حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی

[ad id='39844']
حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی
روزنامه شرق در خبری نوشت: نماینده نیشابور عصبانی است؛ میکروفون مقابل معاون استاندار خراسان‌رضوی را بالا می‌برد و قصد حمله دارد که چند خانم و آقا واسطه می‌شوند و میکروفون سرجای اولش قرار می‌گیرد.
 
هاجر چنارانی، نماینده عضو فراکسیون ولایی مجلس دهم است؛ از برخی سخنان معاون استاندار خراسان‌رضوی رنجیده و حالا بلندبلند می‌گوید او بعد از یک ماه عذرخواهی کرده و حالا، هم باید عذرخواهی کند و هم بگوید غلط‌کردم و برود.
 
 
خانمی همان موقع میکروفون را در دست می‌گیرد و شرح ماوقع می‌دهد. سیدجواد حسینی، معاون استاندار، یک ماه پیش در جلسه‌ای در نیشابور به اشتباه گفته خراسان‌غربی، بعد در همان جلسه اصلاح می‌کند؛ اما حالا خانم نماینده این عذرخواهی را کافی نمی‌داند.
 
در ویدئوی دیگری هم که روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، شهروند نیشابوری از معاون استاندار خراسان درباره همان لفظ به‌کار گرفته‌شده درباره خراسان‌غربی می‌پرسد و او هم می‌گوید: «آنجا اشتباهی گفتم» و باز عذرخواهی می‌کند.
 
 

برخی برگزارکنندگان همایش ملی زن، خانواده، سلامت، روی سن می‌آیند تا بتوانند جلوی خانم چنارانی را بگیرند. صدای او اما سالن را در بر گرفته و محمدجواد حسینی، معاون استاندار، هم می‌گوید: «به احترام مردم نیشابور، سخنرانی خود‌ را ادامه نخواهم داد».

سعید شیبانی، فرماندار نیشابور، در اختتامیه نخستین همایش ملی زن، خانواده، سلامت، به توهین‌ها و بی‌احترامی‌های هاجر چنارانی، نماینده نیشابور، واکنش نشان می‌دهد.
 
او می‌گوید: «برخورد صورت‌گرفته از سوی نماینده نیشابور، ناشایست بوده و این برخورد در سبقه تاریخی و فرهنگی نیشابور جایگاهی ندارد. اگر می‌دانستیم بنا است با میهمان چنین برخوردی شود، اصلا ایشان را دعوت نمی‌کردیم. این نه رسم ادب است و نه رسم میهمان‌نوازی».
 
 
ماجرای پرتاب میکروفون به سوی معاون استاندار خراسان‌رضوی، ختم‌به‌خیر می‌شود؛ اما ویدئوی چند‌دقیقه‌ای از رفتار نماینده نیشابور، ‌میلیون‌ها بار جلوی چشمان شهروندان ایرانی مرور می‌شود؛ نماینده‌ای که بناست اسوه قانون‌مداری و اخلاق و نمونه عملی برای کودکان و بزرگان این سرزمین باشد.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 
 
حمله نماینده زن با پایه میکروفون به معاون استاندار 
 
دفاعیات هاجر چنارانی در گفتگو با رشیدپور
در پی فیلم منتشر شده درگیری نماینده مردم نیشابور در مجلس با معاون استاندار خراسان رضوی به دلیل استفاده از لفظ “خراسان غربی”در یک همایش، حالا خورشید با هاجر چنارانی نماینده مجلس در یک ارتباط تلفنی گفتگو کرد:

چنارانی:

نیشابور بزرگ زمانی به عنوان چهاربلاد اسلامی مطرح بود.

من تصمیم ندارم جنگ فرهنگی راه بیندازم/ معاون استاندار که دوست ندارم اسمش را بیاورم سبزواری بودند، و تعدادی از روستاهای ما را چند سال پیش گرفتند تا سبزوار شهرستان شود و نیشابور الان دو شهرستان دارد.
 
من به هیچ جناحی وابسته نیستم من بارها از تریبون مجلس به وزیر کشور تذکر داده ام که ما مدیران منطقه نگر نمیخواهیم.
من رفتم میکروفون را بگیرم خودم صحبت کنم، جوری وانمود شد که گویی میخواهم حمله کنم.

جالب است مسئولان نیشابور بلندگوی من را قطع می کنند.

مردم نیشابور از ایشان ناراحتند اما مجددا به این شهر برای سخنرانی دعوت می شوند.
این آقا به دنبال این است که استاندار شود.
من نماینده مردمم، جواب مردم را چه بدهم.
من ۲۰ تذکر به وزارت کشور داده ام.
شما جواب چهار روستای ما را چه می دهید؟.
امروز در کشور رابطه جایگزین ضابطه شده است.
حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی  حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی  حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی  حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی   حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی  حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی  حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی  حمله وحشتناک هاجر چنارانی به معاون استاندار خراسان رضوی
[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *