بررسی سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا

[ad id='39844']

سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا

«حامد عنقا» تهیه کننده و نویسنده سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی گفت: در حال حاضر بهرنگ توفیقی مشغول تصویربرداری سریال «عقیق» است و بعد از اینکه تولید این سریال تمام شود، ما به سرعت وارد مرحله پیش تولید می‌شویم و به احتمال فراوان تا یک ماه دیگر «پدر» را مقابل دوربین می‌بریم.

وی که هم اکنون در حال نگارش این سریال است، بیان داشت: تا الان بیش از نیمی از سریال را به همراه گروه نویسندگان به نگارش درآوردیم. لوکیشن‌ها اغلب در تهران هستند، اما به خارج از تهران هم سفری خواهیم داشت.

وی درباره انتخاب بازیگرهای این سریال گفت: بازیگرها هنوز به طور کامل انتخاب نشدند و بعد از مستقر شدن توفیقی به طور کامل انتخاب می شوند. اما احتمال دارد بازیگران تنهایی لیلا هم در این کار باشند وهمه چیز به نظر توفیقی برمی گردد.

این نویسنده با اشاره به کلیت این سریال و خط داستانی آن بیان داشت: «پدر» تم مذهبی دارد و با کارهایی که تا به حال نوشتم هم متفاوت است و از جنسی دیگر است. به این دلیل که مدت‌ها است در این فضا سریالی نداشتیم، پیش بینی کاری خوب و متفاوت را دارم.

وی با اشاره به «تنهایی لیلا» و شباهت «پدر» به آن سریال گفت: اگر دقت کرده باشید همه کارهایی که من نویسندگی شان را به عهده داشتم تم مذهبی داشته است. اما اگر بخواهیم ژانر بندی کنیم پدر هم در ژانر تنهایی لیلا قرار خواهد گرفت.

نویسنده سریال «قلب یخی» ادامه داد: سریال «پدر» در مقایسه با «تنهایی لیلا» از ارزشها و در کل نسل دیگری حرف می زند و جنس روایتی متفاوت دارد که خودم خیلی آن را دوست دارم.

وی ادامه داد: این سریال تم عاشقانه هم دارد، اما نه آن عاشقانه ای که می شناسیم! بلکه تلفیقی از عشق و غم است.

عنقا درباره اینکه احتمال دارد نام این سریال تغییر کند، بیان داشت: نه بعید می دانم. با توجه به موضوعی که داستانمان دارد اسم مناسبی را انتخاب کردیم.

به گزارش فارس، در خلاصه داستان این سریال، آمده است: «حامد پسر جوانی است که طی یک ماجر درگیر داستانی عشقی می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت‌ساز بزند …»

«پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی سریال شبکه دو سیما در رمضان سال ۹۷ خواهد بود.

سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا  سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا   سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا  سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا   سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا  سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا  سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا  سریال رمضانی پدر بهرنگ توفیقی و حامد عنقا

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *