پیوستن تتلو به باشگاه نفت قطعی شد

[ad id='39844']

حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد

سیمرغ پلاس || گویا صاحبان جدید باشگاه نفت تمایل زیادی دارند تا با جذب امیر تتلو خواننده زیر زمینی و پرحاشیه طرفداران تیم نفت را افزایش دهند ولی آنها باید از گذشته  درس عبرت بگیرند که چطور تتلو افراد زیادی را به خاک سیاه نشاند نمونه آن هم ابراهیم رئیسی در زمان تبلیغات انتخابات بود

بیانیه باشگاه نفت در مورد تتلو
ایلنا: طی یکی دو روز اخیر شایعاتی مبنی بر حضور امیر حسین مقصودلو خواننده زیرزمینی و جنجالی در تیم نفت تهران با مالکیت جدید به گوش رسید و حتی برخی از رسانه های مکتوب هم روی این مساله مانور دادند.
با این حال مالک باشگاه نفت تهران با انتشار بیانیه ای نسبت به این مساله واکنش نشان داد و از این خواننده حمایت کرد ولی از حضور او در تیم صحبتی نکرد.
واکنش باشگاه نفت به حضور خواننده جنجالی در این تیم
ورزش سه: تیم فوتبال نفت تهران که از سال گذشته و پس از واگذاری به بخش خصوصی مشکلات عدیده و عجیبی را تحمل کرده؛ امروز با خبری تازه مواجه شده که دلالت بر انتقال سهام این باشگاه از شرکت بهنام پیشرو به شرکت نفتی پارس طلاییه با مدیریت حمید رضا جهانیان دارد. مالک این باشگاه در رسانه خبری خود این خبر را چنین اعلام کرده است: خردکننده هیمنه آمریکا صاحب تیم فوتبال نفت تهران شد.
این اعلامیه عجیب اشاره به توقیف یک کشتی باری دانمارکی از سوی این شرکت دارد، شرکتی که بنا به ادعای مدیرعامل شرکت از یک ناو آمریکایی درخواست کمک کرده بود و باتوجه به اینکه ناو و جگنده ها به سمت کشتی حرکت کرده بودند، تیم عملیاتی نیروی دریایی ماموریت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده و کشتی را به بندرعباس منتقل کرده است.
به این ترتیب مالک جدید باشگاه نفت خود را خردکننده هیمنه آمریکا معرفی کرده است. او که با مباشرت فردی به نام مهاجری اختیار باشگاه نفت را در اختیار گرفته در قدم اول باید تکلیف سرمربی و سپس کادر بازیکنان را روشن کند و بعد از آن تازه نوبت مطالباتی است که در این باشگاه انباشته شده و کسی مسئولیت آن را برعهده نمی گیرد. البته ظاهرا شرط واگذاری رسیدگی به بدهی های پیشین باشگاه بوده است.
باید دید مدیری که هیمنه آمریکا را خرد کرده می تواند از پس طلبکاران باشگاه نفت هم بربیاید یا نه؟
حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد حضور تتلو در باشگاه نفت قطعی شد
[ad id='39844']

3 دیدگاه دربارهٔ «پیوستن تتلو به باشگاه نفت قطعی شد»

  1. واقعا متاسفم براتون با این قلم مقرضانه تتلو کار اشتباه داشته درست اونو نقد کنید اما واقعا ازشما که یه سایت هستید بعیده این حرفای احمقانه که یه عده عقده ای میزنند وخودشونم به احمقانه بودن حرفشون ااعتقاد دارند بزنید وجوری بنویسید انگار چنین حرفای احمقانه ای از ذهن یه عده ادم احمق واقعا واقعیه درصورتی که بچه ۲ ساله هم خرافی واحمقانه بودن این حرفا روتشخیص میده ابراهیم رییسی به خاک سیاه نشانده شد؟ بعد به خاطر حمایت تتلو؟ یعنی روحانی رای بیشتر اورد چون تتلو سمت رییسی رفت؟ واقعا سطح فکرتون درحد همین یه عده احمقه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *