سیمرغ پلاس || انتخاب بهترین ساعت مچی متناسب با شخصیت شما

[ad id='39844']

ساعت مچی مناسب با شخصیت شما

ساعت مچی یکی از اکسسوری های واجب برای آقایان است به طوری که بدون آن هیچ ظاهری کامل نمی شود. به همین دلیل است که باید آن را با دقت هر چه تمام تر انتخاب کنید. از آنجا که ساعت یک اکسسوری ماندگار است، باید مدلی را که هم کیفیت بالایی دارد و هم با شخصیت شما جور در می آید، برگزینید. اما چه ساعتی با شخصیت و روحیات شما متناسب است؟ ما در اینجا به شما کمک می کنیم که ساعت مناسب با شخصیت تان را به درستی انتخاب کنید.

ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

نحوه انتخاب ساعت مچی:

پر جنب و جوش
اگر از آن دسته مردانی هستید که دوست دارند مدام بیرون از خانه و در حال فعالیت باشند، باید ساعت های ظریف را رها کنید و به دنبال ساعتی کاربردی و مناسب با فعالیت های روزمره تان باشید. ساعت های مخصوص رانینگ و فیتنس از مدل های مناسب برای شما هستند. فرقی نمی کند که چه فعالیتی انجام می دهید، دویدن، پیاده روی، کوهنوردی یا دوچرخه سواری، در هر صورت این ساعت به کارتان خواهد آمد. این مدل مجهز به GPS نیز می باشد، به همین دلیل از مکان تک تک قدم هایتان آگاه خواهید بود. از دیگر نکات مثبت این ساعت خاصیت ضد آب بودن آن است که نگرانی شما را در روزهای بارانی از بین خواهد برد.
ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب


خلبان
اگر بیشتر زمان خود را به جای زمین در آسمان ها می گذرانید، ساعت های خلبانی از ساعت های مناسب برای شما خواهند بود. ساعت های خلبانی تاریخ غنی دارند و در طول جنگ های جهانی بسیار مفید واقع شدند. این ساعت ها نه تنها کارایی بالا، بلکه زیبایی ظاهری زیادی نیز دارند. از خصوصیات این مدل می تواند به زمان پرواز، قطب نما، جی پی اس، دفترچه یادداشت و همچنین اطلاعات فرودگاه اشاره کرد. خوبی این ساعت ها در آن است که با هر سلیقه ای جور در می آیند.
ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب


ورزشکار
ورزشکاران نباید ساعت های قدیمی به دست کنند. آنها باید ساعتی انتخاب کنند که با زندگی پرمشغله آنها هماهنگ باشند. اگر فردی هستید که وقت زیادی را به ورزش و فعالیت های بدنی اختصاص می دهید، ساعت های رانینگ یا فیتنس می تواند مدل ایده آل شما باشند. این ساعت ها نه تنها حرکات شما را کنترل می کند بلکه می توانند عملکرد شما را نیز بالا ببرند. فقط هنگام خرید آنها دقت کنید که با احتیاجات تان سازگار باشد. این ساعت مجهز به اندازه گیری ضربان قلب، سرعت یا مسافت، فایل های صوتی و توانایی ایجاد برنامه های آموزشی و مقایسه فعالیت های کنونی با رکوردهای قبلی است. هنگام خرید این ساعت، مطمئن شوید که علاوه بر زیبایی ظاهری، تمام خصوصیات مورد نیاز شما را داراست.
ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب


ساده گرا
اگر لباس هایتان ساده با طراحی های شسته رفته و رنگ های خنثی مانند سفید، سیاه و خاکستری است، باید به دنبال ساعت هایی به سبک مینیمالیسم باشید. البته با توجه به شخصیت تان، علاقه زیادی به اکسسوری ندارید اما ساعت از آن دسته اکسسوری های واجب است. بنابراین ساعتی انتخاب کنید که تزیینات زیادی نداشته و ساده باشد. ساعت هایی که سبکی بین مدرن و کلاسیک دارند، برای شما بهترین انتخاب خواهند بود.
ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب


شیک پوش
افرادی که به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند که همیشه شیک به چشم آیند، باید به دنبال ساعتی لوکس باشند. ساعت های طلا می تواند بهترین انتخاب برای این افراد باشد. درخشش این ساعت ها در کنار کت و شلوار همه نگاهها را به خود جلب خواهد کرد. برای این افراد که دوست دارند همیشه بهترین باشند، ساعت های طلا نشانه قدرت است. به علاوه این مدل ساعت هیچگاه از مد نمی افتد. فقط حواس تان باشد که یک ساعت طلا در مچ دستان تان می تواند حسادت افراد زیادی را بر انگیزد.
ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب


تنوع طلب
افراد تنوع طلب افرادی هستند که سبک لباس پوشیدن خاص خود را دارند. آنها از این که متفاوت از جمع باشند و تمام چشم ها را به سمت خود جلب کنند، هراسی ندارند. بنابراین باید به دنبال مدل ساعتی باشند که منحصر بفرد است. ساعت های اسکلتی از مدل هایی است که با سلیقه آنها به خوبی جور در می آید. این ساعت ها با نشان دادن اسکلت ساعت و ساختار درونی و پیچیده خود، صاحب آن را متقاعد می کنند که طراح آن را مدام تحسین کند.
ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب


طبیعت گرد
اگر جزو افرادی هستید که مدام در طبیعت به سر می برید و از محیط اطراف تان انرژی می گیرید، ساعتی پلاستیکی یا استیل به کارتان نمی آید. به جای آن باید ساعتی چوبی به دست کنید که با شخصیت شما به خوبی جور در آید. رنگ قهوه ای این ساعت ها با هر رنگ لباسی ست می شود و مهمتر از همه سبکی و راحتی و قیمت مقرون به صرفه آنها دل هر مردی را به دست می آورد.
ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

ساعت مچی

انتخاب ساعت مچی مناسب

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *