تجاوزهای جنسی به جنیفر لارنس در هالیوود

[ad id='39844']

[quote]«جنیفر لارنس» بازیگر مشهور آمریکایی در مراسمی هنری در لس آنجلس به بیان خاطرات تلخ و ناخوشایند خود بعنوان یک زن در هالیوود پرداخت، تجربیاتی که به گفته او نمونه های متداولی از رفتارهای ناشایست تهیه کنندگان سینما است.[/quote]

مراسم اهدای جوایز سالانه مجله «ال» هر سال در شهر هالیوود و برای قدردانی از فعالیتهای هنری زنان و تجلیل از دستاوردهای حرفه ای آنها در شاخه های گوناگون برگزار می شود.

جنیفر لارنس همراه با هشت زن موفق دیگر از دریافت کنندگان جوایز امسال این مجله بودند، این برنامه با حمایت شرکتهای «کلوین کلاین» و «لورال» ترتیب یافت.

جنیفر لارنس هنگام دریافت جایزه، بازیگری را حرفه ای سخت و دشوار برای زنان توصیف کرد که با چالش های شخصی و اخلاقی بسیاری همراه است.

او گفت، در ابتدای فعالیتهای حرفه ای خود و هنگامی که بازیگری گمنام بود، با درخواست های عجیب و غیرمعمولی از سوی دست اندرکاران مواجه شده که مجبور به پذیرش آنها بوده است.

جنیفر لارنس در مرحله گزینش یک فیلم سینمایی، همراه با پنج بازیگر زن دیگر برهنه شده تا تهیه کننده با مشاهده فراز و فرودهای بدنش، تناسب اندام او برای نقش مورد نظر را تأیید کند.

جنیفر لارنس این گزینش را یکی از روزهای تلخ دوران بازیگری خود توصیف کرد چرا که این تهیه کننده با الفاظ زشت و نامناسبی درباره اعضای جنسی آنها اظهار نظر می کرد.

جنیفر لارنس در بخش دیگری از این سخنرانی به درگیری با یکی از تهیه کنندگانی اشاره کرد که باور داشت او چاق است و اضافه وزن دارد،  جنیفر لارنس برای گرفتن این نقش باید در زمانی کوتاه وزن زیادی کم میکرد که بسیار غیر انسانی بود.

این بازیگر جوان که از درخواست غیر معمول تهیه کننده عصبانی بود این مطالب را با یکی از عوامل تولید درمیان گذاشت ولی او با لحن زشت و زننده ای گفت اندام متناسبی دارد که برای رابطه جنسی ایده آل است.

جنیفر لارنس با انتقاد از عملکرد غیر حرفه ای برخی از تهیه کنندگان هالیوود گفت، بسیاری از بازیگران زن کم و بیش تجربیات مشابه ای دارند و مورد اذیت و آزار جسمی و روحی قرار گرفته اند.

او خواستار برخورد جدی با افرادی شد که با سواستفاده از قدرت و شهرت خود در هالیوود زنان را استشمار می کنند، به گفته او چنین فرهنگی باید ریشه کن شود.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *