارسال کرده اند. سپس پیشکسوتان مداحی یا همان پیرغلامان حسینی از میان فیلم های رسیده، دست به انتخاب زدند و طی آموزش‌هایی این نوجوانان در مراحل مختلف به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و در نهایت افراد برگزیده معرفی می‌شوند.

شایان ذکر است؛ «نو نوایان» کاری است از گروه کودک و نوجوان با همکاری کانون مداحان استان تهران و به تهیه‌کنندگی و اجرای سید اسماعیل موسوی و امیر کیانی که در ایام محرم هر روز ساعت ۱۹:۰۰ روانه آنتن خواهد شد.

 

 

برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان برنامه جنجالی استیج مداحی نو نوایان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا