آخرین اخبار
ad
ad

مطالب مشابه

یک دیدگاه

 1. 7

  ناشناس

  منم رفتم مطبشون و ویزیت شدم بد اخلاق نیستن و اینکه کادر درمان کیه و چیه نمیدونم فقط یه سوال ایشون خواهر شهیدن با سهمیه قبول شدن ؟ که اگه با سهمیه قبول شده و امثالشون زیاده حق بچه های ما رو خوردن

  اینها مقصر نیستن ما هم بودیم از سهمیه استفاده میکردیم ولی مسلئه اینه که اگه پزشکیش از طریق سهمیه هست زیاد بزرگش نکنید و هنری نکرده

  بچه های ما چرا باید بخاطر خوندن پزشکی آواره کشور کمونیست باشتن

  پاسخ
 2. 6

  ناشناس

  ادمهارا سریع قضاوت نکنید ،حکم صادر نکنید
  چرا دنبال بهانه هستید ما باید به وجود اینگونه افراد نیکوکار وجراح حاذق افتخار کنیم

  پاسخ
 3. 5

  فاطمه

  وای خدای من
  دکتر بسیار کارش خوب وتمیز هست. من در دوران نوجوانی که ۱۸ سال داشتم وتوده خوش خین داشتم. به حدی خوب عملم کرد که اصلا جای دوخت مشخص نیست من همیشه دعا گوی دکتر هستم.

  پاسخ
 4. 4

  جعفری

  گل بی عیب خداست

  پاسخ
 5. 3

  بی نام

  دکتر با سوادی هستند ولی متاسفانه اصلا در قید اخلاق نیستند. بیمارها رو سه نفر سه نفر میبرن داخل اتاق برای ویزیت و بیمار خجالت میکشه بعضی مشکلات خودش رو برای دکتر بگه.
  یکی از آشنایان ما هم که برای جراحی تو یکی از بیمارستانهای خصوصی بالای شهر رفته بود خیلی دلخور بود. می گفت انگار خانم دکتر اصلا پرستار و کادر درمان خانم رو قبول نداره و توی اتاق عمل همه کاره آقایان بودند. اگرچه برای عمل، بیمار بیهوش میشه ولی همین که میدونه تا چند لحظه بعد چند تا آقا گان بیمار را در میارن و تمام بدنش از نوک پا تا نوک سر را لخت کنند واقعا عذاب آوره.
  من خودم یه توده مشکوک توی سینه داشتم با شنیدن مشکل دوستم دیگه دنبال کارم نرفتم. اصلا دوست ندارم برم اتاق عمل و با یک همچین موضوع وحشتناکی روبرو بشم.

  پاسخ
  1. 3.1

   ناشناس

   امان از حسادت

 6. 2

  ناشناس

  من هم همسرم را به مدت ۴ سال جهت معاینه نزد ایشان می بردم.
  همیشه فکر می کردم انسانی با ایمان و معتقد هستند. خصوصا وقتی از نماز و روزه خود در حین عمل جراحی در تلویزیون صحبت می کردند همیشه لذت می بردم.
  زمانی که همسرم نیاز به جراحی پستان داشت، متاسفانه خانم دکتر تمام پرسنل اتاق عمل را آقا انتخاب کرده بودند و وقتی همسرم وارد اتاق عمل می شود تازه متوجه این موضوع می شود که دیگر دیر شده بود و کاری از دستش ساخته نبود و تمام کارهای او از سونداژ گرفته تا پانسمان و ….. توسط آقایان انجام می شود. ما مد تهاست دچار افسردگی و سردی روابط شده ایم. دیگر هیچ میلی به این زندگی نکبت بار نداریم. خداوند خودش و دخترش را رسوای عام و خاص کند.
  هر کس از خودش و خدماتش توی تلویزیون تعریف کرد بدانید کثافت ترین آدم دوران است.

  پاسخ
  1. 2.1

   ناشناس

   امان از حسادت

  2. 2.2

   ناشناس

   این چه ربطی به سرد شدن روابطتون داشت؟ فکر کنم مشکل اصلی از خودتونه اگرچه که خانم دکتر هم باید وسواس بیشتری تو انتخاب پرسنل داشته باشن

  3. 2.3

   ناشناس

   خودتون مشکل دارید چه ربطی به خانم دکتر داره

 7. 1

  ناشناس

  پزشک بسیار پولکی و بی اخلاقی هستند. کارش خوبه ولی اخلاق صفر

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   امان از حسادت ، کسی که ۱۵۰۰ عمل جرحی رایگان انجام داده باشد ، پولکی است ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *