معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا

[ad id='39844']

معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا

فیلمبرداری جدیدترین ساخته ابراهیم‌حاتمی کیا با نام «به وقت شام» از نیمه گذشت و پس از فیلمبرداری بخش‌هایی از فیلم در شیراز گروه اواخر هفته عازم تهران خواهند شد تا ادامه فیلمبرداری در تهران انجام شود. فیلمبرداری این فیلم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در یکی از فرودگاه‌های نظامی آغاز شد. تدوین فیلم همزمان با فیلمبرداری اثر توسط مهرداد خوشبخت انجام می‌شود.

با توجه به سوژه فیلم جدید حاتمی‌کیا به نظر می رسد فیلمبرداری فیلم اواخر شهریورماه به پایان برسد تا با انجام مراحل پست پروداکشن(که بخش گسترده‌ای است) فیلم را برای حضور در جشنواره سی و ششم فیلم فجر آماده کنند.

بنابراین گزارش، فیلمبرداری فیلم برعهده مهدی جعفری است و هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان از بازیگران ایرانی فیلم‌هستند که در این اثر حضور دارند. جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

«به وقت شام» درباره داعش و تهدیدات تکفیری‌هاست این فیلم که تنها دو بازیگر مرد ایرانی در آن حضور دارند؛ یکی از محصولات سازمان هنری رسانه‌ای اوج در سال۹۶ است و به نظر می آید جز مهمترین آثار این سازمان در سال جاری است که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شود.

معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا معرفی کامل فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *