نقد بررسی فیلم مبتذل پا تو کفش من نکن حسین فرحبخش

[ad id='39844']

نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

گروه فیلم : اجتماعی – کمدی نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

سال تولید :  ۱۳۹۵

کارگردان : حسین فرح بخش نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

بازیگران: رضا ناجی ، بهنوش بختیاری ، یوسف تیموری ، سحر قریشی ، سیروس گرجستانی ، علی صادقی ، احمد ایران دوست ، بهشاد مختاری ، صدیقه کیانفر ، مختار سائقی ، اردشیر کاظمی ، مجید علی زاده ، حسینعلی قورچی ، محمدرضا احمدی ، بیتا عالمی ، حسین لواسانی ، مرجان اشتری ، هاوار قاسمی ، مهرو شعله ور ، مهتاب راد

خلاصه داستان : فیلم پا تو تو کفش من نکن داستان دو زوج را روایت میکند که برای ثبت ازدواج به محضر می‌روند ولی شلوغی محضر عاملی می‌شود برای رخداد اتفاقی غیرمنتظره و در نهایت گره خوردن زندگی این دو زوج به یکدیگر!…

نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن


نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

رسانه اصولگرای فارس، اعلام کرد که : فیلمی که سنت ازدواج را با نمایش صحنه‌های سخیف به سخره می‌گیرد و با نمایش شوخی‌های جنسی و صحنه‌های اروتیک قصد خنداندن مخاطب را دارد، با تصمیم وزارت ارشاد روانه اکران می‌شود.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، بعد از فیلم سینمایی «۵۰ کیلو آلبالو»، براساس تصمیم شورای پروانه نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا چند روز دیگر فیلمی راهی اکران سینماها می‌شود که با شوخی‌های جنسی و نمایش صحنه‌های اروتیک فضای بدی را در فیلم ایجاد می‌کند.

فیلم نامناسب و مغایر فرمایشات و نگاه فرهنگی بالاترین مقام‌های کشور ساخته شده و با دریافت مجوز نمایش در هفته آتی اکران می‌شود. فیلمی که فروپاشی و سقوط خانواده را ترویج می‌کند و با رفتارهای ناهنجار شخصیت‌داستان الگوی نامناسبی را ارائه می‌دهد؛ محتوای بحث‌برانگیز فیلم باعث شد تا مدت‌ها شورا به دلیل سخیف بودن اثر مجوز اکران به این فیلم ارائه ندهد اما همزمان با تغییرات در سازمان سینمایی این مجوز ارائه شد.

خبرگزاری فارس ادامه داد: این فیلم که توسط کارگردانی ساخته شده که سابقه ساخت و تهیه‌ فیلم‌های بعضا مبتذل را در کارنامه خود به ثبت رسانده این بار با نگاه وهن‌آلودی نسبت به سنت ازدواج و با نمایش صحنه‌های سخیف قصد خنده گرفتن از مخاطب را دارد. نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

به نظر می رسد وزارت ارشاد با ارائه مجوز نمایش به این فیلم قصد دارد یک بار دیگر وزیر را رودرروی نهادها و ارگان‌های دلسوز نظام قرار دهد و با ورود علمای دین باز هم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درست مانند سنوات گذشته به عذرخواهی وا دارد. این فیلم مانند «۵۰ کیلو آلبالو» سخیف است و مختصاتی دارد که می تواند باعث فروپاشی و سقوط خانواده شود.

حال باید دید در فرصت باقی‌مانده وزارت ارشاد چه تصمیمی درباره این فیلم خواهد گرفت و آیا فیلم را با همین وضعیت روانه اکران خواهد کرد یا به هر طریقی از اکران این اثر با این محتوا جلوگیری می‌کند؟

نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن نقد بررسی فیلم مبتذل پاتو تو کفش من نکن

 

 

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *