معرفی کامل فیلم مردان ایکس ۷ ققنوس سیاه ۲۰۱۸ (X-Men: Dark Phoenix)مارول

[ad id='39844']

فیلم مردان ایکس ۷ ققنوس سیاه ۲۰۱۸ (X-Men: Dark Phoenix)

عنوان فیلم بعدی از فرانچایز X-Men «مردان ایکس» مشخص شده است: Dark Phoenix «ققنوس سیاه». در حال حاضر تنوع زیادی در فرنچایز مردان ایکس به چشم می‌خورد؛ در یک طرف، فیلم بسیار خشن Logan «لوگان» وجود دارد و در سمت دیگر فیلم خنده دار Deadpool. در کنار این فیلم‌ها به نظر می‌رسد که هنوز داستان استاد اگزویر (Professor Xavier) و مدرسه‌ی او به پایان نرسیده است. در ادامه‌ی خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

Dark Phoenix چند مدتی هست که تحت عنوان X-Men: Supernova در حال توسعه است و داستان ققنوس سیاه را روایت خواهد کند. بر اساس گزارش سایت باکس آفیس (BoxOffice)، نام کامل فیلم X-Men: Dark Phoenix، در اعلام تاریخ اکران سه فیلم مردان ایکس مشخص شد. در داستان ققنوس سیاه، یک نیروی بسیار قوی و کشنده، جین گری (Jean Grey) تحت کنترل خود قرار می‌دهد. ما در X-Men: Apocalypse «مردان ایکس: آخرالزمان» هم دیدم که سوفی ترنر (Sophie Turner) در نقش جین با قدرت درونی خود در کشمکش بود.

این اولین بار نیست که داستان ققنوس سیاه در فیلم‌های مردان ایکس روایت می‌شود. این داستان در دو فیلم اول مردان ایکس به کارگردانی برایان سینگر (Bryan Singer) نیز آمده بود، ولی فیلم X-Men: The Last Stand «مردان ایکس: آخرین ایستادگی» به کارگردانی برت رتنر (Brett Ratner) همه چیز را خراب کرد. فیلم برت رتنر یکی از بدترین فیلم‌های مردان ایکس محسوب می‌شد، ولی به لطف خط زمانی جدید فیلم «مردان ایکس: آخرالزمان» امید داریم که کینبرگ (Kinberg) یا هر کارگردان دیگری بتواند به خوبی این داستان را روایت کند.

البته مشکل اصلی X-Men: Dark Phoenix فیلم رتنر نخواهد بود. «مردان ایکس: آخرالزمان» بازخوردهای خوبی از منتقدین دریافت نکرد و فروش خوبی هم در باکس آفیس نداشت که یک عقب‌گرد برای فرانچایز محسوب می‌شود. اطلاعات دیگری از فیلم در اختیار نیست، جز این که به نظر می‌رسد که جیمز مکآووی (James McAvoy) در فیلم حضور خواهد داشت، ولی احتمالا خبری از مایکل فاسبندر (Michael Fassbender) در نقش مگنتو (Magneto) نخواهد بود.

 

اخبا ر جدید فیلم مردان ایکس۷

بنا بر گزارش ها، کوتا ابرهارت و اسکات شپرد به جمع بازیگران فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) پیوسته اند. اگر چه که فیلمبرداری اصلی فیلم در اواخر ماه ژوئن آغاز شده است، با این حال، کمپانی فاکس قرن بیستم همچنان در حال اضافه کردن بازیگران تازه به این فیلم جدید از سری فیلم های مردان ایکس می باشد. بازیگران دیگر فیلم نیز شامل جیمز مک آوی در نقش پروفسور ایکس، مایکل فازبندر در نقش مگنتو، جنیفر لارنس در نقش میستیک، تای شرایدن در نقش سایکلوپس و سوفی ترنر در نقش جین گری می باشد.

سایمون کینبرگ که به همراه زاک پن فیلمنامه فیلم X-Men: The Last Stand (مردان ایکس: آخرین ایستادگی) را قلم زده، قرار است که فیلمنامه فیلم ققنوس سیاه را بنویسد و همچنین با کارگردانی این فیلم، اولین کارگردانی دوران حرفه ای خود را رقم بزند.

ظاهرا زمان فیلم در دهه ۹۰ میلادی می باشد، که تقریبا یک دهه پس از اتفاقات فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان) می باشد، و کشمکش جین گری برای کنترل نیروی فونیکس یا ققنوس را نشان می دهد. نیروی فونیکس یک وجود نیرومند کیهانی می باشد که در فیلم سال ۲۰۱۶، توسط جین گری به هنگامی که اولین جهش یافته جهان یعنی ان صباح نور را می سوزاند، آزاد شد. با توجه به اینکه چقدر این وجود می تواند قدرتمند و خطرناک باشد، امپراطوری شی آر به رهبری ملکه لیلاندرا با بازی جسیکا چستین به زمین می آیند تا نیروی فونیکس را بگیرند و نابود کنند. در همین حین، بنابر شایعات، داستان ثانویه فیلم بر محوریت مگنتو خواهد بود.

ابرهارت که مدل بوده است و با بازی در فیلم The Persian Connection (ارتباط فارسی) وارد حرفه بازیگری شده، در فیلم ققنوس سیاه نقش لونا را بازی می کند که احتمالا این نام، یک نام رمزی برای جلوگیری از فاش شدن نام کاراکتر اصلی می باشد.

اسکات شپرد که بیشتر برای بازی در سریال The Young Pope محصول شبکه اچ بی او و فیلم Bridge of Spies (پل جاسوسان) ساخته استیون اسپیلبرگ شناخته می شود، نقش پدر جین گری به نام دکتر جان گری را ایفا خواهد کرد. فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) به اکران در می آید.

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *