جزئیات فصل ششم خنداونه

[ad id='39844']

[quote]رامبد جوان جزئیات تازه ای از فصل ششم خندوانه را اعلام کرد[/quote]

 

اطلاعات تازه‌ای مانند تاریخ دقیق آغاز فصل جدید «خندوانه» و مسابقات این فصل برنامه مشخص شده است. روابط عمومی این برنامه تلویزیونی زمان آغاز مجدد این برنامه را ۳۰ آبان اعلام کرده است. فصل دوم برنامه «قاچ» نیز از سوم آذر ماه آغاز خواهد شد. فصل سوم برنامه «خندوانه» در سه روز پایانی هفته یعنی چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه روی آنتن خواهد رفت. فصل دوم برنامه «قاچ» نیز از شنبه تا سه‌شنبه پخش خواهد شد.

سید علی احمدی تهیه کننده دو برنامه «قاچ» و «خندوانه» درباره فصل جدید این دوبرنامه تلویزیونی به شرح زیر صحبت کرد:

خندوانه مانند قبل ساختار خود را حفظ خواهد کرد و میزبان افراد سرشناس در هر حوزه خواهد بود. علاوه بر این، لیگ «ادابازی» هم در این فصل از خندوانه برگزار می‌شود. در این فصل از برنامه «قاچ» نیز، علاوه بر حضور رامبد جوان، جناب‌ خان و نیما شعبان‌نژاد، شاهد استندآپ کردن برگزیدگان دو مسابقه خنداننده‌شو هستیم. همچنین بخش «بدانگاه» که فرصتى براى انتقال مفاهیم علمى و تجربى در حوزه‌هاى مختلف و موجب ارتقاى سطح زندگى است، به هر دو برنامه اضافه خواهد شد.

سید علی احمدی در ادامه اضافه درباره برگزاری تئاتر کمدی گفت:

تیم خندوانه چند ماه تلاش کرد تا متن‌ها و اجراهای قوی‌ای را برای «خندوانه» تدارک ببیند اما متاسفانه متون و اجراهاى قابل قبول این بخش، تعداد زیادی ندارند. بنابراین تصمیم بر آن شد که تلاش‌ها برای دریافت متون قابل قبول ادامه داشته باشد تا بتوان رویداد تئاتر کمدی را در فصل هفتم خندوانه که سال آینده ضبط می‌شود، برگزار کرد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *