تبلیغ همجنسگرایی در کره توسط گروه های کی پاپ کره ای

[ad id='39844']

 

دوستان همونطوری که میدونین اتفاقات خیلی عجیبی در کی پاپ در حال وقوعه.اونم خیلی سازماندهی شده و با یک حرکت کند. مثل جریان یک رودخونه که به سمت دریا میره. بله. کی پاپ تبدیل به یک جریان فکری شده. و این جریان فکری روی مردمی که علاقه مند به زیبا رویان و خوش صداهای کره ای هستن تاثیر میزاره. شاید بهتر باشه برای درک این مطلب به ده سال پیش برگردیم. اگه از قدیمی تر ها بپرسید بهتون میگن این اتفاقات خیلی اروم و آهسته وارد کی پاپ شد. چرا آهسته و آروم؟ برای اینکه ما متوجه تغییرات اون نشیم. بزارید براتون مثالی آشنا بزنم. شما اگه غورباقه ای روبندازین تویه یک دیگ آب جوش سریع واکنش نشون میده و از توش میپره بیرون. اما اگه بندازین توی دیگ آب معمولی و آروم اونو گرم کنید متوجه نمیشه و…… پخته میشه.
قراره با هم بفهمیم که ایا چنین سمی وارد کی پاپ شده؟ نشده؟ قراره وارد شه؟
همجنس بازی در کره جنوبی چه سابقه ای داره. نظر خود مردم کره چیه و سایت ها و فن های خارجی نسبت به این حرکات و فن سرویس ها چی میگن… البته اینم بگم که منابعم همه سایت های خارجین. کسایی که مسلمون نیستن. تا جای ممکن سعی کردم از دید یک محقق بررسی کنم و نگاه مذهبی رو گذاشتم کنار. البته در آخر مطالب و روایاتی رو نقل میکنم که بسیار تکان دهندست

همجنس بازی، یک انحرافه یا یه بیماری؟ چرا رسانه های غربی اونو به شدت تبلیغ می کنن؟

اصولا چه چیزی باعث میشه یک رابطه جنسی به وجود بیاد؟ شما اگه کتاب ها و یا مقالاتی در رابطه با رابطه جنسی خونده باشین گفته شده حتی نگاه کردن و حرف زدن هم مرحله ابتداییه فعالیت جنسیه. یعنی جزئی از رابطس. اما چطور چنین چیزی ممکنه؟ بعد از اون لمس های عادی و کم کم غیر عادی و بوسیدن ها و…
منظور از نگاه و حرف زدن نگاه و حرف هایی هست که باعث لذت جنسی شما بشه و تحریک امیز باشه.
بوسیدن و نگاه کردن و نوازش کردن  همجنس به هیچ عنوان همجنس گرایی حساب نمیشه اما همین نگاه و بوسه اگه به قصد لذت جویی انجام شه ماجرا دیگه فرق میکنه.
همجنس‌گرایی همراه با دو گرایش دگرجنس‌گرایی و دوجنس‌گرایی، سه گرایش اصلی جنسیو تشکیل میدن. به کسی که به جنس مخالف گرایش داشته باشه «دگرجنس‌گرا» و به افرادی که هم به جنسرمخالف و هم به افراد همجنس با خودشون تمایل دارن، «دوجنس‌گرا» می‌گن…
همجنس‌گرا به افرادی گفته می‌شه که ترجیح میدن به فعالیت جنسی با افراد همجنس خودشون بپردازن. در سال‌های اخیر، برای توصیف سبک زندگی همجنس‌گرایانه از کلمه«همجنس‌خواه» استفاده شده‌، زیرا باور بر اینه که این اصطلاح نسبت به اصطلاح همجنس‌گرا بار منفی کمتری د

طرفداران همجنس گرایی معتقدن که چون تو این عصر دیگه خبری از برده داری نیس و زنانم به آزادی و دموکراسی دست پیدا کردن پس دیگه وقتشه که همجنس گرایانم به حقوق مقتضی خودشون برسن.

اونا میگن حقوق مقتضی یعنی اقتضاشون میشه که همجنس خواه باشن !!  تو خیلی جاهای کشورهای غربی، زوج های همجنس مثل زوج های غیر همجنس به رسمیت شناخته میشن و از امنیت و رفاه اجتماعی کامل هم برخوردارن. بعضی از رهبرای کلیساها همجنس گرایانو تایید میکنن و برای اعضای همجنس گرای کلیساهم دعا میکنن…تازهههه از خدا براشون خواستار موهبت و برکت هم می شن!

با این که همجنس بازی از نظر علمی یک انحراف جنسیه خیلیا مثل برنامه های تبلیغی غرب هستن که میگن همجنس گرایی مربوط به ژن ادماس و  سعی می کنن که اونو یک اتفاق ژنتیکی نشون بدن…یعنی چی؟؟؟یعنی اون بنده خداها همینطوری متولد شدن . دست خودشون که نیست… به هر حال اونام ادمن و شهوت رو میفهمن دیگه ….حقشونه یه جور تخلیه شن …تلاش بخاطر پذیرفتن این حرف دلیلش اینه که در صورتی که قبول کنیم که همجنس گرایی ژنتیکیه دیگه نمیشه به افراد منحرف خرده گرفت و راه برای هر اعتراضی بهشون بسته میشه.
اینا اینجوری میگن در حالی که هیچ تحقیق علمی این مطلبو ثابت نکرده و نتیجه تحقیقات همیشه عکس اون چیزی بوده که تو رسانه های غربی ترویج می شه…

برای همین نظرات چند تا از دانشمندها رو براتون با سندش اوردم که ببینیم واقعا همینطوره یا نه؟
تو خیلی از نظریه ها تلاش شده که بگن علت همجنس خواهی تغییر زیستی یا هویت جنسیه، اما توفیقی تو این زمینه به دست نیاوردن. جالبه که بدونین میزان تستوسترون تو مردای همجنس گرا و غیر همجنس گرا تقریبا مساویه. راجب زن های همجنس خواه هم همین طوره. (کجباف، ۱۳۸۵)
همجنس گراها میگن که از نظر علمی این گرایشا خواستگاه بیولوژیکی در بدن انسان دارن. یعنی چی؟؟؟یعنی اونا همینجوری متولد شدن و این رفتارشون دست خودشون نیس. در جوابشون میشه گفت: سه تا تحقیق مختلف به اسم های :بررسی کروموزوم X، تحقیق بر روی عملکرد هیپوتالاموس وسومیش تحقیق بر روی دوقلوهای همسان همجنس باز ؛ توسط محققان فعال در «حقوق همجنس گرایان» که خودشونم همجنس گرا بودن، برای حمایت از این نظریه انجام شده. جالبه که تو تمام این تحقیق ها که هم روی همجنس گراها و هم غیرهمجنس گراها انجام شده، نتیجه مشابه بوده.
پس هیچ مدرک موثقی وجود نداره که اثبات کنه همجنس گرایی به دلیل وجود ژن های خاصی تو بدن انسان به وجود میاد.

زنان و مردانی که انحراف همجنس بازی دارن، معمولا اعتماد بنفس ندارن و خودشونو از لحاظ صفاتی که یه زن یا مرد باید داشته باشه، کمتر احساس می کنن.

روان شناس ها و پزشکای معروف جهان، همجنس گرائی رو یکی از مهمترین انحرافای جنسی میدونن، مثلاً موریس دبس می گه:” یکی از انحرافات جنسی که خیلی شدید و سخت می باشد تمایل به سمت هم جنس است
همچنین اقای فروید  که دیگه هممون میشناسیمش می گه: “عشق به هم جنس را می توان  پردامنه ترین انحرافات خواند بازم  فروید در جای دیگه، همجنس گرایی رو وقفه رشد روانی- جنسی تلقی میکنه

«رادو» هم که یکی از دانشمندان روان شناسی جنسیه گفته:” همجنس بازی نتیجه و حاصل ترس های مخفی و پنهان شده از جنس مخالف است

همه دانشمندا داد میزنن که: ادامه همجنس بازی، تمایلات جنسی رو نسبت به جنس مخالف در انسان کم کم کاهش میده و احساس زنانه تو مردها پیدا می شه… و هر دو طرف گرفتار ضعف  جنسی و سرد مزاجی می شن، طوری که بعد از مدتی دیگه نمیتونن با جنس مخالف آمیزش پیدا کنن


اصلا همجنس گرایی، برخلاف فطرت آدمه. یعنی جز ویژگی فطری آدما نیس…ویژگی فطری چیه؟؟؟ خصوصیتیه که در نوع انسان ها و در تمام زمان ها وجود داشته باشه، حتی اگر خوده ادم باهاش مخالفت کنه. (کجباف، ۱۳۸۵)
حتی کمیته بهداشت روانی انجمن روانپزشکان آمریکا هم، همجنس گرایی رو یه اختلال روانی شمرده. (کجباف، ۱۳۸۵)
(همه ردش کردناااااااااا)
اگه این افراد واسه اصلاح خودشون تلاشی نکنن به بیماری های جسمی و روانی مختلفی مثل افسردگی، اضطراب، مصرف مواد مخدر، مشروبات الکلی و دیگر انحرافات اخلاقی گرفتار میشن.

“گزارش نهایی ارگان تعمید در جنوب استرالیا (BUWA) پیرامون تمایلات جنسی بشر حاکی از آن است که فرد تنها با قدرت تشخیص فردی خود تصمیم می گیرد که همجنس باز شود و با انتخاب های آگاهانه ، خود را در ارتباط جنسی با یکی از همجنسان خود قرار می دهد… این امر هیچ گونه ارتباط معقولی با خصوصیات ذاتی انسان از قبیل جنسیت یا نژاد ندارد.”

خداوند مرد و زنو آفرید تا این دو جنس تو زندگی مکمل همدیگه باشن؛ به همین دلیل هم هست که خدا ابتدا آدم و حوا رو خلق کرد نه «آدم و کامبیز» یا «ساناز و حوا»!

همجنس گراها معتقدند که تو رابطه اونا، کسی آسیب نمی بینه، در حالی که داشتن ارتباط جنسی با همجنس بیماری های زیادی رو به همراه داره. البته همه ما می دونیم که روابط جنسی حتی با جنس مخالفم اگر روند بی بند و باری به خودش بگیره، ممکنه باعث ابتلا به بعضی بیماری های آمیزشی بشه؛ اما همجنس گرایی روند سرایت بیماری هایی مثل تبخال مقعد، هپاتیت B، انگل، تومور روده و ایدز رو تا حد خیلی زیاد افزایش می ده.
یه تحقیقی انجام شد روی طول عمر مردهای همجنس باز در دهه ۹۰ در کانادا که پژوهشگرها به این نتیجه رسیدن که مردان همجنس باز در حدود ۱۲ تا ۸ سال کمتر از همنوعای غیر همجنس بازشون عمر می کنن….

این همه تحقیق علمی که ثابت میکنه هم جنس گرایی-همجنس خواهی- همجنس طلبی-همجنس بازی-لواطی-مساحقه کردن- گی بودن-لزبینی بودن و….. مشکل داره.

طبق تحقیقاتی که من کردم در طول چهار تا شش سال اخیر خود مردم کره به طرز افراطی ای مخالف همجنس بازی بودن.
تا اینکه اصطلاح فن سرویس رو ساختن و تفکری پیش اومد تحت عنوان نسل قدیم و نسل جدید.
من میدونم که کره ای ها محبت زیادی از خودشون نشون میدن اما جدیدا حرفایی میزنن یا کارایی میکنن که همجنس بازا انجام میدن…

حالا سوال من اینه که اگه همجنس بازی تو کره خیلی بده پس چرا جدیدا اونا دارن به سمتش میرن؟ و چیزی که خیلی باعث تعجبم شده اینه که سایتای خارجی مشتاقانه اومدن بررسی کردن که آیا در طول زمان تفکر بد بودن همجنس بازی عوض شده یا نه؟

اکثر فن های دختر کره ای واکنش مثبتی به این نوع فن سرویس ها نشون میدن و حتی فیکشن هایی مینویسن که توش آیدول هایی مثل یون جائه و ایون هائه و جونگ کی گ.ی هستن !!!

البته تفاوت فرهنگی هم خیلی تاثیر گزاره. ما ممکنه چیز هایی رو ببینیم که به نظر همجنس بازی میان اما برای اونا فقط ابراز محبته….حتی شما ممکنه هم جنس هایی رو ببینین که دوستن ولی همجنس گرا نیستن، دست همدیگرو میگیرن و یا همو نوازش میکنن.

در کشور کره اگه شما گ.ی یا ل.ز باشین به احتمال قوی شغلی نخواهید داشت. خیلی از مردم کره اعتقاد دارن که همجنس گرایی در کره وجود داره،اما نه به اندازه دنیای غربی ها. بعضی از مکان ها هستن که اگه بفهمن شما گ.ی یا ل.ز هستین حتی استخدامتونم نمیکنن . اگه شما معلم باشین مردم تمام تلاششون رو میکنن که بچه هاشونو از کلاس شما خارج کنن.

اما برخلاف عقیده مردم کره اوضاع همه جا اینطوری نیست.تو خود شهر سئول مکان هایی مثل بار ها ،باشگاه ها، باشگاه های ترانس و غیره  از جمله محله ایتائه ون برای همجنس بازی وجود داره. البته در اونجا همه ی همجنس بازا اصالتا کره ای نیستن و خارجی ان … محله هونگ دائه هم که دیگه درش به روی همجنس بازی حسایی بازه

چیزی که باعث میشه ما احساس خطر کنیم آموزه هایی هست که از فن های دختر کره ای یاد میگیریم. شاید دفعه اولی که کلیپی دیدین از بوسیدن عاشقانه آیدول هاتون یادتون باشه. ما در همون لحظه از فن های پایین استیج یاد گرفتیم در اینجور مواقع جیغ بکشیم و خوشحالی کنیم و غش و ضعف بریم. و اسمشو بزاریم با فرهنگ بودن و داشتن سطح فکر بالا. چیزی که خیلی جالبه اینه که اگه شما سری به سایت های خارجی بزنید که به زبان انگلیسی راجب همجنسبازی در کره صحبت میکنن اعتقاد دارن که دست گرفتن و بغل کردن به هیچ عنوان نماد همجنس بازی نیست اما بوسیدن اونم از لب “شبیه” به همجنس بازاست. میببنیدبا وجود اصطلاح فن سرویس اونام چشم و گوششون رو نمیبندن و قبول دارن یک سری حرف ها و کار ها زیاده رویه.
اما این خوشحالی به چی ختم میشه…..؟

[ad id='39844']

635 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغ همجنسگرایی در کره توسط گروه های کی پاپ کره ای»

 1. یه نفر که خودشو از همه‌تون گناهکارتر میدونه.

  سلام.
  یه کلمه هم من بگم،
  اگر شما خدا یا پیامبران رو قبول ندارین، چندین دلیل دقیق در کتابهای فلسفی براش آوردند، برید در گوگل سرچ کنید و بخونید. اگر هم قبول دارید، تمام ادیانی که قائل به خدای بی نهایت و خدای واحد هستند، مثل یهودیت و مسیحیت و اسلام، آمیزش جنسی رو حرام اعلام کرده اند. خب چرا؟ بهش فکر کردید؟ ما چرا خودمون رو از خدا داناتر میدونیم؟ هرکسی برای خودش یه خدایی توی ذهنش ساخته و تفسیرش میکنه! عزیزم اون خدا، ساخته‌ی خودته. نه خدای واقعی.
  برید ببینید آمیزش جنسی از پشت (چه مرد با مرد، و مرد با زن از پشت) چه ضررهای خیلی زیادی برای بدن داره که در پزشکی اثبات شده. یه سرچ بکن ببین ضررهای اینکار چیه!
  خداوند ذاتا زن و مرد را برای هم خلق کرد! برای هرکسی یک زوجی قرار داد. چون نیاز های روحی مرد و زن با یکدیگر برطرف میشه. وگرنه از اول خدا همه رو چرا مرد نیافرید؟
  ما حتی در حیوانات هم یک مورد ازدواج مرد با مرد نداریم
  در حیوانات هم دیده نشده که اینکار رو بکنن!
  مگر اینکه انسان های بی شعور اینطوریشون کرده باشن و عادتشون داده باشن. وگرنه خود به خود هیچوقت اینطوری نبوده. در فطرت و خلقت اولیه شون این چیزها نیست.
  همیشه انسانهای‌ بی شعور بوده اند که دستکاری کرده اند در طبیعت و در خلقت اولیه …

 2. کم زر زر کن اینجا بچه. بگو همجنسگرا دهنت عادت کنه. همجنس‌گرایی از لیست بیماری ها خط زده شده، از ک.ونت این اطلاعات و درآوردی میگی به مردم؟ توی استریت چه گ‌.وهی تو این جامعه خوردی جز سرک کشیدن تو زندگی مردم؟ نسلت داره منقرض میشه بچ، پس بیا پایین

 3. همین اسکلای شل مغز و تهش و بگیری میبینی یارو هم بچه بازه هم متجاوز
  شماها اتفاقا خودتون بیمارین که فک میکنین همه مثه خودتون به همهههه چی جنسی نگا میکنن

 4. بچه ها اینا همه دروغه چرا خودتونو درگیر یه سری بی عقل میکنید من نمیخوام حرفی که مربوط به سنمون نیست رو بزنم ولی اخه به اون چیزی که تو نوشتی نمیگن …….

 5. چرا همه زوم کردین رو کیپاپ ؟ هوم ؟
  انقد احمقین ؟
  کلی کشور دیگه هست که همجنسگرایی رو تبلیغ می‌کنه …
  فکر میکنین با این چرت و پرتاتون به کجا میرسین ؟
  یک بار نشستی آهنگای بی تی اس و کامل گوش بدی ؟
  یک بار نشستی معنیشو بخونی ؟
  کیپاپ جز امید دادن به ما چیز دیگه ای تبلیغ نکرده جز دوست داشتن خودمون چیزی نگفته جز نشون دادن راه موفقیت چیز دیگه ای بهمون نشون نداده ….
  انقدر بی فرهنگین ؟
  چون چند تا پسر به خودشون رسیدن لباس رنگی میپوشن و موهاشونو رنگ میکنن و ریش سبیل ندارن فندومشون شدن زیبایی طلب خودشون شدن همجنسگرا؟
  چون دخترای کیپاپ به زیبایی خودشون میرسن و باهم مهربونن و همو بغل میکنن و…..
  شدن لزبین ؟
  حتما باید مثل پسرا و مردای بزرگوار ایران چند کیلو ریش و پشم داشته باشن و از اول زندگیشون همش لباسای رنگ تیره و یک مدل بپوشن ؟
  یا باید مثل ایران دخترا بیان یه مقنعه و چادر سیاه سرشون کنن که یک وقت دل خوش بازی نلرزه و تو جهنم بسوزوننشون ؟
  چرا یکم بزرگ فکر نمیکنین ؟
  یکم دیدتونو وسیع نمیکنین ؟
  چرا به هم احترام نمیزاریم؟
  من یک کیپاپرم و از اینکه کیپاپرم هیچ وقت پشیمون نشدم و همینجوری ادامه میدم شما بزرگوارانم برین همون ریش و پشم بزارینو وچادر مشکیتونو سرتون کنین نوحه گوش بدین و تو فاز غم باشین که خدایی نکرده گمراه نشین و یکی از اجرهای کاختون تو بهشت نریزه

 6. اولن واقعن این چص چص بازیای ال جی بی تی انحرافه و از لحاظ علمیم ثابت شده،دومن برا گروهام با اینکه خودم کیپاپرم ولی راست میگه واقعن دارن شورشو در میارن سومن وقتی دنیا برگرده سر جاش می‌فهمیم چی گناهه و چی نی چهارمن این گوز گوز بازیا همیشگی نیستن و برمیگردم سرجاشون

 7. من همجنسگرام 🏳️‍🌈
  چیزیه که هستم و نمیتونم تغیرش بدم
  به کسی هم توهین نمیکنم و حرفای هیچکس هم برام مهم نیست در جواب توهین های شماهم فقط میتونم بگم که
  من همینم که هستم خدای من کسیه که منو اینجوری خلق کرده پس اگر نقصی دارم خدا خودش اگاهه
  من مسلمانم ولی قطعا اون خدایی که ادم رو به خاطر عاشق شدن شکنجه میکنه و تبدیل به سنگ و نمیدونم کوه نمک و…. میکنه خدای من نیست!!!!
  در پناه حق انشالله خدا شمارو به راه راست هدایت کنه که به کسی توهین نکنید و به تفسیراتِ قران بیشتر توجه کنید به جای این توهینات کودک همسری رو غیرقانونی کنید

  1. عزیزم به حرف این احمقا توجه نکن. آدما به هوای بارونی هم میگن خراب. مردم زر زیاد می‌زنن. موفق باشی💓

 8. والا نظراتو خوندم هیچی…
  ولی بیاین به گرایشات هم احترام بزاریم
  دیگه ادما اونقد زیاد شدن که نیاز به ادامه نسل اجباری نباشه
  اگه خدا هم میخواست میتونست تو یه ثانیه افکار همجنسبازی رو محو کنه یا خودشونو محو کنه یا کلا دنیا رو خودش درست کنه خداست دیگه معجزه میکنه
  حالا که اون ول کرده چرا ما بچسبیم!؟

 9. کثافت عوضی مریض
  ب چ حقی اینجوری بهشون توهین میکنی
  مریض خودتی و هفت جد و آبادت ک باعث شدن توعه کثافت بیای رو زمین
  روانپریش جنده

 10. چرا بعضیا اینهمه بد و بیراه میگن؟
  خواهشنا قران و اسلام و مذهب رو بزارید کنار .
  علمی و منطقی و با دلیل و مدرک باید چیزی رو ثابت کرد
  کسایی که میگن همجنس گرایی بیماری نیست یا هست برن چن تا مقاله علمی درست حسابی از چن تا روانشناس مطرح دنیا( علی الخصوص غربی ها ) بخونن ، اونوقت بیان اینجا نظر بدن،
  همجنسگرایی کاملا یه بیماریه.

 11. چرا بعضیا اینهمه بد و بیراه میگن؟
  خواهشنا قران و اسلام و مذهب رو بزارید کنار .
  علمی و منطقی و با دلیل و مدرک باید چیزی رو ثابت کرد
  کسایی که میگن همجنس گرایی بیماری نیست یا هست برن چن تا مقاله علمی درست حسابی از چن تا روانشناس مطرح دنیا( علی الخصوص غربی ها ) بخونن ، اونوقت بیان اینجا نظر بدن،
  همجنسگرایی کاملا یه بیماریه.

 12. کم زر زر الکی بکن مغز خودت کثیف و لجنی فک کردی بقیه ام انقدر ساده ان که گول یه مشت چرت و پرتی تورو بخورن یکم درست و حسابی تحقیق کن چشماتو باز کن ترجمه دوتا از آهنگ های بی تی اس رو گوش بده بعد بیا زر زر الکی بکن

 13. لطفا ازتون خواهش میکنم که یکم خودتونو هم بکشین و اطلاعات درست دست مردم بدین با اینکارا فقط مردم و گمراه میکنین اصن کی این اطلاعات و تائید میکنه؟
  مهم شخصیت ادمه که یکم وجدان داشته باشه و آدم درست اونیه که نظر خودشو حتی اگ خوب باشه عم تو دلش نگه داره نه اینکه حرصشو بیاد تو رسانه ها خالی کنه
  واقعا ازتون خواهش میکنم که یکم روی شخصیتتون کار کنین

  1. این بی خیالی اثار بد داره باید ادم حواسشو جمع کنه به اتفاقات اطرافش

 14. انقد کصشر نگید با هیت دادن سودی نمی‌برید ب جای این کارا برید درموردشون بخونید بعد بیاید زر بزنید الکی هم دوروغ سر هم نکنید واسه خودتون ک همجنسگرا ها دیوونه یا روانی هستن و مریضن و یکم اگر کتاب خونده بودید می تونستید یاد بگیرید ک ب سلیقه هم دیگه احترام بزارید

  1. سلیقه چیه خر
   تو هنوز فرق، در ست و اشتباه رو نمیدونی
   مثل اینه که بگی به انتخاب و سلیقه دزدها احترام بگذارید
   تو تو تمام چیزی که تویه طول زندگیت یاد گرفتی (کص.کی…کو…) بوده برو به همون چیزات برس
   خدایش خیلی مقاله ی خوبی بود و تبریکبه انشاا..که پیشرفت کنی

  2. گاد اف مانی!

   حق تا ابد واقعا میگن همجنسگرایی یه بیماریه اصن چه ربطی داره هیچ دلیل علمی ای نیس که بگیم بیماریه اونوخ هنوز یه مشت عقب مونده مال زمان قاجار میان لوبیا واس خودشون میگن،در ضمن اصن چه ربطی به گروه های کره ای داره باشه میایم مداحی شبکه سه گوش میدیم راضی باشین/::::

 15. متاسفانه با پیشرفت بی وقفه تکنولوژی که تقریبا همه با آن موافق هستن ,چون راحتی زیادی برای انسان با خود به ارمغان می آورد .اما این پیشرفت در بخش رسانه بسیار بیشتر بوده است و رسانه با قدرتی که در دست داردU به راحتی می تواند هر نوع رفتاری را به مردم تلقین کند.در حال حاضر امریکا با بودجه فراوانی که در این بخش هزینه کرده است در حال تغییر افکار انسانهاست و در این زمینه کاملا موفق عمل کرده است. و بازنده ما مردم هستیم ….گوسفندان بَ بَ بَ کنان به سمت چراگاه می رفتند

  1. عزیز دل اینا اسم گروهشوناین بلک پینکه کلا باهم دوستن هم جنسگرا هم نیستن اینکه فقط پیش هم نشستن دلیل نمیشه که هم جنسگرا باشن شاسگول من خودم حالم از بی تی اس بهم میخوره ولی با بلک پینکباکس مشکلی ندارم و اینکه بلک پینک هم جنسگرا نیس منحرف بدبخت

 16. بابا. فش ندید به خاطر کره یها اونا بخاط پول خودنمای مکنن هر مده بده فش مادر ندیدد خدا نیاز به ثواب ما نداره خورشید چند میلیون برابر زمینه ما خیلی کوچیکم حرف بزنیم پیش خدا یا حرف خدا جانه من گناه خوده انسان راضعیف مِکنه منم پسرهای خوشکل دوست دارم اما داداششون بشم حرف بزنم قلیون بکشم باهاشون بوسشون کنم شوخی کردم. دوست مخام پسره خوشکل۲۳ سالمه داداش مخام برادر ۰۹۰۵۴۵۹۷۳۰۰ اسمس بده ۱۷ ساله باشه خوشکل فقط داداش مخام دوستون دارم جوانانه ایرانی پاکی نشاط میاره. کاره کثیف زود ادمو پیر مکنه لذتش زود تموم مشه اما پاکی خداهم ادمو کمک مکنه سعید نوکره خدا.

 17. اول امر به معروف و نهی از منکر..خداوند بارها قومی رو نابود کرد هرچند آدم های خوب داخلشون بوده..چرا؟چون نهی از منکر نکردن.. تبلیغات همجنسگرایی از انجام همجنسگرایی بدتره..طبق تحقیقات بنده همجنسگرایان بیشتر از یک سمت در خانواده کمترمحبت دیدن یا ضربه خوردن مثل دختر لزبینی که از مادر محبت ندیده یا پسری که رابطه مناسب با پدر نداره.منم همجنسگرام.اینو بدونین و بهش یقین دارم که در قیامت هممون مثل آشغال میریم جهنم.طبق حدیث همجنسگرایان در قیامت بوی بدی دارن که با هیچ آبی پاک نمیشن…اینم بگم به اونایی که میگن قرآن دروغه و قیامت وجود نداره.تمام ادیان حتی زرتشت همجنسگرایی رو بد دونستن این دنیا نهایت چندسال باشیم ولی قطعا اون ور بیشتر طول میکشه سرویسیم..من سابقه خودکشی داشتم دیدم چخبره

  1. میشع گوه نخوری به خوه خوراش هیچ ربتی نداره منم لزم یه تو چه هان به تو چه

  2. من نظری نمیدم کلا به چیزی..و احترام میذارم ..ولی میدونید خودکشی گناه کبیره به حساب میاد؟

 18. باسلام در کشور خودمون خیلی بدتراز کره ای ها همجنسباز هست در تهران پارک دانشجو و شهرهای تازه تأسیس به شدت به این افراد برمیخوریم،بعد در کتاب اوستا حد جرم این کار اومده و در قرآن هم گردن زدن و آتش زدن بدن منحوسشان سوزانده میشند چون عرش خدا به لرزه در میاد برای همین قوم لوط در قرآن نابود شدند و پیامبرشون دستور میده به زنش که برنگرد پشت سرت را نگاه کن ولی بر میگرده و به سنگ نمک تبدیل میشند

  1. اهم با تجارت اصلا جرم نیست اونام ادمن چ احساس دارن یه جورایی تقصیر خودمونه اینقد تو ایران پسر و دختر و از هم جدا میکنن و حروم میکنن نمیدونم دیدن هم و اینا که اینا اینجوری میشن

 19. اول اینکه عکس اکسو رو بردار.
  چون هیچکدومشون گی نیستن و یکیشون ازدواج کرده و دو تا بچه داره.
  دوم اینکه تو غلط میکنی بدون مدرک میای اینجا زر مفت میزنی.
  میگی گی یا لز بودن یعنی انحراف جنسی.
  اخه نکبت، گرایشات هیچکس دست خودش نیست. کسی انتخاب نکرده که لز باشه یا گی یا بایسکشوال و… .
  من عاشق شدن دوتا گی رو دیدم. دیدم که عشقشون چقدر صاف و ساده است. عشقشون از تویی که به نظر خودت سالمی و انحراف جنسی نداری، هزار برابر پاک و قشنگتره.
  سوم اینکه میگی کیپاپ داره گی و لز بودن رو ترویج میده.
  به تو چه خب؟
  کیپاپ گی و لز بودن رو ترویج نمیده. بلکه کلا کیپاپ و کیدراما میخوان بگن کسایی که گی و لز هستن نباید از گرایششون خجالت بکشن.
  اونا هم حق زندگی کردن دارن.

  1. ابله نفهم ۱۰۰۰ ساله که فرضیه همه چیز خود به خودبه خود به وجود میاد باطل شده اونوقت چه طور همجنس بازی دست خودشون نیست
   منی که دکتر شدم دست خودم نبود روزگار من و اینجا رسوند….اون همه شب و روز درس خوندن کار من نبود کار پسر همسایمون بود….
   حالا این شخص هم خدایش یه مقاله خوب دادهو بیرون تو چرا زور بهت میاد
   معلومه یا از بیمار روانی بودن مردم نفع میبری یا خودت یه بیمار روانی هستی خدااایی از این دوحالت خارج نیست
   من نمیفهمم منظورت از عشق پاک دقیقا چیه و چرا این کلمه رو به کار میبری اما انسان ساخته نشده که همجنس باز باشه…نه طبیعت جنسیش نه سیستم مغز و روح و روانش..ونه سیستم تداوم نسل نه ساخدار بدنی..هیچ چیز هیچ چیزش
   به نظر من این کار یک نوع جنونه یک نوع از حالت عادی خارج شدن

  2. واقعا ممنون که این همه واضح قابل فهم جواب دادی مخصوصا از اولش خوشم اومد ممنون (کسی که این مزخرف و بافته به معنای خبر به خورد جامعه داده خواهشا دیگه نباف و عکس اکسو و گیرلز جنرشین بردار اونا بیشترشو ازدواج و بچه دارن از این به بعد هم مزخرف نباف)

  3. واقعا ممنون که این همه واضح قابل فهم جواب دادی مخصوصا از اولش خوشم اومد ممنون (کسی که این مزخرف و بافته به معنای خبر به خورد جامعه داده خواهشا دیگه نباف و عکس اکسو و گیرلز جنرشین بردار اونا بیشترشو ازدواج و بچه دارن از این به بعد هم مزخرف نباف)

 20. من خودم فن بی تی اسم و از خانواده‌ی ال جی بی تی کیو پلاس
  بیایید باهم دوکلوم حرف منطقی بزنیم.
  همون اسلامی که ازش حرف میزنیم گفته همجنس گرایی بده.درسته؟ همون اسلام گفته همجنسگرا میره جهنم. درسته؟
  ولی همون اسلام گفته چهار دیواری اختیاری. همون پیامبرتون گفته جدا از دین به همه احترام بزاری. همون قران حرف از قضاوت نکردن زده.
  حالا چی پیش میاد؟ فلان فامیل، فلام همسایه، فلان سلبریتی(چه ایرانی چه خارجی) همجنسگراعه. خب تو میگی گناهکاره؟ گیریم درست. تو میگی کثیفه؟ گیریم صحیح. به تو چه؟ همون خدایی که میپرسی بهت گفته به تو ربطی نداره. هرکسیو میزارن تو قبر خودش و کارای مردم هم تا جایی ک به ما اسیب نزنه به ما مربوط نیست(حرفای همون دین و همون خدایی ک روزی ۵ بار براش نماز میخونیده).
  حالا اونی ک همجنسگراست، اعم از سلبریتی و عامه‌ی مردم، خودش میدونه و خودش هروقت ازت کمک خواست حق دخالت داری.
  حالا توعه نوعی میگی تبلیغه؟ اوکی تبلیغه. تو خودت بچتو حوری بار بیار ک تحت تاثیر ادما قرار نگیره.
  که البته هرچقدرم تلاش کنی اگر همجنسگرا باشه ربطی نداره ت چیکارمیکنی اون به طور غریضی هم به همجنسش گرایش نداره. که اونو خودتو بچت میدونید.

  حالا میگید کیپاپ تبلیغ همجنس گرایی میکنه؟ کدوم ایدل کی پاپ رو دید که بیاد بگه مت همجنسگرام؟ ایا تعدادشوت بیشتر از انگشتای دسته؟ و اون کاپل های دختر و پسری ک هستن یعنی دارن تبلیغ استریت بودن میکنن؟ (برای کسایی ک نمیدونن به گرایش اکثریت مردم که فقط به جنس مخالف میل دارن میگن استریت).
  حالا اینکه یکی بخاد بگه من همجنسگرام غلطه؟ خیر. چرا؟ چون همه‌ی ما حق اینو داریم معشوقمونو انتخاب کنیم. ایا تبلیغه؟ خیر. چرا؟ چون همونقدر که یک فرد استریت حق اینو داره که با معشوقش وارد جامعه بشه و ازاد باشه یک فرد همجنسگرا هم حق داره.

  نتیجه‌ی کلی چیه؟ افراد ال جی بی تی احتیاج به حمایت ندارن ولی به این معنی نیست که از حمایتتون خوشحال نمیشن. حالا اگر حمایت نمیکنی کلاه خودتو ببر باد نبره و سرت تو کار خودت باشه و هیت هم نده.اقا نمیمیری که
  این موضوع راجب هیت دادن به کیپاپ هم هست.
  مرسی اگر تا اخر خوندی

  ما خدا نیستیم
  سرزنده باشید.

  1. دقیقا اصلا به تو و شماها چه این گرایش خودشونه عزیزم عشقی که تو میبینی فقد عشقسکه میپرستی اما عشق بین دو تا حیوون هم پیش میاد درضمن مگه اونا بهت گفتن توروخدا مارو حمایت کنید
   درکل اینیه گرایش که به تو و من ربطی نداره کاشکی مردم عشق حقیقی رو باور کنن نه عشقی که خودشون میپسندن

  2. خب تو کار ها تو اجتماع انجام نده
   داخل خونه خودت کونم بدب کسی کارت نداره
   اسلامم راجب گی و همجنس بازی نگفته چهار دیواری اختیاری
   این یه گناه کبیره هست
   اگه تو این گناه رو داخل اجتماع انجام بدب مجازات میشی
   اگه داخل حریم شخصیت و خونه ات این کار رو کنی اون موقع میشه چهار دیواری اختیاری

 21. یعنی مضخرف ترین مقاله ای که خوندم
  اول اینکه تو هدفت تخریب همجنسگرا ها بود و برا دیده شدن وبسایتت از کیپاپ استفاده کردی مثل خیلی از هیتر های دیگه….
  بعدم کلی دلیل و مدیک علمی معتبر تر از دلایل تو همجنسگرایی رو تایید میکنن…..
  مثلا امدی از در علم وارد بشی اما ریدی عزیزم.

 22. اوکی گی بودن گناه ولی قضاوت کردن گناه نی؟؟اعضای بی تی اس کی اعلام کردن کع همجنسگران؟!

 23. اوکی گی بودن گناه ولی قضاوت کردن گناه نی؟؟اعضای بی تی اس کی اعلام کردن کع همجنسگران؟!

  1. من همجنسگرام اونم یه پسری تو خونمون مستاجر بود مامانم متخصص قلبه قبلا یه اتاق یه حالی رو به مستاجر دادیممامانگ بیمارستان میرف بعد اونجو استراحت میکرد و واقعن منم درسته هفت سال از ایشون کوچکتر بودم بهش مسج دادم سینا تورو خیلی دوس دارم منم اونقد زیبا بودم اون چن بار بم گف دختر بودی درخواست ازدواج میکردیم منم گفدم توام زیبایی بعد بهش گفدم من با تو میشم سینا بعدش گف مهراس بیا رفتم اولین بار خجالت کشیدم گف بم نگا کن گف واقعن دوسم داری گفدم اره گف میدی گفدم اره گف میدونی چقد بچه ای و کوچیکی گفدم اره گف اذیت میشی گفدم سعی میکنم دووم بیارم رفتیم اتاقش بم گف بازش کگ دراز بکش منم شورتم و در اوردم دراز کشیدم یه کمی قد بلن بود بعد بم پماد داد گف ولسه خودت استفاده کن تا زیاد اذیت نشی منو بغل کرد منم بوسیدم بعد جونش رو مالش دادم بعد دراز کشیدم گف شورتت و در بیار در اوردم دیدم اونم در اورده کیرش زیر شورت چقد کلف بود بعد گفدم ببینم گف باشه بیا ببین شورتش رو کشیدم خاستم بخورم روم نیومد چقد کلفد و زیبا بود دراز کشیدم گف دووم بیاری تموم مث دوس دخترم میشی گفدم نه گف چی گفدم مث خاممت میشم خندید و گف باشه‌ بجونم دوس داشتم بمیرم داخلم کنه گف دووم بیار گفدم بلشه جوری داخلم کرد فک نمیکردم بره جونه مامانم فک کردم بیهوش شدم سینا جانم جوری اشک از چشام اومد بعد تمکگ داخلم کرد بخدا فک گردم تا دلم رفت وای گف چقد خون میاد بم درسته خون زیاد میاد نترس بعد گف بیا زیرم رفدم زیرش تموم کرد گرفدم گفدم سینا جانم من ول نکن بعد داخل میکرد گف مهراسم گفدم سینام تموم داخلم کن گف دوس داری با مامانت باشم گفدم خودت‌میدانی گف مامانت مامانت از خودم بچه داره گف بیرون رفیق شدم اکموم اینجا کردمش خورش اورد اینجا دیدم به مامانم داخل کرده مامانم میگه سینا بیشتر تک پسرم دوست دارم سینا جانم دیدم اشکم در اومد دید اشکم جوری داخلم کرد گفدم تورو قران در نیار گف چرا گفدم چن تا دلم بردی سینا خانمت کک من خانمت میشم دیدم بیحس میشم از حال میرم گف کجا خالی شم گفدم داخلم سینا سرم گرف فشار داد تشک از پشت داخلم کرد بازم گفدم مرگ مامانک در نیار گفدم‌ تورو خدا منو هر روز داخلم کن رو خدا سینا جانم

  2. من همجنسگرام اونم یه پسری تو خونمون مستاجر بود مامانم متخصص قلبه قبلا یه اتاق یه حالی رو به مستاجر دادیممامانگ بیمارستان میرف بعد اونجو استراحت میکرد و واقعن منم درسته هفت سال از ایشون کوچکتر بودم بهش مسج دادم سینا تورو خیلی دوس دارم منم اونقد زیبا بودم اون چن بار بم گف دختر بودی درخواست ازدواج میکردیم منم گفدم توام زیبایی بعد بهش گفدم من با تو میشم سینا بعدش گف مهراس بیا رفتم اولین بار خجالت کشیدم گف بم نگا کن گف واقعن دوسم داری گفدم اره گف میدی گفدم اره گف میدونی چقد بچه ای و کوچیکی گفدم اره گف اذیت میشی گفدم سعی میکنم دووم بیارم رفتیم اتاقش بم گف بازش کگ دراز بکش منم شورتم و در اوردم دراز کشیدم یه کمی قد بلن بود بعد بم پماد داد گف ولسه خودت استفاده کن تا زیاد اذیت نشی منو بغل کرد منم بوسیدم بعد جونش رو مالش دادم بعد دراز کشیدم گف شورتت و در بیار در اوردم دیدم اونم در اورده کیرش زیر شورت چقد کلف بود بعد گفدم ببینم گف باشه بیا ببین شورتش رو کشیدم خاستم بخورم روم نیومد چقد کلفد و زیبا بود دراز کشیدم گف دووم بیاری تموم مث دوس دخترم میشی گفدم نه گف چی گفدم مث خاممت میشم خندید و گف باشه‌ بجونم دوس داشتم بمیرم داخلم کنه گف دووم بیار گفدم بلشه جوری داخلم کرد فک نمیکردم بره جونه مامانم فک کردم بیهوش شدم سینا جانم جوری اشک از چشام اومد بعد تمکگ داخلم کرد بخدا فک گردم تا دلم رفت وای گف چقد خون میاد بم درسته خون زیاد میاد نترس بعد گف بیا زیرم رفدم زیرش تموم کرد گرفدم گفدم سینا جانم من ول نکن بعد داخل میکرد گف مهراسم گفدم سینام تموم داخلم کن گف دوس داری با مامانت باشم گفدم خودت‌میدانی گف مامانت مامانت از خودم بچه داره گف بیرون رفیق شدم اکموم اینجا کردمش خورش اورد اینجا دیدم به مامانم داخل کرده مامانم میگه سینا بیشتر تک پسرم دوست دارم سینا جانم دیدم اشکم در اومد دید اشکم جوری داخلم کرد گفدم تورو قران در نیار گف چرا گفدم چن تا دلم بردی سینا خانمت کک من خانمت میشم دیدم بیحس میشم از حال میرم گف کجا خالی شم گفدم داخلم سینا سرم گرف فشار داد تشک از پشت داخلم کرد بازم گفدم مرگ مامانک در نیار گفدم‌ تورو خدا منو هر روز داخلم کن رو خدا سینا جانم

  3. من همجنسگرام اونم یه پسری تو خونمون مستاجر بود مامانم متخصص قلبه قبلا یه اتاق یه حالی رو به مستاجر دادیممامانگ بیمارستان میرف بعد اونجو استراحت میکرد و واقعن منم درسته هفت سال از ایشون کوچکتر بودم بهش مسج دادم سینا تورو خیلی دوس دارم منم اونقد زیبا بودم اون چن بار بم گف دختر بودی درخواست ازدواج میکردیم منم گفدم توام زیبایی بعد بهش گفدم من با تو میشم سینا بعدش گف مهراس بیا رفتم اولین بار خجالت کشیدم گف بم نگا کن گف واقعن دوسم داری گفدم اره گف میدی گفدم اره گف میدونی چقد بچه ای و کوچیکی گفدم اره گف اذیت میشی گفدم سعی میکنم دووم بیارم رفتیم اتاقش بم گف بازش کگ دراز بکش منم شورتم و در اوردم دراز کشیدم یه کمی قد بلن بود بعد بم پماد داد گف ولسه خودت استفاده کن تا زیاد اذیت نشی منو بغل کرد منم بوسیدم بعد جونش رو مالش دادم بعد دراز کشیدم گف شورتت و در بیار در اوردم دیدم اونم در اورده کیرش زیر شورت چقد کلف بود بعد گفدم ببینم گف باشه بیا ببین شورتش رو کشیدم خاستم بخورم روم نیومد چقد کلفد و زیبا بود دراز کشیدم گف دووم بیاری تموم مث دوس دخترم میشی گفدم نه گف چی گفدم مث خاممت میشم خندید و گف باشه‌ بجونم دوس داشتم بمیرم داخلم کنه گف دووم بیار گفدم بلشه جوری داخلم کرد فک نمیکردم بره جونه مامانم فک کردم بیهوش شدم سینا جانم جوری اشک از چشام اومد بعد تمکگ داخلم کرد بخدا فک گردم تا دلم رفت وای گف چقد خون میاد بم درسته خون زیاد میاد نترس بعد گف بیا زیرم رفدم زیرش تموم کرد گرفدم گفدم سینا جانم من ول نکن بعد داخل میکرد گف مهراسم گفدم سینام تموم داخلم کن گف دوس داری با مامانت باشم گفدم خودت‌میدانی گف مامانت مامانت از خودم بچه داره گف بیرون رفیق شدم اکموم اینجا کردمش خورش اورد اینجا دیدم به مامانم داخل کرده مامانم میگه سینا بیشتر تک پسرم دوست دارم سینا جانم دیدم اشکم در اومد دید اشکم جوری داخلم کرد گفدم تورو قران در نیار گف چرا گفدم چن تا دلم بردی سینا خانمت کک من خانمت میشم دیدم بیحس میشم از حال میرم گف کجا خالی شم گفدم داخلم سینا سرم گرف فشار داد تشک از پشت داخلم کرد بازم گفدم مرگ مامانک در نیار گفدم‌ تورو خدا منو هر روز داخلم کن رو خدا سینا جانم

  1. موقعی ک پیامبر اومده گفته ک همجنس گرایی گناهه ماله هزار ساله پیش بوده ک عربا برای خالی کردن شهوتشون همجنس گرایی میکردن و تو عصر جاهلیت بودن چرا امام زمان قراره ظهور کنه؟ چون دین داره اشتباه به مردم نشون داده میشه و از موقعی ک امام یازدهم رفته هزار سال گذشته پس میخاد بیاد ک دینو درست کنه.. اگر همه مردم دنیا همجنس گرا شن منقرض میشیم؟ کی گفته همه قراره همجنس گرا شن؟ تعداد همجنس گراها خیلی کمه و قرار نیس زیاد تر شه حتی اگر همجنس. گرایی هم عادی بشه به تعدادشون اضافه نمیشه چون وقتی یکی استریت باشه یهو به لزبین یا گی تبدیل نمیشه..

  2. توی تک تک اون جملات و تحقیقات محققین همشون از واژه ی همجنس بازی استفاده کردن نه از همجنس گرایی همجنس بازی رو تو کل اروپا یه بیماری انحراف جنسی میدونن اما همجنس گرایی رو نه

  1. هر چی بگه راضی
   اگه خواست در عوض ننه و خوارتو بگاد چی باز هم راسی مادر جنده چهل پدر

  2. سیامک هفتم

   هر چی بگه راضی
   اگه خواست در عوض ننه و خوارتو بگاد چی باز هم راسی مادر جنده چهل پدر

  3. سیامک هفتم

   هر چی بگه راضی
   اگه خواست در عوض ننه و خوارتو بگ. اد چی باز هم راضی

  4. سیامک اول

   هرچی بگه راضی واقعا
   اگه گفت در اوض میخواد اونم ننه و ابجیتو.بگکگگاد باز هم راضی چهل- پدر

  5. سیامک اول

   هرچی بگه راضی واقعا
   اگه گفت در اوض میخواد اونم ننه و ابجیتو.بگکگگاد باز هم راضی

  6. سیامک اول

   هرچی بگه راضی واقعا
   اگه گفت در اوض میخواد اونم ننه و ابجیتو.بگک گاد باز هم راضی

  7. هر چی بخواد راضی سعید جان
   اگه بخواد در عوض مادر و خواهر شما رو از. جلو و عقب مورد عنایت قرار بده چی باز هم راضی هستی گلم

  8. هر چی بگه راضی
   اگه گفت منم میخوام مامان و ابجیتو خشک خشک کنم باز هم راضی

 24. ی پسر ۱۵ چندی۱۶تهران بیاد گی باشه هست اینجا جیمیل بزار ببینم باهات چت کنم پسر ژاپنی ک گی بیاد چت hhoti0974 جیمیل

 25. اول از همه اشاره میکنم به طرفدار های کیپاپ که اولا بنده نمی‌خوام بی ادبی کنم اما شما هم باید حد خودتونو با کسانی که عاشق بی تی ای نیستند نگه دارید. هرکس برای خودش نظری داره و نظر همه قابل احترام هست . بعضیا علاقه دارند بعضی ها ندارند پس لطفاً فحش دادن رو تموم کنید

  1. هر موقع که تونستی نظر و هیت و از هم تشخیص بدی اون موقع بیا اینجا به ما درس یاد بده

 26. اول از همه اشاره میکنم به طرفدار های کیپاپ که اولا بنده نمی‌خوام بی ادبی کنم اما شما هم باید حد خودتونو با کسانی که عاشق بی تی ای نیستند نگه دارید. هرکس برای خودش نظری داره و نظر همه قابل احترام هست . بعضیا علاقه دارند بعضی ها ندارند پس لطفاً فحش دادن رو تموم کنید

  1. حرفتونذدرسته ولی کسایی هم که علاقه ندارند اشتباه میکنن شایعه براشون درست میکنند که تبلیغ همجنسگرا شیطان پرستن نمیفهممذچی چی هستن… اول خوب ببینن تحقیق بکنن بعد این حرف ها رو بگن

 27. سلام و عرض ادب
  بنده کسی هستم که طرفدار کی پاپ هستم و همچنین باور دارم عملا چیزی به نام همجنس‌گرایی وجود ندارد و این مسئله نقشه ای از سوی قدرت های جهان برای تحقق اهداف شیطانی خودشان است.
  اما چند نکته:
  اول اینکه در کره این موضوع مانند ایران است افرادی که همجنسگرا باشند درست یا غلط از سوی خانواده ها و مردم مورد توهین قرار می‌گیرند پس هیچ فردی در صنعت کی پاپ نمی‌تواند حتی در صورت علاقه اش به یکی دیگر از اعضا آن را اعلام کند چون بسیار مورد تنفر قرار میگیرند.
  نکته دوم اینکه متاسفانه بیشتر این جو از سمت طرفداران است بنده شاهد این بودم که در سریال های ایرانی دو نقش اصلی مرد توسط طرفداران اصطلاحا شیپ میشدند و کلیپ عاشقانه برایشان تولید میشد.
  در آخر در گویی نمیکنم قبل از اینکه این مشکلات را به گروه یا فرقه خاصی ربط بدهیم فرزندان خودمان را با عقل سالم تربیت کنیم و آنها را جوری بار بیاوریم که اهل تفکر و تامل باشند.
  بسیاری از هنر مندان ایرانی و کره ای از طرفداران خود در خواست کردند که این موج شیپ کردن دو نفر را کنار بگذارند چون مانع آرامش آن دو نفر شده و آنها را اذیت میکنند.

  1. اول که من متنفرم از بیتی اس دوم اسلام یا همین دین خیلی درست شما باید همجنس بازها رو جم کنه نه همجنس گرایی چون یه گرایش و دست خود انسان هم نیست . #همجنس_گرا_را_دوست_دارم

 28. هیتر ها با هیت دادن دهن خودشون رو کثیف میکنن و قشنگ اعلام به نداشتن زره ای شعور،عقل،فرهنگ،ادب و… میکنن..ما چرا گوش و چشم خودمون رو کثیف کنیم؟کارما به موقع جوابشون رو میده مطمئن باشین..قبل از هیت دادنشون به کیپاپ و بعدش چیزی از کیپاپ کم شد؟نه..بزارین خودشون رو پاره کنن تا میتونن بسوزن و فشار بخورن..ادمی که نفهمه نفهمه..مثل نویسنده این طومار ک به یه ورمونم نیست..شو خوش🤝

  1. دقیقا خیلی بدرد نخور حرف میزنه سایته بیشعور نفهم کاش همجنسگرایی عادی شه و بدونن ادمای نفهم بدونن مال کبپاپ نیست و گرایش هرکس فرق داره مثلا خود منم بایسکشوالم=)

  2. اینجوری حرف نزن. اگه همجنسگرایی دوست داری برو زندگیتو کن و بقیه رو خراب نکن.هیتر چیه؟ هرکی هرچی میگه روش اسم هیتر میزارین… یکم عقلتو باز کن و ببین که همجنس گرایی اخلاقی نیست.
   واقعا شما ارمیا شورشو دراوردین

  3. چرا یه چیزی کم شد یکیش دید درست من به اینا که فقط پول میگیرن و براشون مهم نیست بازیگر تبلیغ همجنس بازی باشن یا هر چیز دیگه ای فقط دست مزد مارو بده ماهم هر اراجیفی که شما بگی تحویل ملت میدیم یا هرچه شما بگی میپوشیم یل هرکاری بگی انجام. میدیم
   ماکارگر سر فلکه ایم

 29. د

  آجیا و داشای گوه خور..اولین عکس، ردیف اول که ایستادن، ازچپ دومی زن و دوتا بچه داره..خلاصه چصخل نباشیم🤝

  1. چقدر افکار تون کثیفه همجنسگرا ها هم دل دارن خاک تو سرتون کنم
   با افتخار لزبینم

 30. برو گمشو عوضی اشغال
  به تو ربط نداره مردم پشت در های بسته چی کار میکنن
  گوه خوریش به تو اومده آیا ؟؟ دنیا پر از شماست آنقدر بین جنسیت فرق میزارید

  1. دوست عزیز اگر همجنسگرایی مشکلی نداشت خداوند قوم لوط را نابود نمی کرد شما قرآن را بخون همه داستان قوم لوط هست
   این عملی بود که شیطان به اونا یادداد وباعث نابودی اونا شد
   آگاه بشیم وفکر کنیم نه اینکه به هم توهین کنیم قبول ندارید باشه ولی به هم بی احترامی نکنیم هر کس نظری دارد

  2. واقعا خدا سلامتی عقل و فهم شعور و ادب بده؟این همه الفاظ زشت برای یک انسان اهل مطالعه و تحقیق که زحمت کشیده آن را جمع آوری کرده ،نشان از شخصیت خود شماست😓،اندکی تفکر!!!✅ اگر شما دوست داری هر کاری کنی برو برای خودت ❎ حق نداری برای ایشون که برای آگاهی سایرین که اهل تفکر و تعقل هستند
   تصمیم بگیری👌 حتما پیش پزشک روانشناس و روانپزشک مراجعه کنید و قبل از اینکه به بیماری خود فراموشی دچار شوید خود را درمان کنید، فکر کنید چند سال زنده هستید و به آینده خود فکر کنید چند. سال غفلت و آلودگی سرانجامش چی 🌹🌹😭

 31. امیدوارم یه روز به این درک عقلی برسید که عشق جنسیت نداره،عشق به جنس نیست به ادماست!
  همجنسگرا بودن به معنای مریض بودن یا همچین چیزی نیست!
  Love is love

  1. یه عدد انسان

   امید وارم دنیا به جایی تبدیل شه که به دین هم گرایش هم ملیت هم و علایق هم احترام بزارن و اون چیزی که هستن قبول کنن با افتخار میگم همجنسگرام و از ال جی بی تی حمایت میکنم و ارمی و کیپاپر هسم یه مشت حسود که دستشون به دهنشون نمیرسه اومدن کصشعر میگن راجب بی تی اس که اسمشون تو کتاب گینس رفت چرا نمیخواد به درک عقلی برسید که عشق صرفا بین دختر و پسر نیست واقعا بی فرهنگ و بی شعورید کی میخواد از جهان سومی بودن در بیاید و تفکرتون رو درست کنید و باعث بیشرفت کشورتون بیشید من خودم به شخصه مسلمون و ایرانیم پس کنید واقعا دنیا جایی ادمایی مث شما نیس

  2. همجنسگرایی یک بیماری صد درصد روانی است.در نظام خلقت یک قانون جاریست.از هر گونه جفت جفت آفریده شده.

 32. ببین نویسنده گوه خور عن دهن بزار یه چی بهت بگم شیر فهم شی اولا که هر گوهی به دهنت میاد نخور دوما نمیدونم چرا یه سری از آدماع وقتی کونشون میسوزه و میخوان یکم مشهور شن میان برای فرشته ها گوه میخورن تو یع اسکل بیکاری که نمیفهمی که اصلا چه گوهی میخوری آخع عوضی کص ننه تو خودت چه عنی ای که باز واسه گروه های کی پاپ لغاز میخونی تو حتی موی کون اون ها هم نیستی اصلا تو کدوم یکی از کار های خوب اون ها رو انجام دادی
  بعدم نفهم بیشعور انقد زر نزن خود اعضای این گروه ها به ما طرفدار هاشون کلی انرژی دادن و کلی چیز ازشون یاد گرفتیم شما ها هیچ چیز مفیدی برای جامعه ندارید و فقط زر مفت میزنید و دوروغ میگید کص ننه آدم دروغ گو

  1. ادب خوب چیزیه
   و الا منم بلدم خوارومادر وبقبه ناموسن مثل خاله و عمه …رو فحش بدم خیلی بهترازتو
   پس اگه فک کردی با فحش معتبرمیشی
   اون قدر فحش بده که اون جان پاره بشه
   ضمناً تمام اون فسایی که دادی نثارناموس خودت بشه ب نظرم خیلی بهتره
   جاکشی هم‌حدی داره
   شب بیا تا حالیت کنم مادر…

  2. هه بی تی اس چیز خوبی ارائه نداره فقط همجنسگرایی رو ترویج میکنه تا شما دخترا بدبخت شین و انقد ضعیفین که گولشونو میخورین از بی تی اس چیز خوبی به غیر از فحش دادن یاد نگرفتی پس معلوم شد کسی که فن بی تی اسه چه گهیه

 33. دیکی. به هیچ خری مربوط نیست چه گرایشی دارن. یاد بگیر احترام بذار بعد دهنتو مثل حیوونا باز کن اوکی؟ انحراف نیست اختلالم نیست. بهش میگن گرایش. 😀دلیل نمیشه همه به همجنس خودشون گرایش داشته باشن. عشق جنسیت نداره.

 34. همجسگرا بودن نه بیماریه نه انحراف جنسی کاش شعور و سطح سوادتو ببری بالا احمق

  1. سلام ببخشید مزاحم شدم من یه شماره گی خوشکل میخاستم میتونید راهنمایی کنید لطفا

 35. ببین اونا همجنس گرا نیسن اگرم باشن ب ما ربطی ندره ما اهنگ های اونا گوش میدیم. و کاری ب زندگیشون ندریم

  1. دیک خر در تمامی گی تی لز فن ها 🗿
   ارتش کاکاسنگی همیشه در جبهه با شما کودکان خردسال میجنگد🗿

  2. ول کنین تورو خدا من همجنس بازی رو اونقد دوس دارم‌ چن وحتی میشم سرا جوری میگیرم ورست تا دل ادم میره راستش حس میکنم‌ جونه عشقم تو دلمه الان خانمش میشم

 36. یه لحظه صب کن و نگاه کن وقت گذاشتم نوشتم

  اونها اگر گی یا هر چیز دیگ ای هم باشن انسانن و ب هیچ کس ربطی ندره ک اونا گی هسدن

  خجالت بکشین شرم کنین شماها خجالت نمیکشی ک میری تو زندگی دیگران

  بسه دیگ

  ما همه انسانیم

  1. انسانن در واقع،پس چرا حتی عقلشون حیوانات هم کمتره؟حتی حیوون هاهم این کارو نمیکنن متاسفم واسه همه این نوع حیوونهایی که در قالب انسان نفس میکشن!🚶‍♀️💔

  2. من فوجوشیم ولی اگه بخوایم از دیدگاه منطقی به این مسئله نگاه کنیم دو مورد خیلی واضحه
   اول اینکه از نظر بهداشتی هم جنس گرایی واقعا مورد تایید نیست که این به نظر من مهمه ولی راه حل هایی هم وجود داره واسه این موضوع
   و دوم اینکه به خاطر تبلیغ های خیلی گسترده مخصوصا از ابر قدرت های سرگرمی مثل ژاپن و کره توی سریال و انیمه مانگا و… که خیلی از مخاطب هاشون نوجوونن، و راحت تر از قشر بزرگسال تحت تاثیر قرار میگیرن باعث عادی سازی این زمینه و علاقه نوجوونا به همجنس گرایی میشه. و خیلیا ترجیح میدن اینجوری رفتار کنن و گرایششونو قبول ندارن و دوست دارن هم جنس گرا یا دو جنس گرا باشن که حسابشون از اون افرادی که واقعا گرایش دگر جنس گرا رو ندارن متفاوته.
   الان توی قرن بیستم هستیم و درسته که نمیشه واقعا الان رو با دوران اسلام مقایسه کرد ولی نگاه کردن به قضایا با ذهن باز و تعصب بی جا نداشتن خیلی بهتره.
   و نمیشه فقط به نام احترام چشممون رو روی یکسری از موضوعات خیلی راحت ببندیم.

 37. از نظر من همجنس گرایی یه بیماری یا اختلال روانی نیست ولی باید کنترل بشه چون اگه زیادی رواج پیدا کنه خب در معرض خطر انقراض قرار میگیریم اینکه آدم عاشق همجنس خودش به مشکلی نداره ویه
  گناه یا بیماری نیست ولی اگه طرف رابطه با همجنس خودش رو راهی برای هوس رانی و خالی کردن غرایزش ببینه اشکال داره و اگه زیاده روی کنه اون وقت میشه گفت بیماره پس بهتره که همجنس هارو اذیت یا مسخره نکنیم چون همون‌طور که تو خود ماهم اومده اونا روحیه آسیب پذیری دارن و اینکه شما بهشون فحش بدین یا اینکه سعی کنین به زور درمانشون کنین کار اشتباهی هست چون حتی اگه این ویژگی تراول وجود نداشته وبعدا درونشون شکل گرفته باشه هم بازم اونا نمیتونن کنترلش کنن پس دست از اذیت کردن همجنس گرایان برداریم ودرعوض سعی کنین واقعا کمکشون کنین بعضی از همجنس گرایان هستن که نمیخواهم همجنس گرا باشن پس اول تمرکزتون رو بزارین رو کمک کردن به اونا پاول از همه هم به همشون این اطمینان رو بدین که اونا مریض نیستن و البته منظورم از کمک کردن این نیست که به حالشون تاسف بخوریم یا سعی کنین خودتون کمکشون کنین منظورم از کمک شما اینه که سرتون تویقه خودتون باشه و بهشون کار نداشته باشین و درباره کیپاپ هم باید بگم که اینکه بگین همشون همجنس گران کاملا اشتباهه ودروغ محضه واین که اونا ال جی بی تی رو تبلیغ نمیکنن بلکه حمایت میکنن اونا نمیکنن داداش برو همجنس گراشو انقد خوبه نمیدونی اصلا خیلی خوبه بیا برو یکی رو پیدا کن بگا تا بفهمی چی میگم نخیر اونا میگن که تفاوت های خودتون بپزیرین و اینکه شما متفاوتین عیب نیست پس قوی باشین و تلاش کنین اوکی ؟ پس پشت هم باشین و همدیگر رو حمایت کنین💜

  1. دیک خر در تمامی گی تی لز فن ها 🗿
   ارتش کاکاسنگی همیشه در جبهه با شما کودکان خردسال میجنگد🗿

  2. چقدر سسشعر نوشتی 😐
   اگه میرفتی به جای این سسشعر نوشتن ها و تعصبی بازی ها کمی درس میخوندی حداقل تجدید نمیشیدی😂

  3. گناه نیست؟؟ تو از کجا با مفهوم گناه آشنا شدی؟ از دین و قرآن دیگه. در قرآن صریحا گفته شده که لواط گناهه. حالا اسمشو هر چی میخواین بذارین. همجنسگرایی، همجنس خواهی و… خیلی برچسب های خوشگلی روش میزنن ولی همش همون لواطه.

 38. p = f / a
  برای اونایی که نمیدونن بگم که این اصل پاسکال تو فیزیکه بعدا بزرگ میشید تو دبیرستان میخونید
  اگر سطح بیشتری داشته باشید فشار کمتری میخورید
  و اگه بیشتر فشار بخورید یعنی سطحتون پایین تره
  اینو برای آرمی ها نوشتم که سطح پایینی دارن و زیاد فشار میخورن
  هر چقدر هم که سنتون زیاد باشه هنوزم نشون میدید که در حد بچه ۱۰ ساله رفتار میکنید
  بماند که عاشق یه مشت پسر اوبی دخترنما هستید و با صدا و فیس کیریشون جق میزنید
  ولی لطفا سایت های اینترنت رو با نظرای چرت و کصشعر خودتون مسموم نکنید بزارید بقیه در آرامش باشن
  آقای نویسنده دمت گرم (:

  1. دادش لدفن گوه ارمیارونخور..بهدتوربطه نداره گی باشن هرچندنیستن ……….

  2. توگوه خوردی براارمیااینونوشتی کونی
   ملومه‌ خودتم باصدای مامانت جق میزنی کوچولو.. 🙂 😂 😂 😂 گورتو گم کن حرومزادها تواگه شخصیت داشتی نمیخواستی این حرفا ب روت بیاد😔😂

  3. چه ربطی داشت به بی تی اس و آرمی
   این که یه عده بچه‌ی آرمی نما اومدن هرچی از دهنشون در اومده گفتن قرار نیست بنویسید پای هممون یکم شما هم آدم باشید و تعصباتتونو کنار بذارید
   هیچکدوم از اعضای بی تی اس اعلام نکردن که گی یا همچین چیزی هستن پس جبهه گیریتون نسبت به بی تی اسو کم کنید و هر وقت بحث دو جنسه ها یا گی ها میاد وسط اسم این گروهو نبرید
   ما با آهنگاشون حالمون خوب میشه نه کاری به قیافشون داریم نه تو زندگیشون دخالت میکنیم
   در ضمن باشه قبول ما بچه:) شما که بزرگی چرا جلوی اینهمه بچه چرت و پرت میگی و هرچی به ذهنت میرسه بلغور میکنی:/

  4. میتونی خودتم از حرفات استفاده کنی 🙂
   من نمی‌فهمم چرا شما نمیخواید همه یکسان باشیم ؟! یعنی اگه تو با یه آدم آشنا شی و باهاش خیلی گرم بگیری و ازش خوشت بیاد .. بعد که فهمیدی آرمیه میزنی زیر تمام فکرات ؟ که ازش خوشت اومده ؟ من نمی‌فهمم اصلا لغت اوبی دختر نما رو از کجا آوردی ؟ این که یه پسر چهره‌ی کیوتی داشته باشه جرمه ! یا اگه دوستشو یا حتی دوست پسرشو بقل کنه دختره ؟! آره اصلا من از اون آرمی هاییم که گی شیپ میکنن .. چون گی بودن بد نیست و نمیتونم متوجه شم که مگه چیکارتون کردن ؟ این که ما دوسشون داریم اذیتتون میکنه؟ یا اینکه اونا انقدر با شعور و موفقن؟!

 39. خاک تو گور کسی که اومده این چرتا رو نوشته هه همجنسگرایی برو گمشو باو:///////////😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
  ببینید با این چیزایی که میاید مینویسید دارید خودتونو خیته میکنید بابا اصلا به شپا ربطی نداره که کی تبلیغ میکنه یا کی همجنسگرا هست برید زندگیتونو بکنید 😠😠😠😠😠😠

 40. یه کیپاپ لاور

  وایسا وایسا
  الان تو میگی اونا همجنسگرا هستن چرا چون چمیدونم تو یه گروه مثلا همه دخترن یا تو یه گروه دیگه همه پسرن و خلاصه یه غلطایی هم میکنن اگه یه سری دختر و یه سری پسر تو یه گروه بودن اونوقت چی میگفتی اونوقت چه گوهی میخواستی جای غذا بخوری
  تو میگی بحثو مذهبی نمیکنی بعد اومدی کلیسا و خدا و پیر و پیغمبر آوردی تو متنت؟ هر ‌آدمی یه عقیده و باورایی داره که به منو و تو هیچ ربطی نداره.
  عاقا ما قراره آسیب ببینیم تو چرا شور میزنی تو دور و بری های خودتو بگیر در نرن بعد بچسب به ما
  تونم کصت خله ها

  1. تو شعور حالیته یا نه؟
   آدمایی مث تو دوست دارن خودشونو بزنن به نفهمی داری میبینی ولی ۱۰۰۰۰۰۰ تا دلیل مزخرف میاری ک کاراونا رو توجیح کنی.
   شما دیگه کی هستین!؟!؟!
   بحث کلی اینه ک اونا چ بخوای چ نخوای از این موضوع حمایت میکنن اگه گشادیت زیاده میخوای من برات سرچ کنم تا ببینی؟؟؟

  2. وقتی دیدی نمیتونی نظریه شو از لحاظ علمی و منطقی رد کنی شروع کردی ب فوش دادن حالا ما فشار میخوریم یا شما؟

 41. دم نویسنده گرم ولی متاسفانه این کون بچه های یهود حتی یه کلمش رو هم نخوندن
  الان یعنی میگید همجنسگرایی مشکلی نداره؟ خب تو محصول همون کیر و کص دو تا جنس مخالفی
  اگه گی و لز بودن امر طبیعی بشه که تا صد سال دیگه منقرضیم کصخل |:

  1. الان من باید به تو بگم کصخل
   مرتیکه مشنگ هرکسی نمیاد لزبین یا گی بشه
   هر کس یه گرایشی داره
   من گیم
   تو استریت
   این دلیل نمیشه دهن گوه خورتو باز کنی و در مورد گرایش مردم نظر بدی
   به تو هیچ ربطی نداره اون یه لز یا یه گی
   آدمایی مثل تو باید بمیرن همین

 42. اینکه یک حس بتونه ارومت کنه اسمش گناه یا مریضی نیست؛ اسمش معجزه ست… امیدوارم روزی درک مردم ایران اونقدری بالا بره که بفهمن عشق جنسیت نمیشناسه…

  1. من خودم آرمی و بلینک هستم ولی اینم قبول دارم . من اینو قبول دارم که بعضی از گروه ها همجنس باز هستن .

  2. کاش فهمت برسه ک داری چرت می گی اومدیم رابطه با حیوان هم اروت کرد اونوقت بازم بهش میگیرحس خوب، مردم ایران فهمشون اونقدر بالا هست ک عین تو نباش ک بخان برا آرامش هر غلطی بکنن

  3. ذرت😑عشق یعنی جنس مخالفو دوس داشته باشی نه اینکه دختره بره با دختر سکس کنه😑یا برعکس

  4. خفه مادرتو گاییدم کسننه
   خوبه خوده ننه کسخلت میدونی ولدزنایی از دوتا کیرو کس بدنیا اومدی ، میمیری از همون کس پارتنرت لذت ببری مادرقحبه ؟

  5. چرا عزیزم نسیت می شناسه یه ذره قرآن بخونی می فهمی که خدا گفته همجنس گرایی گناهه و مردا رو برای زن ها افریده و زن ها رو برای مردا اگر حمایت می کنی ازشون تبریگ می گم تو گناهکاری و جات وسط جهنمه جهنم خوش بگذره

  6. اگه به گناه اعتقاد داری برو قران بخون بفهمی خدا گفته همجنسگرایی حرامه. الکی برای خودت اعتقاد نساز.

  1. ای مادرت بمیره یتیم زاده بچه سال
   بشین با دوتا بچه کون اوبنه‌ای و صداهای کیریشون کسو کونتو بمال مادرمرده

  2. اگه همه ی مردم گی یا لز بشن نسل انسان ها منقرض میشه اینو تو مغزت فرو کن

  3. شما که خوردی لطفاً بگومزهء گوه‌چ‌ جوریه وچه طعمی داره
   که بقیه هم بدونم ونیازنباسه خودشون امتحان کنند

 43. #گوه_اضافه_نخوریم😔☝🏿
  لطفا وقتی هیچی نمیدونید گوه نخورید چون LGBT بودن چیزیه که از کودکی وجود داره و چیزی نیست که به مرور زمان اتفاق بیوفته چون یه بیماری نیست!
  و حتی اگه شخضی همجنسگرا باشه چیزی نیست که به خاطرش خجالت بکشه چون یه چیز عادیه!💜
  پس لطفا وقتی دارید از حسودی منفجر میشید الکی این چیز ها رو بهونه نکنید و اول یکم تحقیق کنید😂
  البتههر چقدر هم چرت و پرت بگید برای ما اهمیتی نداره و روز به روز بیشتر پیشرفت میکنیم😂😬🤲

  1. پس چرا رسول الله با این عمل ناپسند مخالفت میکردند اصلا هیچ کس هم با
   فطرت یا ناخودآگاه همجنسگرایانه به دنیا نمیاد همیشه ناخودآگاه یا فطرت انسان پاک هست و بدون ایراد

  2. ماتورو نمیخوریم 🙂
   گوهم با آب بگیری بره تو فاضلاب پس حرفات برا هیچ کس مهم نیست برو برا امسال خودت تو فاضلاب تعریف کن

  3. اولا ما تورو نمیخوریم 🙂
   دوما گوهو باید آفتابه بریزی روش بره تو فاضلاب پس برو برا امسال خودت شر بگو :))))

  4. گه رو اون کسی میخوره ک نوشته های متن ک با منبع اورده میگه دانشمندان گفتن یک اختلال اکتسابی هست نمیبینه . بدون منطق و منبع ادعا میکنه ژنتیکی هست!!

  5. بیا برو فن کونی های کره ای باش
   چیه اینجا توهین میکنی شاید همین الان که اینو دارم مینویسم همین اعضای بی تی اس گروپ دارن انجام میدن‌باهم

  6. یه مشت بچه کونی که سکس گی میکنن و فناشون مجازیو به گند کشیدن یعنی من ننه بی تی اس فنو گرفتم ….کردم حرومزاده ها

  7. کاملا صحیح میباشد:) طبق مقاله ای که در واشنگتن آمریکا نوشته شده همجنسگرایی هیچ بیماری یا یک حس خاصی نیست بلکه به قول معروف یک حسی هست که خود فرد با تاکید روی خود شخص ایجاد می‌شود و نظریه من در رابطه با گروه های پاپ موسیقی این هست که با کمی عقلانی رفتار کردن متوجه این حجم از بی شرمی در این گروه میشویم و البته که من برای هر فرد و نظراتش ارزش قائل هستم و الان فقط به عنوان یک مادر که نگران فرزندش هست شروع به تحقیق در این باره کردم امیدوارم که قبل از شروع هرکاری فرقی نداره دوست داشتن یک سبک از گروه های موسیقی باشه یا یک چیز دیگه درست فکر کنیم و صد البته تحقیق اونم با سایت های موثق و رو فراموش نکنیم …موفق باشید

  8. ببین واقعا نمیدونم امکان داره این پیامو بخونی یانه ولی باید بهت بگم کسی واقعا دنبال حقیقت باشه پیداش میکنه کسیم که سرشو کرده تو برف که فبها

   هیچ همجنسگرایی به قول شما البته همجنسگرا به دنیا نیومده اگه مصاحبه ها مستندها مجله ها یه هرچیزی که یه همجنسگرا در اون صحبت کرده باشه از نظر بگذرونی میبینی که همه‌شون قبلا چندتا دوست دختر یا دوست پسر داشتن ووقتی ازشون میپرسن ممکنه گرایششون تغییر کنه مثلا ..پسرا امکان داره برن دنبال دوست دختر دوباره و می‌بینیم که خیلی راحت میگن بله البته ممکنه با یه دختر وارد رابطه بشیم و قبلا هم بودیم

   این یک اصله در حقیقت که وقتی یه چیزی رو زیاد داری و چپ و راستت دختر ریخته یا برعکس که حاضرن تو ۱۳سالگی بکارتشونو بهت بدن تو برات تکراری میشه و میری دنبال یه چیز متنوع مث الان که از هم جنس گذشتن ودارن میرن سراغ حیوونای بیچاره حیوون گرایی

   والبته طبق تحقیقات علمی از اونجایی که تو اروپا نصف بیشتره بچه ها پدر ندارن یا برعکس و تک والدن خوب اخلاقیات و تمایلاتشون مث والدی میشه که فقط اونو میبینن و باهاش وقت میگذرونن مث پسری کل وقتشو با مامانش میگذرونه و اطرافیان مادرشم اگه خانم در نظر بگیریم معلومه که بچه خودشو شبیه مامانش میبینه
   ودنبال مکمل برای خودش میگرده
   وبرای کشورهایی که آلان توی مدرسه به بچه ها یاد میدن جنسیتشونو عوض کنن مث طوری که اندرو تیت گفت
   ترویج همجنسگرایی که کاری نداره
   و لطفا اینقد فاز روشن فکری بر ندارید سرتو نو از برف بیارید بیرون
   من خودم پلی لیستم پر از آهنگای BTSاما این دست خود آدماست که چاقو رو کدوم وری بگیرن

  9. کی میخواید بفهمید همجنسگرایی گناه نیست
   کی میخواد بفهمید هرکی یه گرایشی داره
   یه زره از عقلتون استفاده کنید بد نیست
   پس به جای زر زر کردن کلتون تو زندگی خودتون باشه
   گرایش یه نفر به شما ربطی نداره

  10. خدا که باید به شما معیوبا عقل بده
   میتونی کلتو کنی تو کون خودت
   گرایش بقیه به توی بیناموس هیچ ربطی نداره
   پس گوه نخور

 44. خب این تومار رو یکی بهم توضیح بده حوصله خوندنش نیست چون میدونم چرته
  خب ببینین شما راجب گرل بندا یه چیزی میگین راجب بوی بندا ی چی راجب مختلط ی چی
  اگه مختلط بودن هم یه اشتباهه که تو یکی از عکسات اوردی قیه ازدواج و.. هم برمیگرده اینور
  راجب بوی بندا و گرل بندا اینطوریا هم نیست درسته پسرن ولی فرهنگا با همدیگه فرق میکنه و چن از اکسو هم زن وبچه داره.
  هر کسی علایق خودشو داره و نمیشه توش دخالت کرد اگه از اهنگی خوشت نمیاد گوش نکن بهش به کی چه ربطی داره.
  از کیپاپ هم درس های زیادی میشه گرفت همه ایدلا سختی هایی داشتن تا به اینجا رسیدن اینارم در نظر بگیرید

  1. بیشین بینیم باو هر خری هر زری زد ک نباس باور کرد کدوم خری گفته اونا همجنسگران یا تبلیغ همجنسگرایی میکنن یا هر چیز دیگه بی تی اس بهترین گروه جهانه که بیش از ۳۰۰ میلیون طرفتار داره ک عاشقشن بخاطر زیبایی و چهره و صدا و آهنگای بهشتیشون و اونا میگن خودمون رو دوست داشته باشیم و همیشه کمکمون میکنن حالا شما هیترا ک دارین از حسودی فشار میخورین دلیل نمیشه شایعه بسازین در بارشون و اینکه اونا افتخارات آرمی ها و کشورشونن ولی هیترای عن افتخار ننه باباهاشونم نیستن پس شاتاپ پیلیز

 45. واقا براتون متاسفم ک همچین حرفی رو میزنین من یه کلمه ازین حرفارو هم باور ندارم اونا به همه ی مردم دنیا امید زندگی کردن دادن و بهمون یاد دادن خودمونو دوست داشته باشیم بهمون یاد دادن تلاش کنیم تا به هرچی میخایم برسیم بهمون یاد دادن نژاد پرست نباشیم و کسی رو به خاطر قیافه مسخره نکنیم به هر دین و کشوری احترام بزاریم و….
  اونا گناه کردن که ریش و سیبیل ندارن؟ کی گفته ک مرد حتما باید ریش و سیبیل داشته باشه؟ شعر های ایرانی همش از شکست عشقی میگی و توش پره فحشه ولی اهنگای بی تی اس بهمون امید دوباره برای زندگی کردن میده و بهمون میگه که باید خودمونو دوست داشته باشیم و تلاش کنیم با هیت دادن به اونا فقط نشون میدین که ایران چقدر بی سوادی فرهنگی داره و مردمش چه ادمایی هستن ولی اونا روز به روز موفق تر میشن و ما هرروز بیشتر از دیروز دوسشون داریم به خدا زشته ادم هرچی از دهنش درمیاد پشت ۷ تا ادم بی گناه بگه تا کی میخاین به سلیقمون احترام نزارین اونا همه مسلمونارو دوست دارن و من خودم طرز رفتارشون با مسلمونارو دیدم که چقدر مهربون و مودبانه س استایل و پوشش اونا قطعا خیلی خوب بوده که تونسته این همه ادم رو به خودش جذب کنه شما حق ندارین اونا رو به خاطر استایلشون مسخره کنید!
  من از ۱۳ سالگی ارمی شدم و تا الان که ۱۶ سالمه هنوزم عاشق اونام بی تی اس خیلی چیزا بهم یاد دادن و من زنده بودنم رو مدیون اوناهستم و بزرگترین ارزوم دیدن اوناست حالا هرچی میخاین بهشون بگین مهم اینه ک اونا روز به روز موفق تر میشن و شما روز به روز بیشتر فشار میخورین بدبختا

  1. 😂😂از سن سال کسایی که جواب میدن معلومه داستان از چه قراره. اصلا نیازی به توضیح و مشاجره نیس

 46. جون تو جونتون کنن همتون یه مشت هیتر کونی کصکشین که گوهخوری زندگی اینو اونو میکنین بهتون یاد ندادن سرتون تو کون خودتون باشه هیترای بدبختتت
  برین گمشین ریدم تو مغزاتون
  و توییم که الان اینو نوشتی مغز کپک زدتو به ۲۰۲۲ میلادی آپدیت کن

  1. از نظر من همجنس گرا بودن یه بیماری یا یه اختلال روانی نیس
   ت ولی باید کنترل بشه چون اگه زیادی رواج پیداکنه اون وقت خب منقرض میشیم⁦:-\⁩ بنظرم عاشق همجنس خود شدن مشکلی نداره وگناه ویا چیز بد وغیره عادی نیست ولی اگه از همجنس واسه هوس رانی وخوش گزرونی استفاده کنی اون وقت اون مشکل داره پس بنظرم مسخره کردن یا فحش دادن یا اذیت کردن همجنس گراها کار درستی نیست چون همون‌طور که تو متن هم اومده این افراد. خودشون از نظر روحی آسیب پزیرن وحتی اگه این ویژگی از اول نبوده وبعدا به وجود آمده به هرحال نمیتونن کنترلش کنن ولی اونا هم باید خود دار باشند و همجنس گرایی رو راهی برای خالی کردن غرایزشون نبین پس بهتره به هم احترام بزاریم واز هم حمایت کنیم 💜

 47. تو رو خدا به حرف های این نویسنده و پژوهشگرا توجه کنید
  یکم به اونور داستان فکر کنید
  از ترویج همجنس‌گرایی بگذریم که هم از نظر دینی یه گناه بزرگه و هم علم ثابت کرده از روی انحراف اخلاقیه
  و باعث بیماری میشه
  ولی آرمی ها یکم به خودتون نگاه کنید! اخلاق و رفتار و
  گرایشتون طوری شده که توی فضای مجازی تحقیر میشید و کلی دشمن یا به اصطلاح هیتر دارید
  خب الکی نمیشه که یه گروه و طرفدارانش این همه مخالف داشته باشن
  تو اجتماع ظاهر خوبی ندارید و باعث انزجار خیلی از ملت می‌شید
  مثلا همین چت کردنتون و استفاده از این قلب های بنفش که بعید می‌دونم خیلی هاتون معنیشو بدونید
  لطفاً برای خودتون ارزش قایل باشید و مثل بقیه ی مردم عادی باشید

  1. باش از این ب بعد مثل بقیه ی مردم عادی پول خوری و حرام خوری و ربا خوری و زناکاری و….. انجام میدیم.

  2. 🙃🙃🙃حرف دهنتوبفهم مریکه هرگروهی که هیترداشته باشه دلیل نمیشه که مشکل داره بی تی اس انقدرخوبه که بعضی ادمای نفهم شبیه تواز روی حسادت بهش هیت میدم احمق
   تواجتماع ظاهرخوبی ندارمم🤣🤣🤣🤣چراچرت میگی اخه🤣🤣اگه توبلدی بگو ببینم معنی 💜چی میشه انیشتنگ 😁مابرای خودمون احترام قایل هستیم
   بی تی اس هم به دین اسلام توجه میکنه هم ه دین های دیگه
   پس حرف دهنتوبفهم💋

  3. ن ناموصا چرا داری کص تحویل میدی؟
   این ذهن توعه که کثیفع و فک میکنی که قلب بنفش معنی ی چیز دیگه رو میده
   بعدشم نیازی نیست تو نگران ما باشی ما آدمای عادی باشیم یا عجیب غریب گوه خوریش به تو نیومده
   سرت تو کون خودت باشه

  4. یه لحظه گوش کن

   اگ یه روزی یه نفر بیاد ب خاننده مورد علاقه ت توهین کنه میشین بهش نگا میکنی ن اینکارو نمک

   بعدم ما رفتارمون بد نشده فق میخاین زندگی کنیم

  5. Army ⟬⟭💜 /jimin

   ببین ابله ما آرمی ها بلیک ها اکسول ها یا هر تبدار کی پاپ کار اشتباهی انجام نمیدیم فقط طرفدار چندتا گروهیم که اعضای این گروه ها به ما یاد دادن خودمونو دوست داشته باشیم یا مثل یه قهرمان باشیم و به ما امید به زندگی دادن پس لطفا گوه نخورید و حد اقل راجب گوه هایی که میخورید تحقیق کنین

  6. بیا پایین بچه سرمون درد گرفت
   اولا ما فقط موزیک هاشون و حرفای انگیزشی شونو دوست داریم. حالا بعضیا کراش هم میزنن.
   اونا همجنسگرا نیستن و رفتارشون عین رفتار مردم عادی با دوستای صمیمیشونه.
   حتی اگه باشن به ما ربطی نداره. چون نگفتن تا حالا که آرمی ها باید همجنسگرا باشن.
   من کلا یه کی پاپرم ولی عذر میخوام چون ما هیت های زیادی میشنویم اعصاب چندان خوبی نداریم و نا خد آگاه حرفای گوش خراشی میزنیم و اینم بگم پوشش ما به صنعت موسیقی کره ربطی نداره به مانگا و انیمه های ژاپن ربط داره (البته من اونطوری لباس نمیپوشم)
   و اینم بگم ما خودمون میدونیم همجنسگرایی یعنی چی و میدونیم چقد حال به هم زنه ولی هممون علاقه نداریم و این موضوع به کره ربطی نداره. ولی خواهشا این چرت و پرتا رو نگید راجع به بند های کی پاپ. نظر هرکس به خودش مربوطه . البته تاجایی که به شخص دیگه ای آسیب نزنه. مثلا ما آرمی ها نمیگیم که حتما همه بایر بی تی اسو دوست داشته باشن و قبول داریم که بعضیا دوست ندارن ولی اینکه شما میایید و به علایق ما و به خود ما توهین میکنید چیز اصلا خوبی نیست و ناراحت میشیم.
   مهم اینه که حق انسانیت رعایت بشه.
   اونها چون خوشگلن و چشماشون بادومی همجنسگرا نیستن و ایرانیا هم چون اسلامی آن و کنار افغان و پاکستان زندگی میکنن تروریست نیستن.
   بیایید زود قضاوت نکنیم و همرو به دور از کلیشه های جنسی و نژاد پرستانه دوست داشته باشیم.

 48. دوستان فیلسوف اول برین گمشین تحقیق کنین بعد بیاین زر بزنین خودتون عکس اکسو رو گذاشتین و بهشون تهمت همجنسگرایی میزنین درحالی که چن یکی از اعضاش زن و دو تا بچه داره…
  کلا کیپاپ همجنسگرا نیست ولی حتی اگر باشه به ما چه ربطی داره؟ ما طرفدارها بخاطر آهنگ یا چهره طرفدارشون میشیم نه بخاظر الگو جنسی. اونا ندگی خودشونو دارن ماهم زندگی خودمون قرار نیست تمام الگوهای ما اونا باشن
  ولی جدا از کیپاپ همجنسگرایی چه مشکلی داره؟
  این که به جنس مخالف علافه نداشته باشی و به هم جنس خودت علاقه مند شی درکش خیلی سخته؟
  من خودم همیشه از خانواده ال جی بی تی حمایت میکنم ولی خودم عضوشون نیستم
  بخدا چیز عجیبی نیست که گرایشت متفاوت باشه ولی تقصیر شما نیست شما مغزتونو دادین دست جامعه ایی که فقط بلده قضاوت کنه که این چون موهاش رو رنگ میکنه پس قطعا همجنسگراست
  بنظر شما رنگ کردن موی پسر انقد غیرعادیه؟ میشه انقد جنسیت زده نباشید؟ الان مثلا رضاگلزار موهاشو بلوند کرده من بیام بگم دختره؟ من اصلا در مورد کیپاپ هم نگم تو زندگی عادی هیچ پسری موهاشو رنگ نمیکنه؟
  باعقاید پوسیدتون گند زدین به زندگی مردم
  ولی اگر قبول هم ندارید و باز هم مغز معیوبتون همجنسگرایی رو عیب میدونه دخالت نکنید
  خیلی کار ساده ایه فقط سرتون تو زندگی خودتون باشه حالا هرجور دوست دارین زندگی کنید نه به من ربطی داره نه به هیچ بنی بشر دیگه ایی….

  1. فعلا ک بعضی از طرفدارانشون عاشق این قضیه هستن ک به این گروه میگن همجنسگرا و ازشون حمایت هم میکنن و این گروه ک حمایت میکنن خودشونم همجنسگرا هستن. پیج هم دارن تو اینستا سرچ کن. کاملا دارن اینو عادی جلوه میدن و الکی ادعا میکنن ژنتیکیه!

  2. دخترم حرفت درسته هیچکی قصد نداره به عقاید و دوست داشتنای شما بی احترامی کنه فقط نویسنده سایت سعی کرده که روی دیگه ی واقعیت و نشون بده….درسته که این گروه موسیقی الگو شما نیست اما کم کم با فریب فضاهای مجازی الگوی خیلی خوبی هم برای شما میشه ولی پله پله…
   پس سعی کنید فریب‌فضای های مجازی و غربی هارو نخوریم اینکه ما ها عقایدمون پوسیده اس اشکال نداره گلم اگر یک پدر عقایدش پوسیده نباشه اون دختر چطور میتونه از دست گرگهای جامعه در امان باشه عزیزم؟ میدونیم که دین اسلام هرچی که برای سلامتی مضر و در کل زیان آور باشه حرام کرده و این رو نه تنها من بلکه حتی دانشمندان غربی نیز تائید کردن و اینکه همجنگسرا دو شخص باشند چیز اصلا عادی ای نیست که بشه باهاش عادی برخورد کرد عزیز…امیدوارم حرفامو خونده باشی و پس از کمی تامل جواب بدی😊😉

  1. اینامرد نیستن چون وجود ندارن هویتشونو نشون بدن اینا ی سری بیمار سیاه روزن. ک فقط حقوق بالا میگیرن ک نقش بازی کنن و همه در ته این بازی خودکشی میکنن یسری عروسک بیچارن دست تهیه کننده های کره ای. مرگ به ابن گی ها. مرگ ب گی های کره جهانو ب گند کشوندن 🤮🤮🤮🤮🤮

 49. سلام
  شما آقایون یا خانومایی به نویسنده کلی بد وبیراه گفتید اصلا خودتون متوجه شدید چه تسلط عجیبی این گروه های کی پاپ روی شما پیدا کردند طوری که تا یه نفر یه مطلب دربارشون نوشت فوری چنان جبهه گرفتید انگار به ناموستون بد وبیراه گفت…این گروه ها برنامه ریزی شده عمل میکنند وهنینا میخوان تا بتونند یه چیزی راحتتر به مخاطب منتقل کنند.وقتی اینجوری عاشق سینه چاکشونی معلومه هر چیزیا تبلیغ کردند قبول میکنی…فکر کردید این پسر بچه ها دختر بچه هایی که تو گروه های کی پاپ فعالند وشما عاشقشونید تنهاند نه خیرررررر
  اینا اتاق فکر کلی دم دستگاه وفکر پشت کاراشونه…همشون بچه های کم سن وسالین که چلوی دوربین بنظر خیلی سر زنده وخوشبخت میان.
  برید ببینید کمپانیایی که این آیدلا رو استخدام کردند چه بلاها که سر اینا نمیارند تا خیلیاشونا به خودکشی میرسونند.
  شما فقط رقص وآواز وچهره های قشنگشونا میبینید…
  برید پشت قضیه رو هم ببینید…این آیدلا نیستند که به شما مسلطند این کمپانیا هستند که هر چی میخوان به واسطه ی این آیدلا تزریق میکنند تو ذهن من وشما…
  این چند تا جوونم فقط وسیله دست اوناند…
  چرا وقتی تحقیق نکردید بی دلیل به نویسنده فوش میدید اون یه مطلبیا گفت میشه دربارش تحقیق کرد نه فوش داد.
  در ضمن هم جنس گرایی اگه خوب بود از اول نمیگفتند زن ومرد میگفتند زنهام میتونند با زنها ومردا با مردا ازدواج کنند…

  1. کصشر نگو اگ توام طرفدار یچی باشی کصشر بگن درباره کسی ک دوسش دری جوری جرش میدی ک دیگ دیکته ای و رباتی زر نمیزنی

  2. میشه زرنزنی
   نمیخوام بی احترامی کنم ولی دیگه داریدشورشودرمیارید بسههههه انقداحمقیت به کی رفته
   کیپاپ بد
   خارجی بده
   ال بده ول بده
   شماهم بریدتهققیق کنید اقای محترم بعدبشین اینجا توماربنویس
   چراتوانقدزرمیزنه😑ما فقط رقص اوازچهره هاشونو همه چیزاشو مهربونیاشون رومیبینم

  3. توقع داری ی مشت بچه این متنتو درک کنه؟ظاهر پر زرق و برق این گروه برای کودکان و نوجوانان جذابه. وهیچی از این متن منطقی شما نمیفهمن متاسفانه

 50. کاش اینایی که هیت میدن بفهمن بدبختترین آدمای روی زمینن . آخه بچه آدمی که به آرمیا هیت میدی یه هیتر واقعی اصلا اونقد در مورد بی تی اس جست و جو نمیکنه که بفهمع به فن های بی تی اس میگن آرمی

  1. تعصبی نگاییدم

   بد بخت شما نیستید که دارید واسه کسی اینجوری میکنید که به تخمشم نیستید؟

  2. 😂😂از سن سال کسایی که جواب میدن معلومه داستان از چه قراره. اصلا نیازی به توضیح و مشاجره نیس

 51. سلام به همه..این قضیه اصلا ربطی به این گروه های کیپاپ و کمپانی شون نداره…این هایی که میگین فیکشن ها و… ساخته ذهن یه آدم مریضه که خودشم نمیدونه داره باعث ساخته شدن دروغ درباره آیدلاش میشه..امیدوارم اینو درک کنین که آیدل های کیپاپ گ.ی یا ل.ز نیستن…امیدوارم روزی رو زودتر ببینیم که این فیکشن و همه اینا ریشه کن بشه..اگه کسی میخونه لطفا نخونه و حمایت نکنه..اگه دوست دارین رمان بخونین..ولی نه از آیدلتون..ممنون از همگی

  1. راس میگی اصلا همجنسگرایی باشه به من چه اصلا مردم هر کاری میکنه بکنو لطفا این تفکرات اشتباه رو بندازین دور

  1. ناموسن ؟
   الله وکیلی ؟
   ی مشت کصخز ریختن کص میگن داپش بیاین پایین تا چوب نکرده یکی تو کونتون

  1. شمام دارین از این تریغ تبلیغ ذهن ریده شده ی ایرانیا رو تبلیغ میکنین و نشون میدین یه ایرانی چقدر میتونه کند ذهن و نفهم باشه که به سلایق و علاقه های دیگران به خاطر ذهن مریض خودش توهین کنه ! 😏 میدونید کره ایا چی از شما کمتر دارن ؟ یه ذهن کثیف و ریده شده ، اگه حسودی میکنید لازم نیست به کی پاپ هیت بدید برین خودتونو آدم کنید تا ازین گوها نخورید

  2. محمد اقبال قادری

   آقای( به تو چه) تو ذهنت ریده شده،کثیف و نفهم نیست آقای روشن فکر؟ از شعور شما روشن فکریتون مشخصه

  1. اونا انسانیت دارن که ما نداریم
   به من چه به تو چه به ما چه
   می تو منم ریدم بت
   امیدوارم تو فرهنگمون جا بیوفته فقط ماییم که همچین طرز فکر عنی داریم

  2. منم ریدم هیکله توی دیوثه بی ناموس که اینقد کصمغزیو کمبود داری که به آدمایی که اصن ندیدیو آسیبی بت نرشوندن هیت میدی هموفوبیکه عقده ایه خایه مال.💜و مریض ذهن هموفوبه توئه که نمیتونه درک کنه عشق میتونه بین دوتا همجنس باشه که بعید میدونم حیوونایی مسه تو اینو بفهمن سو ادامه نمیدم و بنظرم اگه نمیتونی بپذیری از دنیا صیک کن کلا.کیس بیبی
   بدو برو که کبصای زیادی انتظارتو میکشن💜

  3. راستشو بگم اونی که از بی تی اس بدش میاد اونقد درموردش تحقیق نمیکنه که الان میفهمه آرمی کیه .

  4. اگه تو یه مریض جنسی ای که نمیتونی رابطه سالم بین اونا رو درک کنی و برات نامفهومه چون تو همه رو عروسک س*ک*س میبینی لطفا گه اضافی نخور و عقاید پوکتو به عنوان یه ادم بد بختی که به هیچ جا نرسیده رو لول کن و در ما تحتت فرو کن تا شاید اروم شدی

  5. برین تو خودت کصافت آشغال مریض ذهن بی تی اس به تو چیکار کرده که انقدر بهش هیت مهدی بیچاره بی تی اس چیکار کنه که از تو و امثال تو و کل جهان بالا هست ها

 52. ما در جنگ نرم هستیم…. لطفا مراقب خودتون باشید
  جنگ نرم روح و روانو چنگ میزنه
  نویسنده عزیز لطفا کمک کن و با مطالب خوبت حتی ی نفرو اگاه تر کن

  1. دقیقا این جنگ های نرم اصلا نشون نمیدن الان کلی میان زیر این بازخورد بد و بیراه میزارن ولی این اینطور نیست تحقیق کنید لطفا تحقیق کنید کشور های غربی خیلی خوب دارن رو گسترش فرهنگشون قدرشون برنامه ریزی شده کار میکنن ما اگه واقعا میخوایم به فرهنگ خودمون پایبند باشیم باید با دقت تر نگاه لطفا تحت تاثیر هر خبری قرار نگیریم

 53. سلام به همه
  عزیزان نه دوست داشتن موسیقی ذاتا بده و نه علاقه به یک گروه خارجی، اما بدونیم شکل زندگی آنها را میگیریم، شکل لباس اونها و حرکات اونها را با همدیگه تمرین میکنیم. ممکنه بعضی ها بیشتر و بعضی ها کمتر.
  عزیزان، همه میدونیم غرب داره روی همجنسبازی تبلیغات فراوون میکنه. تو شرق آسیا کشور کره به دلیل رنگ پوست و رافتی که مرداش دارند خیلی برای این کار جذاب هستند. عشق و علاقه و تماسهای بدنی، در مواردی به تحریکات جنسی هم میرسه. سبک زندگی که اونها تبلیغ میکنند سبک تنها بودن یا با همجنس بودن هست و ممکنه نتایج بدی هم داشته باشه، هرچند ممکنه همهی دوستداران این گروهها به سمت همجنسبازی کشیده نشن.

 54. نویسنده حرف درستی زده ولی نباید بی احترامی کرد
  باید با جوابی که علمی و از سر عقل باشه جواب داد .
  من خودم کی پاپ رو محصول تفکر کاپیتالیسم میدونم
  کی پاپ خواسته یا ناخواسته (در بهترین حالت) تبلیغ همجنسگرایی کرده ،یک پروفسور آمریکایی هم گفته بود همجنسگرایی یک بیماریه وقابل درمان هست؛حالا بعضی ها هم میگن که چی کارشون داریم بزار راحت باشن من یک سوال از این اشخاص دارم ،آیا شما خودتون اجاه میدید یک فرد که به بیماریی مبتلاست همینطوری برا خودش بچرخه ؟! یا اونو میبرید به یک مرکز درمانی؟!
  من خودم نمیگم نگاه نکنید ؛نگاه کنید ولی لطفا دیگه از این افراط بازی ها در نیارید.
  درضمن یه حرفی دارم با اون کسایی که میگن من عاشق فلانی یا من عضو ارتش BTS هستم ،تاکی عضو این ارتش هستید ؟!!ببینم آیا بعد از ۲۰یا ۳۰ سال وقتی این خوانند گان از قیافه افتادند بازم عاشقشون هستید یا نه!
  لطفا کمی فکر کنید.

  1. ما تا ابد عاشق بی تی اسیم و تنهاشون نمیزاریم بعدم شما ذهنیتت قدیمه لطفا گومشو و گوهخوری نکن با تشکر😐👍🏻

  2. من خودم یه آرمیم، یه جورایی عضو ارتش Bts هستم. در جواب سوال شما که گفتین :(تاکی عضو این ارتش هستید ؟!!ببینم آیا بعد از ۲۰یا ۳۰ سال وقتی این خوانند گان از قیافه افتادند بازم عاشقشون هستید یا نه!)باید بگم خودم به شخصه عاشق قیافه اونا نشدم و بخاطر قیافه شون دوستشون ندارم. اونا ذاتن مهربونن،خونگرمن،رفتار قشنگی دارن.ننیخوام بگم همه چیو در موردشون میدونم از جمله اخلاق هاشون و … اما چیزی که از پشت دوربین و گوشی هم معلومه حسیه که بهم میدن، برام مهم نیست قیافه شون از مد بیوفته یا نه، برام مهمه اونا هنوز بی تی اسن و من هنوز ارمی!:)بی تی اس و ارمی همیشه پشت همن..همیشه:))))))))

  3. ما ک بخاطر قیافه فنشون نشدیم بخاطر اخلاق و مهربونی و اهنگاشون ک ب آدم آرامش و میده فنشون شدیم چیزایی ک ما از اونا یاد گرفتیم خانوادهامون فراموش کردن یادمون بدن پس دیگ دهنتو ببند درمورد بی تی اس کصشعر نگو

  4. و آیا دوست عزیز تو چی میدونی ها؟
   چون ماها ایرانیم همجنسگرایی حرامه بده نم چی چیه باید ب کیپاپ توهین کنی؟
   آیا بگم من خودم الان طرفدار گیام اصن ب ی ورمم نی مردم چی میگن ب شما ربطی داره؟ ن آخه نمیدونم چرا… خوری بقیه رو میکنین ها؟

 55. به شما چه هممون انسانیم هر کسی ی نقشی تو زندگی داره
  من که طرفدار همجنسگرایان هستم
  وچرا فکر میکنید عشق فقط باید بین دختر وپسر باشه هااا
  ما انسانیم میتونیم عاشق همجنسمون باشیم
  بعد خود ایران پر از همجنس گراس
  اگه مثلا سلبیرتی های کره ایی اینجورین فلانن
  پس سلبیرتی ایرانی هم همینجورن الکی به کیپاپ وسلش نکن
  بعدش غلت کردی عکس اکسو را گذاشتی برشدار
  من اکسو الم

  1. تربیت تو نشان داد انسان هستی یا حیوان . اگر درست میگی مودبانه قانع کن وگرنه همه فحش بلدن

  2. من به شدت باهاتون موافقم، ما اصلا نمیتونیم اونارو قضاوت کنیم ،چون اونا یه چیزی تو همجنسشون دیدن که ما ندیدیم..!:)منم طرفدار جامعه ال جی بی تی هستم

  3. منم قبلا ارمی بودم. برا کیپاپرا دلم میسوزه ولی بیشتر برای تو متاسفم که هنوز با عرض معذرت عقلت اونقدر رشد نکرده حقیقتو بفهمی منکه شونزده سالمه به اشتباهم پی بردم

 56. متاسفم واس نویسنده ای که نوشته است مطلب رو
  فقط واست از خدا دعای شفا می کنم دوست عزیزم
  فقط یه نفرین کوچولو هم دارم که از خدا میخوام یه روز ارمی بشید و بفهمید ما چی میکشیم و اون روز دیگه خیلی دیر باشه
  یا اگه نشدید به ایدلتون توهین بشه😂💔
  بی تی اس اون قدری طرفدار داره که حرفای یه مشت تازه گوشی پیدا کرده واسش مهم نیست
  من طرفدار اکسو نیستم ولی می دونم اونا گی نیستن واس ذهن مریضتون تو سال نو دعا می کنم تا خوب شید
  ارمیا واقعا خوشحال شدم دیدم اینقدر حمایت شده از پسرا و البته اکسو و کیپاپ
  بوس واس همه ی ارمیا 😉💜
  هیترا بسوزید😏♥
  و اینم بگم که یادم نره شما میگی بی تی اس ارمیا رو دوست نداره
  و همانند بی تی اس میگه:به موسیقی ؛استعداد ماها تف بزنید ولی به ارمیای ما کاری نداشته باشید
  و اگ شعور داشتید می فهمید
  #بی.تی.اس✋💜
  #اکسو.❄

  1. خب شما چند سالتونه دختر بد ،که داری اینها و تبلیغاتشون رو حمایت میکنی ،کسی نگفته اونا گی هستن ،گفته شده تبلیغات همجنس گرایی میکنند ،،،که من شخصا خیلی از گروه ها و خواننده ها میشناسم تبلیغ میکنن ..ملین منسون ..مدونا..علاوه بر همجنسگرایی کلا شیطان پرستی رو هم تبلیغ میکنند ،،اینها همش کار دیکتاتور کل جهان ،دجال هست.

 57. حاجی خوبه با این مطلب متوجه شدم که حقا گی تی لز هست و من ریدم تو ارتش الماس یا همون گی تی لز فن در ضمن این گروه بزرگ ترین گروه جهان نیستن،کصشعر ترین هست😐شهاب مزخرفی بهتر از اینا اهنگ میخونه🗿اصلا نصف همین فن های ایرانی این گروه کصشعر😐 حتی معنی یک کلمه چرت و پرت های اینا نمیشن🤦و هشتاد درصد این گوز فن ها زیر ۱۵ تا ۹ سال هستن😂خوب چی مونده بگم. گفتم بازم میگم قدرت کلمات شهاب مزخرفی بهتر از این هاست 😂پس فشار بقولین، انقدر زجه بزنین تا بمیرین
  امیدوارم برن زیر یک تریلی ریز ریز شن روی سنگ قبرشون این اهنگ ها رو گوش کنید😂🗿

  1. اوکی باشه نینی فقد یه چیزی،ساقیتو عوض کن خب؟:)
   اها یه چیز دیگه، امیدوارم خبر مرگ تو یکیو زودتر بهمون بدن😊😀

  2. میتونی سرچ کنی بزرگترین خواننده جهان تا به قول خودت گی تی لز برات بیاره/:
   بعدم اهنگ عمه من تو چارت بیلبورد اول شده؟
   میگی معنی حرفاشونو نمیفهمیم…یه چیزی هست به نام زیرنویس که اگر از عهد بوق نمیومدی میدونستی
   بعدم موسیقی یه زبان جداست و موسیقی زبان نمیشناسه
   الان امثال شما که میرین انگلیسی و فرانسوی و آلمانی و عربی و…گوش میکنین همه رو واو به واو میفهمین؟
   در ضمن دفعه بعدی انقد نزن یکم مراعات کن

  3. اگ میگی طرفداراش همه ۱۵سالن داشم ت خدت یا۱۵ای یا۱۶
   بعدم اوبی تو تنها کارت هیت دادنه
   خود کیودی پایم ی ویدیو درباره بی تی اس گذاش
   با اینک هیترشه
   ولی
   ۲ملیون دلار کمک ب سازمان مبارزه با نژاد پرستی
   کمک به اقتصاد کشورش
   کمک به کشورای جنگ زده
   و…
   متاسفم برا امثال شما ادما ک‌ ی مشت قضاوت گرین

 58. بله و باز هم این بحث و خندیدن من .
  مرسی از نویسنده ی سایت . خدا شما آدم ها رو با همچین فکر هایی نگیره من یکم بخندم .
  اول از همه دوستان جنبه ندارید نخونید و نظر ندید و توهین نکنید .
  من خودم یه آرمی و جیمین لاور هستم .
  ولی لیتو و خلسه و آرتا و حتی تتلو هم گوش میدم .
  کسایی که طرفدار لیتو … هستین ( از جمله خودم ) باید جنبه داشت آهنگاشون و گوش دادن . چرا ؟
  چون وقتی هرچی تو آهنگاشون میگن و دلیل نداره ما بیاییم همه جا جار بزنیم و هم برای خودمون و هم برای اونها و خانوادمون بی احترامی بخریم .
  لازم نیست آرمی ها ( و باز هم از جمله خودم ) فحش بدیم چرا ؟؟ چون ما نمیتونیم نظر کسی رو عوض کنیم و همین طور برای خودمون و بی تی اس و خانوادمون بی احترامی نخریم ) فرقی نداره هر دو طرف باید احترام بزاره تا احترام ببینه .
  و اما درباره ی کی پاپ : نویسنده ی عزیز اول از همه بار ها خود بی تی اس و اکسو گفتن که همجنسگرا نیستند و از طرفدار ها خواستن که اون ها رو با هم شیپ نکنن ( از گروه های دیگه نگفتم چون فقط همین دو گروه رو خبر دارم ) این یک .
  دو : قیافه یا پوششون ( که البته پوششون هیچ شبیه دختر نیست و همیشه لباس های لش و اسپرت میپوشن ) به ما ربط نداره ( و حتی اگه یه درصد داشته باشه به عنوان طرفدارشون ) کره ای ها پوستی روشن و شفاف دارن که به دلیل غذاهایی هست که می خورن و کلا بدن و صورتشون موی زیادی نداره .
  سه : میگاپ میکنن که از قدیم در فرهنگشون بوده حتی پادشاهاشون این کار و می کردن پس عادیه ( که البته بدون میگاپ فرق آنچنانی ندارن ) دقت کنید میگم میگاپ نه آرایش .
  چهار : هر کدومشون نظرشون رو برای دختر مورد علاقشون گفتن . ( اگه حتی یه درصد گی بودن راحت می گفتن چون مثل کشور ما اعدام یا هر چی تو شاخشون نیست )
  پنجم : عزیزم از ٢٠١٣ یا ٢٠١۴ با هم زندگی می کنن به نظر خودت عادی نیست با هم خیلی صمیمی باشن مثل یه خانواده ؟؟
  ششم : شما اگه یک بار آهنگاشون و گوش کنید متوجه میشید صداشون چقدر خاصه .
  من کنسرتشون رفتم و صمیمیتشون و دیدم .
  اتفاقا کی پاپ برعکس رپ و هی پاپ فارسی توش صدا خیلی مهمه و هر کی نمیتونه بیاد بخونه . ( توهین نمیکنم دوستان ولی تو ایران خیلی از خواننده ها صداشون شبیه هم شده و یا موضوع های آهنگاشون ) یعنی هر کدوم دوره های کارآموزی می بینن . ( مثلا جیمین چون خیلی هیت میگرفته اوایل خیلی تمرین می کرده و فقط سه ساعت می خوابیده. خب این پشت کار داشتنشون و الکی نبودن صداشون و میرسونه . )
  هفتم : اگه بد بودن بهترین بوی بند جهان نمیشودن.
  هشتم : آهنگاشون و خودشون جون خیلی ها رو نجات دادن و بار ها به زبان اشاره و چه زبان عادی گفتن که شاد باشید و خودکشی نکنید ( و خیلی چیز های دیگه )
  نهم : هی پاپ یا رپ فارسی موزیک هایی با جنبه ی نه گفتن و اعتراض کردنه ولی کی پاپ به معنی امید هست .
  دهم : بحث همجنسگرایی با همجنسباز بودن فرق داره . یعنی چی ؟؟ همجنسگرا یعنی عاشق هم جنس خودت بشی که باید بهش احترام بزاری ( توی ایران خیلی از روابط زناشویی به خاطر همین به خطر می افته چرا ؟؟ چون فرد نمیتونه حسی به شریک زندگی خود داشته باشه . و اگه ایران به جای دادگاهی راهی پیدا می کرد بهتر بود حتی بیرون انداختن اونها چون نمیشه کسی رو مجبور کرد از چیزی دست بکشه / که البته رفتار خیلی از خانواده ها هم بده ) و اما همجنسباز یعنی کسی که فقط یه فکر لذت خودشه ( که بیماره و میشه درمانش کرد )
  یازدهم: بحث کوشواره و مو رنگ کردن شد که بالا اشاره کردم ( به ما ربطی نداره ولی حتی اگه داشت )
  از خیلی از پسر های ایرانی بهتر هستن که با اون هم ابرو و سیبیل و ریش میان گوشواره و پرسینگ میکنن و مو رنگ میکنن .
  دوازدهم : عزیزم بیشتر ایرانی ها از مردانی خوششون میاد که ته ریش داشته باشن که البته سلیقه ها فرق داره و در حال تغییر هست . ( خودم هم هوشم میاد هم نه ) میگم بستگی داره وای تو کره اینجوری نیست .
  سیزدهم : در آینده عادی میشه ( همون طور که خالکوبی و تتو عادی شد ) باز اینها مثل پسر های ایرانی رو دست مو دارشون از این کار ها نمیکنن .
  چهاردهم : قبل از کی پاپ افراد زیادی گی یا از بودن ( پس ربطی نداره ) حتی تو تاریخ ایران هم بوده ولی چون بد و زشت بوده معمولا پنهان می کردن مثل حالا . و ذهنی که با دو تا حرکت دوستانه ی اونها به این سمت میره یعنی چه ذهن خودش و چه تربیت خانوادش برای فکر کردن به موضوع های مختلف درست مبوده و نیست .
  و اما کلام آخر ما در مرحله ی اول انسانیم و لازم نیست از کسی برای کاری اجازه بگیریم ( اگه موضوع خودمون باشیم و به کسی آسیب نرسونه تصمیمون) به خصوص افرادی که از کشور های دیگه هستن .
  میدونم زیاد نوشتم دست خودم داره از کار می افته ولی به نظرم لازم بود کامل توضیح بدم .
  اگه غلط املایی هم داشت ببخشید ولی حال ندارم یه بار دیگه چکش کنم ( یه بار چک کردم ) .

 59. چرا کص میگید فرزندانم
  گی و لز به این کارایی ک گروه های کیپاپ انجام مدن ربطه ندارع
  اگه اینجوری باشه من خیلی وقت پیشا
  قبل اینکع بدونم اصا دنیایی به اسم کیپاپ وجود داره لز بودم
  چون با دختر خالم یک بازیایی میکردیم و ی جوری جلوی هم لخت میشدیم وقتی تنها بودیم و ادای زن و شوهر هارو در میاوردیم که الان تو فیلم های پورن هم این کارارو نمیکنن😂
  پس چرت و پرت نگو
  اگه قرار به دست زدن ب کون و کص ینفر دیگه باشع و اسمت بشه لز و گی که والا الان نصف آدمای دنیا لزن

 60. حالا من با نطر هیچکس کاری ندارم اما به نطر خودم:
  اصلا واقعا نویسنده سایت گی ها رو لزبین ها رو دیدید؟هوم
  برو بزن تو نت خودت میبینی همو میبوسن اونم از لب باهم رابطه دارند نه این که کنارهم دراز بکشند بدون هیچ منطوری و به شکل ساده.
  اره میدونم همجنسگرایی تو دین ما و تو قران حرامه گناه کبیرس ولی خوب نمیدونم نمیشه که بهشون بی احترامی کرد من خودم حمایت کننده گروهlgbtنیستم ولی کاریم باهاشون ندارم خوب مگه بیکارم برم بچشبم بهشون.من خودم فمنسیت ستیزم(دفاع از حقوق زنان و دختران)
  طرفدار کیپاپم هستم مولتی فنم هستم.۳ساله
  استی،اکسوال،ارمی،بلینکی،طرفدار ایو،آگاسه،تومون،ته متیت،شوال.طرفدار کلی گروهم.
  ولی خوب اونایی که میگید همجنسگرایی گناهه حرامه خوب درسته حرامه گناهه ولی چرا انقدر نزاد پرست هستید ت خود کشور ما کلی تامبوی هست حالا کاری با این ندارم.خوب بدتون میاد لازم نیست که توهین کنید بگید یه نفر گی باشه همه گین و…
  اینا هم گی نیستند چرا ،بدارید بگم.
  نخ این که طرفدارشونم میگم ها نه.من دینم اسلامه باید به کسی توهین نکنم.خوب ابروهاشونو برمیدارند رنگ مو میدارند خوب فرهنگشون از اول اینجوری بوده مثلا خودتون که الان این سایتو زدید که اینا گب و همجنسگرا و…اونا ببینند ناراحو میشند خود لیمینهو(بازیگر رو میگم ها لی مینهو استری کیدز رو نه😂)
  تو لایوش در جواب یه فن ایرانی گفته که خوشحال شدم که دیرم فن ایرانی دارم چون فکر میکردم که تو ایران حتی مردم حق فیلم دیدن رو هم ندارند و همه مردم همو میکشند خوب شما اینو میبینید ناراحت نمیشد؟که ما اینطور نیستیم راجبمون این طوری شنیدن چزا؟خوب معلومه چون که دین نا رو به شکل دیگه ای تبلیع میکنند تو آمریکا و…
  لطفا هم نگید اینا گی هستند: تو خود کشور ما هم تو ایران اگه فکر کنیم میبینیم که۵۰%مردم انسانیهای با انسانیت و خوبی هستند و ۵۰%هم ادمای بد.خب خوب و بد تو همه جا هست اما دلیل نمیشه که چون تو یه کشوری تو یه جایی یه بد هست بگیم همه بدند و…
  تو ایران خوب مثل کره عادیه مسئله ها مثلا دختر با دختر صمیمیه و پسر با پسر.
  مثلا الان نویسنده شما میخوایید بگید که با همجنستون شوخی نکردین به شوهی به باسنش نزدین بی تی اس هم خوب اینجوریه اونها به صورت ذاتی پرجنب و جوش و بازیگوش هستند و بازیگوش بودن هم ربطی به سن نداره و باهم شوخی میکنند تو که میگی کیپاپ همجنسگراست تو کدوم جا دیدی که بی تی اس یا دیکه گروه ها از هم بوسه لب بگیرند.
  تو یه قسمت برنامه ران بی تی اس گفتند جین گونه نامجون رو ببوسه خوب اگه جین همجنسگرا بود لبشوهم میبوسید ولی هی اصرار میکرد که میشه گونشو تبوسم دوست ندارم چطور میگید اینا گی هستند؟؟هاهاهاا
  اکسو که دسگه هیچ.چن یکی از اعضای اکسو یه سالی میشه که ازدواج کرده بچه هم داره سهون تو یکی از لایواش گفته ما هیچکدوممون گی نیستیم.
  چرا تا یه حرفیو از دهن خود فرد نشتیده قضاوت میکنین تهمت میزنین؟؟؟اگه اونها گرایششون گی یا لز باشه اعلام میکنند خودشون بازم نیگم اونا اهل شوخی و احترام هستند.اگخ گروهی هم گی باشه یت لزبین به ما ربطی نداره چون که:اگه کسی واقعا به عقاید خودش به دین خودش به مقررات دین خودش پایبند باشه نمیاد دینشو فرهنگشو رها کنه بره بچسبه به کسای دیگه.
  شما هم که این سایت رو زدید به احتمال زیاد شاید قسمای از برنامه های we kpopرو دیدید ایجور غلط برداشت کردید:تو این برنامه ها مثلا بازی هایی هست مثلا یه چوب شور نئذارند در داخل لب هر دو طرف خب میگند هرکس اینو زودتر بخوره برندس این گی بودنه خیر چون اونا حتی بعصیاشون یه دره میخوردن میرفتن عقب تا لباشون به هم برخورد نکنه.
  لطفا لطفا اگه دینتون اسلامه تو روقران با کسی کاری نداشته باشید و ابروی دینمون رو هم نبرید.یه جور عقایدهایی دارید که همینا باعث میشن خارجیا تا اسم اسلام میاد بگن بدهستند.
  طه موصوع دیگه:اگه کسی گی باشه یه نظرتون به دخترها اهمیت میده ؟صدردصد نه.
  خوب بی تی اس و بقیه گروه ها استری کیدز گات سون تی اکس تی وان آس و… همشون تیپ مورد علاقه دارند:یعنی مثلا گفتند من دوست دارم همسز ایندم این شکلی باشه اخلاقش طاهرش و…
  و اگه اکسوال داشته باشیم اینجا قبلا بکهیون با ته یون :کسایی که کیپاپ رو نمیشنلسن(بکهیون اسم پسر هست و خواننده پسر و تهیون خوانتده دختر)😂😂والله چیکار کنم خدب
  باهم قرار میذاشتند خوب ولی بخاطر این که به کارهاشون ادامه بدند از هم جدا شدند یا مثلا هان همون جیسونگ استری کیدز در دوران دبیرستان دوست دختر داشته خوب اینا چطور گی هستند به من توصیح بدید که قبلا علاقمند و عاشق یک دخور شدند.
  کسایی که دارن به بی تی اس توهین میکنند:بی تی اس درمورد حجاب و اسلام گفته که:خونمها باحجاب خیلی زیبا میشند و ما واقعا کشور ایران و مردمش رو دوست داریم و حالت چشمهای ایرانی ها خیلی زیباست.اینها به دین ما احترام گذاشتند درحالی که امریکا هی میاد و میگخ که ایران علط گرده که دینش اسلامه و… اینها رو هم در نطر بکیرید و
  توسل به معنای ظاهری نکنید.
  اگه واقعا دینتون اسلام باشه عربی میخونید قران میخونید یا قبلا خوندید بایو بدونید که خدا خودش گفته:به دین و خدایان دیگران توهین نکنید تا اونها هم به شما توهین نکننید.
  رلستی بعصیها گفتند تایلندی ها و امریکایی ها هم جنسگرایی رو ترویج مبدند و نمیدونم فیلم میسازند و..:خوب اگه کیپاپرید احتمالا میشناسید که مثلا تّن ( عضو ان سی تی) اهل تایلند هست و تیپ ایده ال داره برید بیوگرافیشو ببینید نوشته قشنگ به کسی توهین نکنید دلیل نمیشه چون دوتا فیلم همجنسگرایی از کشور تایلند امریکا یا هرجایی دیدید بیایدد بگید کل مردم رو هم همینطور فرض کنید و از روش تعمیمیت عمومی استفاده کنید. اگه دوست ندارید نه اهنگ کیپاپ گوش بدید و نه فیلمهای گی و اینا رو ببینید.با عقاید دیگران هم کازی نداشته باشبو اگه خیلی زرنگباشیم باید بشینیم عیب و ایرادهایرخودمونک اول درست کنیم.خدانگهدارتون.
  )توسل به معنای طاهری و تعمیمیت عمومی از بحثهای منطق هستند.)
  با تشکر.
  #قصاوتگر نباشم.

  1. قشنگ بود متنت..به نظرم تو به بلوغی که میگه “کتابو از رو جلدش قصاوت نکنیم”رسیدی،تبریک:)))

 61. حالا من با نطر هیچکس کاری ندارم اما به نطر خودم:
  اصلا واقعا نویسنده سایت گی ها رو لزبین ها رو دیدید؟هوم
  برو بزن تو نت خودت میبینی همو میبوسن اونم از لب باهم رابطه دارند نه این که کنارهم دراز بکشند بدون هیچ منطوری و به شکل ساده.
  اره میدونم همجنسگرایی تو دین ما و تو قران حرامه گناه کبیرس ولی خوب نمیدونم نمیشه که بهشون بی احترامی کرد من خودم حمایت کننده گروهlgbtنیستم ولی کاریم باهاشون ندارم خوب مگه بیکارم برم بچشبم بهشون.من خودم فمنسیت ستیزم(دفاع از حقوق زنان و دختران)
  طرفدار کیپاپم هستم مولتی فنم هستم.۳ساله
  استی،اکسوال،ارمی،بلینکی،طرفدار ایو،آگاسه،تومون،ته متیت،شوال.طرفدار کلی گروهم.
  ولی خوب اونایی که میگید همجنسگرایی گناهه حرامه خوب درسته حرامه گناهه ولی چرا انقدر نزاد پرست هستید ت خود کشور ما کلی تامبوی هست حالا کاری با این ندارم.خوب بدتون میاد لازم نیست که توهین کنید بگید یه نفر گی باشه همه گین و…
  اینا هم گی نیستند چرا ،بدارید بگم.
  نخ این که طرفدارشونم میگم ها نه.من دینم اسلامه باید به کسی توهین نکنم.خوب ابروهاشونو برمیدارند رنگ مو میدارند خوب فرهنگشون از اول اینجوری بوده مثلا خودتون که الان این سایتو زدید که اینا گب و همجنسگرا و…اونا ببینند ناراحو میشند خود لیمینهو(بازیگر رو میگم ها لی مینهو استری کیدز رو نه😂)
  تو لایوش در جواب یه فن ایرانی گفته که خوشحال شدم که دیرم فن ایرانی دارم چون فکر میکردم که تو ایران حتی مردم حق فیلم دیدن رو هم ندارند و همه مردم همو میکشند خوب شما اینو میبینید ناراحت نمیشد؟که ما اینطور نیستیم راجبمون این طوری شنیدن چزا؟خوب معلومه چون که دین نا رو به شکل دیگه ای تبلیع میکنند تو آمریکا و…
  لطفا هم نگید اینا گی هستند: تو خود کشور ما هم تو ایران اگه فکر کنیم میبینیم که۵۰%مردم انسانیهای با انسانیت و خوبی هستند و ۵۰%هم ادمای بد.خب خوب و بد تو همه جا هست اما دلیل نمیشه که چون تو یه کشوری تو یه جایی یه بد هست بگیم همه بدند و…
  تو ایران خوب مثل کره عادیه مسئله ها مثلا دختر با دختر صمیمیه و پسر با پسر.
  مثلا الان نویسنده شما میخوایید بگید که با همجنستون شوخی نکردین به شوهی به باسنش نزدین بی تی اس هم خوب اینجوریه اونها به صورت ذاتی پرجنب و جوش و بازیگوش هستند و بازیگوش بودن هم ربطی به سن نداره و باهم شوخی میکنند تو که میگی کیپاپ همجنسگراست تو کدوم جا دیدی که بی تی اس یا دیکه گروه ها از هم بوسه لب بگیرند.
  تو یه قسمت برنامه ران بی تی اس گفتند جین گونه نامجون رو ببوسه خوب اگه جین همجنسگرا بود لبشوهم میبوسید ولی هی اصرار میکرد که میشه گونشو تبوسم دوست ندارم چطور میگید اینا گی هستند؟؟هاهاهاا
  اکسو که دسگه هیچ.چن یکی از اعضای اکسو یه سالی میشه که ازدواج کرده بچه هم داره سهون تو یکی از لایواش گفته ما هیچکدوممون گی نیستیم.
  چرا تا یه حرفیو از دهن خود فرد نشتیده قضاوت میکنین تهمت میزنین؟؟؟اگه اونها گرایششون گی یا لز باشه اعلام میکنند خودشون بازم نیگم اونا اهل شوخی و احترام هستند.اگخ گروهی هم گی باشه یت لزبین به ما ربطی نداره چون که:اگه کسی واقعا به عقاید خودش به دین خودش به مقررات دین خودش پایبند باشه نمیاد دینشو فرهنگشو رها کنه بره بچسبه به کسای دیگه.
  شما هم که این سایت رو زدید به احتمال زیاد شاید قسمای از برنامه های we kpopرو دیدید ایجور غلط برداشت کردید:تو این برنامه ها مثلا بازی هایی هست مثلا یه چوب شور نئذارند در داخل لب هر دو طرف خب میگند هرکس اینو زودتر بخوره برندس این گی بودنه خیر چون اونا حتی بعصیاشون یه دره میخوردن میرفتن عقب تا لباشون به هم برخورد نکنه.
  لطفا لطفا اگه دینتون اسلامه تو روقران با کسی کاری نداشته باشید و ابروی دینمون رو هم نبرید.یه جور عقایدهایی دارید که همینا باعث میشن خارجیا تا اسم اسلام میاد بگن بدهستند.
  طه موصوع دیگه:اگه کسی گی باشه یه نظرتون به دخترها اهمیت میده ؟صدردصد نه.
  خوب بی تی اس و بقیه گروه ها استری کیدز گات سون تی اکس تی وان آس و… همشون تیپ مورد علاقه دارند:یعنی مثلا گفتند من دوست دارم همسز ایندم این شکلی باشه اخلاقش طاهرش و…
  و اگه اکسوال داشته باشیم اینجا قبلا بکهیون با ته یون :کسایی که کیپاپ رو نمیشنلسن(بکهیون اسم پسر هست و خواننده پسر و تهیون خوانتده دختر)😂😂والله چیکار کنم خدب
  باهم قرار میذاشتند خوب ولی بخاطر این که به کارهاشون ادامه بدند از هم جدا شدند یا مثلا هان همون جیسونگ استری کیدز در دوران دبیرستان دوست دختر داشته خوب اینا چطور گی هستند به من توصیح بدید که قبلا علاقمند و عاشق یک دخور شدند.
  کسایی که دارن به بی تی اس توهین میکنند:بی تی اس درمورد حجاب و اسلام گفته که:خونمها باحجاب خیلی زیبا میشند و ما واقعا کشور ایران و مردمش رو دوست داریم و حالت چشمهای ایرانی ها خیلی زیباست.اینها به دین ما احترام گذاشتند درحالی که امریکا هی میاد و میگخ که ایران علط گرده که دینش اسلامه و… اینها رو هم در نطر بکیرید و
  توسل به معنای ظاهری نکنید.
  اگه واقعا دینتون اسلام باشه عربی میخونید قران میخونید یا قبلا خوندید بایو بدونید که خدا خودش گفته:به دین و خدایان دیگران توهین نکنید تا اونها هم به شما توهین نکننید.
  رلستی بعصیها گفتند تایلندی ها و امریکایی ها هم جنسگرایی رو ترویج مبدند و نمیدونم فیلم میسازند و..:خوب اگه کیپاپرید احتمالا میشناسید که مثلا تّن ( عضو ان سی تی) اهل تایلند هست و تیپ ایده ال داره برید بیوگرافیشو ببینید نوشته قشنگ به کسی توهین نکنید دلیل نمیشه چون دوتا فیلم همجنسگرایی از کشور تایلند امریکا یا هرجایی دیدید بیایدد بگید کل مردم رو هم همینطور فرض کنید و از روش تعمیمیت عمومی استفاده کنید. اگه دوست ندارید نه اهنگ کیپاپ گوش بدید و نه فیلمهای گی و اینا رو ببینید.با عقاید دیگران هم کازی نداشته باشبو اگه خیلی زرنگباشیم باید بشینیم عیب و ایرادهایرخودمونک اول درست کنیم.خدانگهدارتون.
  )توسل به معنای طاهری و تعمیمیت عمومی از بحثهای منطق هستند.)
  با تشکر.
  #قصاوتگر نباشم.

  1. گاییدن مادر هیترا شغل ما است

   چه جالب..زیبا بود..چرا زودتر به فکر خودم نرسیده بود؟

  2. واقعا اوضاعتون ترحم برانگیزه، برا خودتون و کسی که تربیتتون کرده متاسفام بابت این طرز صحبتتون!:)
   منم از خیلیا خوشم نمیاد، مثلا یکیش سلام گومز اما نه بهش فحش میدم نه میگم بی استعداده و مردم الکی بزرگش کردن، بالاخره اونم تلاش کرده به اونجا رسیده برا همین فقط میگم:من از سلنا گومز خوشم نمیاد،نه بیشتر، نه کمتر..امیدوارم مردم سرزمینم و جهان بالاخره بفهمن “قضاوت” و “توهین به علایق بقیه” کار خوبی نیست..:)))

 62. من کیپاپر هستم و به نظرم صرفا به خاطر علاقه موسیقی مون نباید چشم هامون رو روی حقیقت ببندیم این مقاله رو قبول ندارم چون سرتاسر توهین به کیپاپ هست شما حتی نرفتی راجب پایه و اساس کیپاپ تحقیق کنی دوست عزیز شما حتی نرفتی علت و ریشه رابطه نزدیک پسر ها و دختر های کره رو در بیاری چون همچین روابط نزدیکی توی فرهنگ ما نیست دلیل بر این نمیشه که غیر متعارف باشه
  ترویج همجنسگرایی تا حدودی در کیپاپ وجود داره اما اعضای کیپاپ همجنسگرا نیستن
  سالانه میلیارها دلار از سمت شیپر های تعصبی به کمپانی های کیپاپ سود میرسه خب طبیعیه که کمپانی از آیدول