گریم وحشتناک ساعد سهیلی در فیلم ماهور

[ad id='39844']

اخت فیلم عاشقانه ماهور با بازی ساعد سهیلی

فیلم سینمایی «ماهور» طی مراسمی با حضور مسئولان فرهنگی و ارشاد هویزه، فرماندار هویزه و محمدحسین لطیفی کلید خورد. «ماهور» یک درام عاشقانه محسوب می‌شود که تمام فیلمبراری آن در لوکیشن‌های بکر و واقعی در تالاب‌ها و روستاهای جنوب انجام خواهد شد.

حمیدزرگرنژاد که خودش نگارش فیلمنامه را بر عهده دارد در این مراسم گفت: «فیلمنامه ماهور طی چهار سال تحقیق بر اساس یک واقعه تاریخی نگاشته شده است. در واقع همین واقعی بودن قصه فیلم باعث شد تا دنبال لوکیشن‌های بکر در تالاب‌های خوزستان برویم اگر چه تولید این پروژه در این لوکیشن‌ها سختی‌های خودش را دارد اما امیدوارم روایت قصه در فیلم به خوبی پیش برود.»

ساعد سهیلی، یوسف مرادیان، بهاره کیان افشار، مونا فرجاد، کامران تفتی، داریوش ارجمند، احمد کاوری، محسن افشانی، علی اوسیوند و مالک سراج و میترا حجار از جمله هنرمندانی هستند که در این پروژه به ایفای نقش می‌پردازند.
گریم ساعد سهیلی در فیلم ماهور

گریم ساعد سهیلی در فیلم ماهور

 

تهیه‌کنندگی این فیلم را علیرضا جلالی و حمید آخوندی برعهده دارند.

در خلاصه داستان «ماهور» آمده است: در روستایی مرزی زیباترین دختر به عنوان عروس هور انتخاب می‌شود تا یک روز در هفته خود را به آب بسپارد و هور بارور شده و قهرش نگیرد، امین معروف به سمور؛ قاچاقچی ایرانی عروس هور به نام ماهور را می ‌دزد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *