بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری مجری برنامه ثریا

[ad id='39844']

بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری

بیوگرافی محمد مهدی طاهری در دست نیست و دقیقاً نمی‌دانم که سوابقه محمد مهدی طاهری چیست . محمد مهدی طاهری کیست بیوگرافی و زندگینامه محمد مهدی طاهری سوابق و رزومه محمد مهدی طاهری مجری شبکه یک و برنامه ثریا محمد مهدی طاهری که درگذشت اطلاعاتی از زندگینامه و بیوگرافی شان وجود ندارد و هر چه اینترنت را هم جستجو کردیم هیچ گونه اطلاعات شخصی از ایشان در دست نیست.

 

 

 

محمد مهدی طاهری کیست ؟

در ویکی پدیا هیچگونه اطلاعاتی راجع به محمد مهدی طاهری پیدا نکردیم به بنابراین از دوستان عزیز خواهش می کنیم اگر اطلاعاتی راجع به این مجری بسیار زیبای شبکه یک در دست دارید در اختیار ما قرار بدهید. مثل همسر محمد مهدی طاهری کیست برنامه تلویزیونی که محمد مهدی طاهری در آن مجری بود چیست محمد مهدی طاهری در ویکی پدیا و اطلاعات و عکس هایی راجع به محمد مهدی طاهری در اینترنت هر کدام از دوستان اطلاعاتی راجع به این بزرگوار دارید در نظرات پایین سایت برای ما ارسال کنید.

 


محسن مقصودی، تهیه کننده برنامه ثریا در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تایید این خبر و عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم، اظهار کرد: از مردم می‌خواهم برای شادی روح مهمدی محمد طااهری دعا کنند‌. او بسیار به اهل بیت علاقه‌مند بود و در این شب‌های عزیز هم از میان ما رفت. همسر آن مرحوم در بیمارستان است که امیدواریم حال ایشان بهبود پیدا کند.

 

کانال اطلاع‌رسانی برنانه تلویزیونی ثریا نیز اعلام کرده است که مهدی محمدطارمی مجری سابق این برنامه به همراه پسر خردسالش درسانحه تصادف درگذشتند.

 

بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهریبیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهریبیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهریبیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهریبیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهریبیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهریبیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهریبیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری

[ad id='39844']

5 دیدگاه دربارهٔ «بیوگرافی مرحوم مهدی محمد طاهری مجری برنامه ثریا»

  1. متولد ۱۳۵۹/۶/۳۱ در یک خانواده متدین با اصالتی یزدی
    آقا , با خدا , همسری مهربان و حامی ,فصیح و بلیغ واقعا حیف شد روحش شااااد و یادش تا ابد گرامی

  2. مراسم سوم و هفتم ان مرحوم و فرزندش، دوشنبه ۱۰ مهر ۹۶ از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰به نشانی کرج کوی کارمندان شمالی مسجد امام جعفرصادق برگزار خواهد شد.

  3. سید مهدی محمدطاهری نازنین ، انسانی شریف و بزرگوار و خارج از ظرف این دنیا بود. بسیاااار اهل مطالعه و اهل دل ، شاعر و از اهالی شعر بود … هرگز استعداد و توانایی حقیقی ایشان در مناظره و فصاحت و بلاغت ناشی از مطالعه و هوش سرشار ایشان به حق آشکار نشد و استعدادش به واقع معرفی نشد… بیش از هر توصیف میگویم محب اهل بیت بود …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *