ماجرای شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی گزارشگر فوتبال

[ad id='39844']

شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی

شایعه ممنوع التصویری مجری و گزارشگر ورزشی تلویزیون تکذیب شد.
به گزارش ایلنا، بعد از بازی تیم ملی ایران در برابر سوریه که منجر به تساوی دو بر دو شد پیمان یوسفی در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد که ان شالله یک روز بانوان ایرانی هم در ورزشگاه حضور پیدا کنند.
همین حرف و غیبت یوسفی در یکی دو برنامه باعث شد تا شایعه ممنوع التصویری او به گوش برسد و نبود او در برنامه امشب هم به این شایعه دامن زد اما خیلی زود این خیر تکذیب شد و اعلام شد که این مجری و گزارشگر ورزشی مشکلی برای اجرای برنامه های تلویزیونی ندارد.
اکنون باید دید یوسفی در دیدارهای این هفته مجوز گزارش را خواهد یافت یا این شایعه رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت. 
بیوگرافی پیمان یوسفی

او پس از عادل فردوسی پور، جواد خیابانی و مزدک میرزایی چهارمین گزارشگر مطرح سال های اخیر بوده است.

پیمان یوسفی که متهم به استقلالی و البته بارسلونایی بودن است در گزارش هایش ادبیاتی خاص دارد و خیلی سعی می کند لفظ قلم و با استفاده از واژه های ادبی بازی را گزارش کند.

البته یوسفی کمتر ادبیات شاهنامه ای اش را این روزها در گزارش هایش به کار می برد، اما گاهی اوقات بدون این ادبیات عجیب و غریبش هم خبرساز شده است.

نقطه اوج انتقادات به این گزارشگر زمانی بود که او در بازی ایران و قطر هنگام به ثمر رسیدن گل دوم قطر بسیار خوشحالی خود را از گل خوردن ایران نشان داد.

یوسفی گاهی اوقات نام بازیکنان را اشتباه می گوید و علاوه بر آن طرفداری خود از بارسلونا را بوضوح در گزارش هایش نشان می دهد.

مدتی او کمتر در تلویزیون دیده می شد که دلیلش چیزی نبود جز فعالیت های او در برنامه سازی ورزشی.

فارغ از همه مسائل این نکته را نمی توان انکار کرد که آنچه جای پای یوسفی را در میان گزارشگران محکم کرد تسلطی است که او در ابتدای کار در حین گزارشگری از خود نشان داد.

شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی  شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی شایعه ممنوع التصویری پیمان یوسفی
[scrolling_box title=”اخبار تلویزیون ایران” display=”tag” tag=”اتا” header_background=”#000000″ header_text_color=”#f2f2f2″ hide_dots=”yes”]
[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *