حاشیه های مراسم قهرمانی استقلال در جام حذفی

[ad id='39844']

حمله جیمی جامپ ها به مراسم قهرمانی استقلال

در روزی که انتظار می رفت سازمان لیگ همانند جشن قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی همه آن المان ها را رعایت کند در اتفاقاتی حیرت انگیز و قابل تامل صحنه شادی بازیکنان استقلال به هجوم هوادارانی تبدیل شد به گونه ای که شفر و بازیکنان خارجی استقلال که به جرات باید گفت چنین صحنه هایی را در عمر فوتبالی خود ندیده اند یا خیلی خیلی کم دیده اند انگشت حیرت به لب گرفته و حتی در ثانیه هایی با ترس به این هجوم ها و شادی های از عرف خارج می نگریستند.

یکی از موارد عجیب دیدار فینال جام حذفی عبور و مرور بدون حساب جیمی جامپ‌ها در میدان بود. دیدار دو تیم استقلال و خونه به خونه بابل چند مهمان ناخوانده به همراه داشت؛ مهمان‌هایی که گاه و بی‌گاه وارد بازی می شدند و ضمن عرض ارادت به یکی از بازیکنان استقلال، بازی را برای دقایقی از نفس می‌انداختند.
در حالی که پیش از این و در دیدارهای مختلف پس از مدتی یک جیمی جامپ وارد بازی می‌شد در دیدار امروز چهار جیمی جامپ پا به میدان گذاشتند و مشخص کردند ورزشگاه نفت و گاز اروندان اوضاع مناسبی برای حفظ هواداران ندارد.
البته جالب‌ترین نکته نوع رفتار جیمی جامپ‌ها بود. آنها فقط برای عرض ارادت به بازیکنان استقلال پا به میدان می‌گذاشتند و در این میان رفتار یکی از آنها که اقدام به بوسیدن پاهای مهدی رحمتی کرد از همه جالب‌تر بود.
در دقایق پایانی نیز حضور یکی از همین مهمانان باعث شد تا موقعیتی فوق‌العاده از دست استقلالی‌ها و فرشید اسماعیلی بپرد. حضور جیمی جامپ‌های متعدد نشان داد باید شاهد هواداران فراوانی در حین اعطا جام در زمین چمن باشیم.

ین بهم ریختگی تا حدی بود که فرصت را به یک عده دست کج حاضر در ورزشگاه داد و متاسفانه علاوه بر دزدی دوربین عکاس خبرگزاری فارس، مدال های برخی از بازیکنان و لباس برخی از مسئولان سازمان لیگ هم دزدیده شد. 

حتی کاپ قهرمانی استقلال هم توسط برخی از مردم ربوده شده و اگر اعضای کمیته مشوقین استقلال وارد عمل نمی شدند و در یک زود خورد فیزیکی شرکت نکرده بودند این جام هم باید جزو اشیا ربوده شده نوشته می شد. 

تصاویر جشن قهرمانی استقلال

 

 

 

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *