بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

[ad id='39844']

بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

چهره های فضای مجازی بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

«امپراطور کوزکو» نام یک شخصیت در دنیای مجازی است، زنی قمی که کلیپ های طنز ساخته و در دنیای مجازی پخش می کند. بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی) بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی) بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
به گزارش عصرخبر، شخصیت وی یک زن خانه دار قمی است که اتفاقات روزمره زندگی اش را روایت می کند و گاه به فوتبال و سیاست هم سر می زند، اتفاقات روزمره زندگی که بسیار شبیه به همه ایرانیان است. بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
«امپراطور کوزکو» کانالش در شهر قم یکی از پربیننده ترین کانال هاست با ده ها هزار عضو، و این زن قمی یکی از مشهور ترین چهره های شهر قم است به حدی که شرکت های خصوصی و کسبه قم و حتی شهر تهران در به این فرد درخواست آگهی تبلیغاتی می دهند.

از این رو مصاحبه ای انجام شد با شخصیت اصلی «امپراطور کوزکو»، که متن کامل آن به شرح زیر است. بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
س –  در مورد خودتان توضیح کوتاهی بدهید.
یادمه پارسال که دنبال کار میگشتم تو توییتر نوشتم: من طراح وب و چرت و پرت نویس خوبی ام متاسفانه واسه دومی بهم پول نمیدن و بدتر اینکه تو دومی از اولی بهترم. من یه دختر معمولی ام که آرزو داشت از استعدادی که داره استفاده کنه و بالاخره راهشو پیدا کرد و تونست.بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی) بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
س –  معنی کوزکو چیست؟  بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
کوزکو یه شهر تاریخی تو جنوب شرق پرو هست و بخاطر وجود ماچوپیچو که یکی از عجایب هفت گانه جدیده شهرت جهانی داره. والت دیزنی یه انیمیشنی سال ۲۰۰۰ میسازه به اسم زندگی جدید امپراطور و لوکیشن های اون انیمیشنو از کوزکو الهام میگیره و اسم کاراکتر اصلیو میذاره امپراطور کوزکو. کاراکتری که من بی نهایت دوسش دارم و باهاش همذات پنداری دارم.

س – ایده راه اندازی چنین برنامه ای از کجا شکل گرفت؟
 ۴ سال پیش تو دانشگاه خیلی بداهه یه ویدیویی با دوستام ضبط کردیم یه شب تو توییتر توییتش کردم، خیلی استقبال شد بعد یکی از دوستان از یکی از کانال های پرطرفدار پیشنهاد داد بازم ویدیو این شکلی ضبط کنم و اگه این کارو بکنم حتما ازم حمایت میکنه و واقعا ازش ممنونم. بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

س- برخی بر این باورند که شخصیت اصلی یک مرد هستش و صدا روی تصویر شما گذاشته می شود، آیا شما واقعا زن هستین؟

این چیزیه که من واقعا باهاش مشکل دارم. چرا یه زن نمیتونه طنز پرداز که هیچ چرا یه زن نمیتونه کلا موفق باشه؟ چرا تا از چیزی خوشمون میاد فک میکنیم کار یه مرده؟

س- پیش از این هم شما کلیپ هایی را می ساختید؟  و چه شد به تلگرام روی اوردید؟
بالاتر توضیح دادم (می خندد) بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

س- آیا شما واقعا قمی هستین و در قم زندگی میکنید؟
بله ولی اصالتا قمی نیستم. بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

س- چرا زمینه تصویر شما همیشه یک اتاق با درب کمد باز هستش؟
چون این تنها اتاقیه که تو خونه برای منه و در مورد در کمد تا حالا ۳ تا ویدیو ویدیوهای ۱۳ و ۳۶ و ۱۱۰ صحبت کردم. بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

س-  ایده تجاری کردن کلیپ ها از کجا آمد؟
راستش دنبال درامدزایی نبودم ازش ولی یکی پیشنهاد داد و من گفتم یه قیمت بالا بگم که بیخیال شه و بیخیال نشد و کارای تبلیغاتی از اونجا شروع شد. راستش هنوزم دنبال درامد نیستم ازش، هر کسی کاری بخواد خودش پیام میده

س-  درآمد شما مناسب است؟
خدا رو شکر بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

س- آیا واکنشی تا کنون از ناحیه اهالی قم نسبت به کلیپ ها ایجاد شده؟
 خب اوایل خیلی برخوردا بد بود، بدترین حرفها و تهمت ها و توهین ها. الان خدارو شکر جا افتادم وبرخوردا خیلی خوبه و مدتیه که کامنتا از تو ابروی قمیا رو بردی به وااای عاشقتم انقدر که تو بااستعدادی تغییر کرده. هرچند هنوز کسی منو نمیشناسه به اون صورت
بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
س-  چرا لهجه قمی؟  بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
چون لهجه قمی بلدم فقط (می خندد)

س-  آیا واقعا لهجه قمی با اینگونه الفاظ همراه است؟
کاراکتر کوزکو ادم جالبی نیس، بددهنه، حسوده، از خود راضیه، کوزکو اینه تمام نمای اخلاقیات بد مردم ماست. نه تنها قم بلکه کل کشور. من فقط با غلو و پررنگ تر کردن این چیزا میخوام نشون بدم که چقدر این رفتارا زشته. و سعی کنیم جامعه بهتری بسازیم.

س-  تا کنون شما شناسایی شده اید؟  بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
شناسایی که مثلا تو خیابون بگن عه این همون دختره است نه

س-  از دوستان و خانواده واکنشی نسبت به شما بروز کرده؟
 نمیدونم،من ادم منزوی ای هستم، اولش به کسی نگفتم که دارم همچین کاری میکنم. ولی بعد دو سه تا کلیپ نشون خواهرام دادم کارامو و اونا خوششون اومد ولی فکر میکردن به جایی نمیرسم. بعدش نشون مامان بابام دادم اوناهم برخوردش مشابه بود. این وسط یک دوست بسیار عزیزی بود که خیلی خیلی تشویقم میکرد، ویدیوهامو براش می فرستادم قبل ارسال و یه جوری تعریف میکرد که فکر میکردم واقعا خیلی خوبه (می خندد)
بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)
س-  چقدر از داستان کلیپ ها واقعیست؟
خیلیاش. من خیلی سعی میکنم تو هر ویدیو چیزیو بگم که خودم لمسش کرده باشم و ازار دیده باشم.

س-  مطالب کلیپ ها را چه کسی تهیه می کند؟
خودم

س-  از برخی کلیپ ها مشخص اطلاعات عمومی شما در حد بالایی است، آیا شما تحصیلات و اطلاعات مربوط به خودتان است یا تیم فکری شما را همراهی می کند؟
خب من برای ۴ سال با تیم خوب Tarafdari.com همکاری داشتم و کار رسانه ای کردم و بودن تو جمع ۳۰-۴۰ نفره طرفداری شمارو وادار میکنه در جریان اطلاعات روز دنیا باشی تا حس عقب مونده بودن نداشته باشی. و نه همه چیزو خودم تنهایی می نویسم و تیمی در کار نیس.

س-  تا کنون از نهاد های انتظامی و قضایی با واکنشی مواجه بودین؟
معاونت اجتماعی ناجای استان قم تماسی با بنده داشتن و بسیار خوب و دلسوزانه راهنمایی ها داشتن من همینجا از اقای صادقی و مجموعه ناجای استان قم کمال تشکرو دارم. چند باری از طرف ارشاد با بنده تماس گرفتن و دیدارهای بسیار خوب و سازنده ای داشتیم که از این نهادها هم کمال تشکرو دارم

س- آیا شما متاهل هستید؟ فرزند دارید؟ واکنش همسرتان به این اقدام شما چیست؟
نه

س-  در پایان صحبتی دارید بفرمایید.
من برای ۷ سال طراح وب بودم، طراح وب خوبی هم بودم،درامد خوبی هم داشتم ولی یه روزی یه جایی وقتی از کارم استعفا دادم و تو خونه نشسته بودم و به بی پولی و بیکاری فکر میکردم این کانالو زدم و به اون چیزی که همیشه رویاشو داشتم فکر کردم و شروع کردم به کاری که دوست دارم و اینو واقعا واقعا از ته قلبم میگم: رویاهاتونو دنبال کنید.

بیوگرافی کامل امپراطور کوز کو (سیده زینب موسوی)

[scrolling_box title=”بیوگرافی چهره ها” display=”tag” tag=”بیوگرافی” header_background=”#000000″ header_text_color=”#ffffff” hide_dots=”yes”]

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *