دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی شکنجه دادن پیرزن

[ad id='39844']

دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن

کانال تلگرامی خبرگزاری میزان؛ ویدئویی از حرکت ناشایست و عجیب راننده تاکسی در اصفهان را منتشر کرد.
 

در این ویدئو، عمل ناشایست و عجیب راننده تاکسی در اصفهان را که در برنامه حالا خورشید از شبکه سه پخش شد را مشاهده می‌کنید

 

 برای دانلود ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 
حرکت ناشایست و عجیب راننده تاکسی در اصفهان

 

 


اخبار مرتبط

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان «حرکت ناشایست و عجیب راننده تاکسی در اصفهان» گفت: موضوع یک اختلاف خانوادگی بوده است.

جهانگیر کریمی با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان «حرکت ناشایست و عجیب راننده تاکسی در اصفهان» اظهار داشت: موضوع یک اختلاف خانوادگی بوده است و راننده و آن خانم همدیگر را می‌شناسند.

وی با بیان این که استنباط این که یک اتفاق در جامعه است و یا این که تصادفی رخ داده صحیح نیست، توضیح داد: خانمی که در تصاویر مشاهده می‌شود قبل از حرکت راننده تاکسی، با هم در حال صحبت بودند که راننده حرکت می‌کند.

معاون فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: آن خانم می‌خواسته از حرکت تاکسی جلوگیری کند اما راننده به راه می‌افتد.

جهانگیری اضافه کرد: این حادثه یک مهر ماه رخ داده است و پس از بررسی پلیس مشخص شد خانوادگی بوده و طرفین از هم شکایت کرده و مانند یک پرونده معمولی در حال رسیدگی است.

در یکی از برنامه تلویزیونی کلیپی منتشر شد که در آن راننده تاکسی با سرعت در خیابان در حال حرکت بوده و خانمی روی شیشه جلوی خودرو آویزان است، این تصاویر واکنش کاربران را به همراه داشت.

دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن دانلود فیلم عجیب راننده تاکسی سمند اصفهانی و پیرزن
[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *