حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی در جام باشگاه های آسیا

[ad id='39844']
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
خبرگزاری مهر: پیش از شروع مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا با استفاده از تیم پرسپولیس به خاطر محرومیت تماشاگرانش به سایر کشورها هشدار داد.
 حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

پیش از آغاز مراسم قرعه کشی مرحله حذفی AFC کاپ و لیگ قهرمانان آسیا، جلسه مرحله نهایی امروز سه‌شنبه از ساعت ۹:۳۰ به وقت کوالالامپور در هتل ماریوت برگزار شد.
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

تقدیر از تیم های صعود کننده و حضور نمایندگان ایران

 حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

 حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

پندار خمارلو و امیرعلی حسینی نمایندگان باشگاه پرسپولیس در مراسم تقدیر کنفدراسیون فوتبال آسیا از حضور هشت تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ شرکت کردند. داتو وینسر دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا اولین سخنران این مراسم، ضمن تبریک به تیم‌های صعود کننده  به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ اعلام کرد؛ مسابقات امسال در سطح بسیار بالایی برگزار شد و اینکه این تیم‌ها توانسته‌اند به این مرحله برسند، کار بسیار سختی بوده است و قطعا شاهد مسابقات بهتری در این مرحله خواهیم بود.حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
داتو وینسر در پایان صحبت‌هایش از حضار خواست تجربه‌های خود را با یکدیگر تبادل کرده و سوالات خود را در این کلاس کاری از یکدیگر بپرسند تا مسابقات مرحله بعد به شکل بهتری برگزار شود. در ادامه، از نمایندگان تیم‌هایی که به این مرحله راه یافته بودند نیز تقدیر شد و نشان AFC به آنها اهدا گردید.حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

پرسپولیس درس عبرت شد!
 حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

بعد از آن، گزارشی از آنچه که تا به امروز در مسابقات گذشته است، مرور شد که در این بخش، به نمایندگان ایران و عربستان اشاره شد که این دو کشور مسابقات خود را در کشوری ثالث میزبانی کردند و عراق که در ایران از میهمانان خود میزبانی کرد.حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
در بخش دیگری از این مراسم، به استانداردسازی مسابقات اشاره شد که از اهداف اصلی AFC است و در این راه عنوان شد که با هوادارانی که لیزر و یا نارنجک‌های دستی همراه می‌آوردند به شدیدترین شکل ممکن برخورد خواهد شد و اخطار AFC در این خصوص بسیار مطرح شد. در ادامه، اشاره‌ای هم به محرومیت یکی از نمایندگان ایران (پرسپولیس) شد که به دلیل تخلفات تماشاگران خود از یک بازی خانگی محروم شده است. ضمن اینکه لبنان هم یک بازی محروم شده بود.
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

آماری که پرسپولیس به خاطر محرومیت خلق نکرد

در آمارهایی که ارائه شد، به آمار حضور تماشاگران اشاره شد که امسال رشد خوبی داشته است و نکته حائز اهمیت در این میان این بود که بار دیگر به محرومیت یک نماینده از ایران اشاره شد و عنوان گردید با توجه به اینکه این باشگاه جزو پرتماشاگرترین باشگاه‌های آسیا است در صورت عدم محرومیت، انتظار میانگین تماشاگران بالاتری هم می‌رفت.

معرفی یک ایرانی به عنوان مدیر بخش استادیوم و امنیت
 حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

در بخش بعدی مراسم، مدیران بخش‌های مختلف معرفی شدند که در این قسمت شاهین رحمانی نماینده ایران نیز به عنوان مدیر بخش استادیوم و امنیت معرفی شد.

مسئولیت سنگینی که بر گردن پرسپولیس است
 حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

پاول رئیس کمیته مسابقات اعلام کرد که با توجه به اینکه در قانون جدید ۱۰ درصد تیم ملی و ۹۰ درصد عملکرد باشگاه‌ها تاثیرگذار است برای رنکینگ کشورها، تیم‌های حاضر در این مرحله با عملکرد خود تصمیم می‌گیرند که کشورشان در دو سال آینده چند نماینده در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا خواهند داشت.

ثبت نام تیم ها از فردا آغاز می شود
 حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

پنجره ثبت‌نام تیم‌ها از فردا باز خواهد شد و تا ۱۵ روز قبل از اولین بازی خواهد بود که بعد از این تاریخ، تیم‌ها نمی‌توانند بازیکنی تا آخر مسابقات به لیست خود اضافه و یا از آن حذف کنند.
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

حساسیت AFC در بازی استقلال خوزستان
به هنگام استفاده از لیزر و نارنجک، بازی استقلال خوزستان و الجزیره امارات به نمایش گذاشته شد که دقیقه ۸۶ استقلال خوزستان گل مساوی را به ثمر رساند و بعد از آن نارنجک دستی به زمین پرتاب شد که با اینکه تصویر نارنجک نبود اما AFC روی صدای آن که در فیلم به گوش می‌رسید، حساس شده و آن را به کمیته انضباطی گزارش کرده اند. بار دیگر جرایم اعمالی همچون لیزر، پرتاب نارنجک و مواد دودزا و … یادآوری شد و اعلام گردید که مبالغ جرایم مورد نظر اعمال و در صورت تکرار باشگاه‌ها از داشتن تماشاگر محروم خواهند شد.
تیم‌های AFC کاپ حریفان خود را شناختند
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
مراسم قرعه کشی مرحله حذفی AFC کاپ برگزار شد. در فینال غرب آسیا، نیروی هوایی عراق با الوحده اردن روبرو می شود. در فینال منطقه آ.سه.آن، هوم یونایتد سنگاپور با سرس نگروس فیلپین بازی می کند.در مرحله نیمه نهایی کلی هم تیم اف سی ایستکول تاجیکستان به مصاف برنده فینال آ.سه.آن می رود. در دیگر بازی نیمه نهایی هم تیم بنگولارو هندوستان به مصاف برنده فینال غرب آسیا خواهد رفت.
قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد
مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا هم انجام شد که بر این اساس پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم الاهلی عربستان خواهد رفت. العین هم به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت. پرسپولیس در دیدار نخست با الاهلی میزبان است ولی هنوز کشور بی طرف را برای این مسابقه معرفی نکرده است.
حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی
حریفان شرق آسیا هم مشخص شد
براساس قرعه کشی صورت گرفته تیم های شرق آسیا هم طبق برنامه زیر به مصاف هم می روند:* شانگهای SIPG – گوانگژو اورگراند
* کاوازاکی – اوراواردز

دیدارهای غرب آسیا در دور رفت روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد و در دور برگشت ۲۰ و ۲۱ شهریور برگزار خواهد شد و پرسپولیس ۳۱ مرداد میزبان الاهلی عربستان خواهد بود.

حاشیه های بازی پرسپولیس -الاهلی

[scrolling_box title=”دنیای فوتبال” display=”category” category=”19″ autoplay=”yes” header_background=”#000000″ header_text_color=”#ffffff”]

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *