لیلا حاتمی با گریم عجیب در فیلم خوک مانی حقیقی

[ad id='39844']

 

کافه سینما– این روزها، همزمان با حضور فیلم خوک در جشنواره برلین، تصاویر و ویدیوهایی از این فیلم به کارگردانی مانی حقیقی منتشر شده است. این تصویری است که حامد دهقان، از کاربران کافه سینما، از طریق مسیر ارتباطی مستقیم ما و شما در تلگرام: @caffecinema_shoma ارسال کرده است:

 

در خلاصه داستان فیلم خوک آمده است :حسن خشمگین است. او مدتی است موفق به فیلم ساختن نشده. ستاره ی محبوبش صبر ندارد و می خواهد با کارگردانان دیگر همکاری کند. همسرش دیگر عاشقش نیست. دخترش بزرگ شده و دیگر مستقل است. مادرش پیر شده و کم کم حافظه خود را از دست داده. مزاحم جذابی او را هر جا می رود تعقیب می کند و اصرار دارد حسن او را وارد دنیای سینما کند. از همه بدتر، قاتلی در سطح شهر مشغول کشتن کارگردانان سینمای ایران است، اما حسن را نادیده گرفته. حسن رنجیده است:آیا او مهمترین فیلمساز این شهر نیست؟ پس چرا قاتل تحویلش نمی گیرد؟ هنگامی که نام حسن به عنوان مظنون اصلی پرونده قتل ها در شبکه های اجتماعی مطرح می شود، اوضاع دیگر غیرقابل تحمل می شود. حالا حسن ناچار است برای اعاده حیثیتش نقشه ی هوشمندانه ای بکشد…

محمود کلاری مدیریت فیلمبرداری این فیلم را برعهده دارد. نگار نعمتی طراح لباس و امیرحسین قدسی طراح صحنه این فیلم هستند، مهرداد میرکیانی طراحی چهره پردازی و داریوش صادق پور صدابرداری این فیلم را برعهده دارند.

مانی حقیقی نویسنده و کارگردان فیلم های کنعان ، آبادان ، کارگران مشغول کارند و پذیرایی ساده ، ۵۰ کیلو آلبالو ، اژدها وارد می شود! است.وی هم چنین از نویسندگان فیلم چهارشنبه سوری ، ساختهٔ اصغر فرهادی بودهو در فیلم دیگر او دربارهٔ الی نیز به ایفای نقش پرداخته است. در فیلم « آسمان محبوب » داریوش مهرجویی و « ورود آقایان ممنوع » ساخته رامبد جوان نیز ایفای نقش کرده است.

 

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *