معرفی فیلم مرده نمی‌میرد جیم جارموش |The Dead Don’t Die

[ad id='39844']

[quote]هنوز اطلاعات چندانی از داستان فیلم The Dead Don’t Die در دسترس نیست و نباید زیاد دلخوش این قضیه هم بود که خبر چندانی از ساختهٔ جارموش به بیرون درز کند؛ چون فیلم‌های این کارگردان معمولاً در سکوت خبری ساخته می‌شوند. [/quote]

 

فیلم The Dead Don’t Die 

کمپانی فیلمسازی Focus Features به‌صورت رسمی ساخت فیلم جدید جیم جارموش را اعلام کرده است و عنوان این فیلم The Dead Don’t Die (مرده نمی‌میرد) است و برخی از بازیگرانی که در فیلم‌های پیشین جارموش با وی همکاری داشته‌اند، احتمالاً در این فیلم نیز حضور خواهند داشت. از بازیگران در نظر گرفته‌شده برای فیلم The Dead Don’t Die، می‌توان به نام‌هایی چون آدام درایور (بازیگر فیلم Paterson)، بیل مری (بازیگر فیلم Broken Flowers)، کلویی سوینی (بازیگر فیلم Broken Flowers)، تیلدا سویینتن (بازیگر فیلم Only Lovers Left Alive و Broken Flowers) و استیو بوشمی (بازیگر فیلم Mystery Train) اشاره داشت. همچنین اعلام شده است که در این فیلم سلنا گومز نیز حضور خواهد داشت و این اولین همکاری جارموش و این بازیگر و خواننده محسوب می‌شود. از دیگر بازیگرانی که احتمال حضور آن‌ها در فیلم جیم جارموش وجود دارد، می‌توان به دنیل کریگ و رزی پرز اشاره داشت؛ البته نام این دو بازیگر توسط کمپانی فیلمسازی Focus Features اعلام نشده است.

هنوز اطلاعات چندانی از داستان فیلم The Dead Don’t Die در دسترس نیست و نباید زیاد دلخوش این قضیه هم بود که خبر چندانی از ساختهٔ جارموش به بیرون درز کند؛ چون فیلم‌های این کارگردان معمولاً در سکوت خبری ساخته می‌شوند. جیم جارموش نمایشنامه‌نویس، بازیگر، تهیه‌کننده، تدوین‌گر، آهنگساز و فیلمساز مستقل بنام آمریکایی است که در سال ۲۰۰۵ برندهٔ جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم کن شد. از معروف‌ترین فیلم‌های این کارگردان می‌توان به Ghost Dog: The Way of the Samurai (گوست داگ: سلوک سامورایی)، Down by Law (مغلوب قانون)،‌ Stranger Than Paradise (عجیب‌تر از بهشت)، Mystery Train (قطار مرموز)، Only Lovers Left Alive (تنها عشاق زنده ماندند)، Coffee and Cigarettes (قهوه و سیگار) و Broken Flowers (گل‌های پژمرده) اشاره داشت.

اینکه جیم جارموش چه برنامه‌ای در سر دارد و چه کاری می‌خواهد با ژانر فیلم‌های زامبی محور کند، هنوز مشخص نیست، اما آن طور که پیش‌تر از این کارگردان در فیلم Only Lovers Left Alive و در رابطه با ومپایرها دیدیم، انتظار می‌رود ژانر فیلم‌های زامبی نیز تکانی بخورد و فیلمی باکیفیت را شاهد باشیم.

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *