آخرین اخبار
ad
ad

مطالب مشابه

یک دیدگاه

 1. 2

  محمدی

  اجرای آقای ابراهیمی کاملا عالی بود. یک طنز همراه با انتقاد و بیان مشکلات جامعه مهاجرین. ایشون از خودگذشتگی کردند و به جای اینگه دنبال رای سفید داورها باشن اومدن از این تریبون که میلیونها نفر اونو می بینن چند تا از مشکلات مهاجرین رو بیان کردند تا همگی متوجه بشن مهاجرین چقدر درد دارند (البته که چند بخش اجرا سانسور شده بود). البته بازگویی همه مشکلات و دردها کار یک برنامه ۱۵ دقیقه ای نیست بلکه دهها ساعت وقت نیاز است.
  آقای کارن همایونفر انتقاد درستی نداشتند، ایشون اصلا اونطور که پیدا بود با جامعه مهاجرین آشنایی زیادی ندارند و حرفهای کمدین افغانستانی خیلی بهشون برخورد وقتی واقعیت ها رو فهمیدند.
  همه کشورها دارای مهاجر هستند، بعضی کم و بعضی کشورها مهاجرین زیادی دارند، در مجموع اگر حساب کنیم اکثر کشورها رفتار خیلی بهتری نسبت به مهاجرینشان دارند، همه دولت شان و هم ملت شان… محدودیت ها بسیار کمتر هست و اجازه بسیاری از کارها به آنها داده می شود. وضعیت همین مهاجران ایرانی رو شما در کشورهای اروپایی و همسایه ببینید، چطورست؟ دیدگاه ناسیونالیستی خودتون رو کنار بذارین و واقعیتها رو ببینید؟ مهاجرین نیومدن جای ما رو بگیرند، اونها هم شناسنامه و کارت ملی نمیخان بلکه فقط حقوق انسانی میخان….

  پاسخ
 2. 1

  بیژن سامی

  اولا اینجا ایرانه و دوما برای هر ایرانی واسه هر ۲۴ساعتش ۳۰۰الی۴۰۰هزار تومان هزینه است یعنی از ریال به ریال و شاهی شاهی جاده ها دانشگاهها ودکتراو مهندسان و…و و هر چه در ایران است تقسیم بر ۸۰میلیون نفر این عدد به دست آمده است بقول بانک مرکزی …. یه خارجی چه افغانی یا هر که کسی دیگه برای ایران هزینه است این هزینه ها از بیت‌المال و از جیب مردم بیرون میره صدا و سیما برای آدمایی مثل علی خانی نیست که یه افغانی بیاره تلویزیون این تلویزیون با هزینه بیت‌المال روشن باید در اختیار ایرانی باشه نه افغانی وسوما ۴۰سال قبل افغانی تو ایران نبودند پدران ما نمی‌توانستند کارهای مملکت رو انجام بدن این حرف علی خانی یعنی چه این همه ایرانی را حقیر نکنید

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.