معرفی کامل برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم با موضوع مد

[ad id='39844']

برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم

سیمرغ پلاس || گویا مسئولان تلویزیون ایران دریافته اند که مهمترین کارکرد برنامه های تلویزیونی نه تبلیغ یک ایدئلوژی خاص بلکه سرگرمی مخاطبان است و برای ایجاد سرگرمی جذابیت  لازم است . از این رو ما شاهد افزایش جذابیت و نواوری در  برنامه های تلویزیونی در شبکه نسیم (هر چند اندک) هستیم . یکی از این نو اوری ها اجرای یک تاک شوی با اجرای محمد رضا گلزار سوپر استار سینمای ایران در رابطه با موضوع مد است . خدا کند این رویکرد جدید مدیران صدا و سیما ادامه دار باشد تا به جز برنامه های ایدئلوژی محور شاهد برناه های دیگری هم باشیم

خبر مربوط به این اتفاق را در ادامه مشاهده بفرمایید

 

 

شنیده ها حاکی است شبکه نسیم در حال تولید تاک شویی با حضور محمد رضا گلزار است.
 
شبکه نسیم با استفاده از محبوبیت برخی از بازیگران سینما و تلویزیون،برنامه هایی را طراحی و در دست تولید دارد تا دوباره مخاطبان را پای گیرنده های تلویزیون نشانده و برای ساعاتی هم که شده از ماهواره دور نگه دارد.
محمدرضا گلزار از بازیگرانی است که طرفداران زیادی بین مردم دارد،به خصوص نسل جوان.حضور این هنرپیشه سرشناس در برنامه های تلویزیونی،بی شک می تواند بینندگان زیادی را پای گیرنده ها بنشاند.
در گذشته نیز چند نفر از تهیه کنندگان تلویزیون قصد داشتند پای گلزار را به سریال ها و برنامه های تلویزیونی باز کنند،اما این مهم هیچ گاه اتفاقی نیفتاد.
چندی پیش نیز شایعه حضور محمد گلزار در رسانه ها دست به دست شد،ولی مدیران تلویزیون آن را رد کردند.
سرانجام پای گلزار به تلویزیون باز شد و این بازیگر در یک برنامه تاک شو که در حال تولید است مقابل دوربین رفته است.
برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم  برنامه تلویزیونی محمد رضا گلزار در شبکه نسیم 
[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *