ترامپ ورود خبرنگاران را به کاخ سفید تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد

[ad id='39844']

ترامپ,عکس ترامپ عصبانی,عصبانیت ترامپ

ترامپ ورود خبرنگاران آمریکایی را به کاخ سفید تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد

کاخ سفید تا اطلاع ثانوی ورود خبرنگاران سی‌ان‌ان، نیویورک‌تایمز، لس‌آنجلس تایمز، پولتیکو و بازفید به نشست خبری سخنگوی دولت را ممنوع کرد.

مجله مراحم؛ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در نشست محافظه کاران آمریکایی سخنرانی کرد.وی در آغاز این سخنرانی به انتقاد از رسانه‌ها پرداخت. وی گفت که تحلیلگران فکر نمی‌کردند که ما در انتخابات برنده می‌شویم. اما آنها قدرت مردم را دست‌کم می‌رفتند.» به گزارش فارس، ترامپ گفت:‌ ما داریم با رسانه‌های جعلی مبارزه می‌کنیم.

آنها دشمن مردم هستند. آنها هیچ منبعی ندارند. آنها منبع‌سازی می‌کنند.» ترامپ گفت که رسانه‌ها بایستی نام منابعی که به آنها استناد می‌کنند را ذکر کنند، وگرنه اخباری که منتشر می‌کنند، صحیح نیست. رئیس جمهور آمریکا افزود: او با رسانه‌هایی که اخبار را جعل می‌کنند و نه همه رسانه‌ها مخالف است. رئیس جمهور آمریکا همچنین از رسانه‌های مخالف خود، با عنوان «شبکه رسانه‌ای کلینتون» نام برد.

ترامپ اظهار داشت: در خاورمیانه بیش از ۶ تریلیون دلار هزینه کردیم اما اکنون در وضعیت بسیار بدتری نسبت به ۱۵ سال پیش به‌سر می‌برند. وی اضافه کرد: «برای مدت‌ها طولانی ما از مرزهای کشورهای دیگر دفاع کرده‌ایم. در خاورمیانه شش تریلیون دلار هزینه کرده‌ایم در حالی که خاورمیانه، در وضع به مراتب بهتری نسبت به ۱۵ سال گذشته است.»

ترامپ اضافه کرد: «ما سالها برای دیگران جنگیدیم و از آنها دفاع کردیم اما از مردم خود مان غافل بودیم. من می خواهم امنیت کشور خودم را بالا ببرم.» ترامپ همچنین درباره طرحش برای اخراج مهاجران غیرقانونی از خاک آمریکا گفت: «ما داریم آدم‌های بد را از کشور بیرون می‌کنیم.»

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *