هت تریک تاریخی علیرضا جهانبخش در لیگ هلند

 

 آلکمار در آخرین دیدار خود در پیکارهای اردی ویزه مقابل زوله صف آرایی کرد و با نتیجه ۶ بر صفر پیروز شد.در این دیدار علیرضا جهانبخش موفق به هت‌تریک شد تا تعداد گل‌های خود را به عدد ۲۱ برساند و تاریخ سازی کند.

 

وی اولین بازیکن آسیایی لقب گرفت که در یک لیگ معتبر اروپایی موفق به کسب عنوان آقای گلی می‌شود.جهانبخش همچنین در این فصل ۱۲ پاس گل برای آلکمار مهیا کرده است.وی چهارمین بازیکن تاریخ آلکمار است که آقای گل لیگ هلند می‌شود

 

ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار در این رابطه به فاکس اسپورت هلند گفت: ما یک بازی فوق‌العاده را در قالب تیمی هماهنگ انجام دادیم، البته خیلی خوشحالم که آقای گل اردویژه شدم. این باورنکردنی بود. سخت است که بخواهم احساسم را توصیف کنم.

جهانبخش ادامه داد: واقعا نمی‌توانم چیزی هم درباره بازی بگویم. فقط دوباره نشان دادیم که چه تیم خوبی هستیم. آقای گلی اردویژه هلند برای من بهترین نتیجه‌ای بود که به دست آمد.

وی درباره به ثمر رساندن ۲۱ گل و دادن ۱۲ پاس گل هم اظهار داشت: تمام توانم را به کار بردم تا در هر بازی بازیکن مهمی برای تیم آلکمار باشم. برای من امروز یک روز فوق‌العاده بود، زیرا آقای گل شدم.

جهانبخش درباره این که آیا بازی با زووله آخرین حضورش در تیم آلکمار بود یا خیر می‌گوید: نمی‌دانم که آیا این بازی خداحافظی بود. برای من امروز واقعا فوق‌العاده بود. من یک پسر عاطفی هستم و شنیدن آواز تماشاگران در ورزشگاه مرا دیوانه می‌کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا