همه چیز درباره رسوایی جنسی کوین اسپیسی هنرپیشه هالیوودی

[ad id='39844']

رسوایی جنسی کوین اسپیسی

سیمرغ پلاس || کوین اسپیسی، ستاره هالیوود، در پی مطرح شدن ادعاهایی درباره تلاش برای برقراری رابطه جنسی با یک بازیگر نوجوان در حدود سی سال پیش، عذرخواهی کرده است.

آنتونی رپ، که در آن زمان ۱۴ ساله بوده، می‌گوید کوین اسپیسی او را به یک مهمانی دعوت کرده و زمانی که به گفته او آن اتفاق افتاده احتمالا مست بوده است.

آقای اسپیسی که در آن زمان ۲۶ ساله بوده گفت: “من واقعا این برخورد را به یاد نمی‌آورم… اما اگر در آن زمان این طور که توصیف شده رفتار کرده‌ام، صادقانه از او عذرخواهی می‌کنم.”

آقای اسپیسی برنده اسکار و بازیگر سریال خانه پوشالی ( House of Cards) همچنین بعد از سال‌ها رد کردن شایعات درباره گرایش جنسی‌اش، فاش کرد که او اکنون “به عنوان یک همجنسگرا” زندگی می‌کند.

تاثیر واینستین

آنتونی رپ می‌گوید این ماجرا را که به گفته او ۳۲ سال پیش رخ داده، به دلیل آشکار شدن موارد آزار جنسی هاروی واینستین فاش کرده است.

هاروی واینستین، تهیه‌کننده مشهور هالیوود از سوی بیش از ۵۰ زن به موارد مختلف آزار و اذیت و تجاوز جنسی متهم شده است. آقای واینستین که از شرکت خود اخراج شده و تحقیقات پلیس درباره او در جریان است، اتهام برقراری رابطه جنسی بدون رضایت را رد کرده است.

 آنتونی رپ اکنون ۴۶ سال دارد

 

طرح اتهامات علیه آقای واینستین باعث بالا گرفتن بحث درباره آزار جنسی در هالیوود شد و باعث شد افراد بیشتری تجربیات خود را از آزار جنسی علنی کنند. در این میان اتهامات مختلفی به افراد زده شده که بسیاری از آنها اثبات نشده است.

آنتونی رپ بازیگر ۴۶ ساله در مصاحبه با سایت خبری بازفید ماجرای خود را تعریف کرد و گفت که او بعد از یک مهمانی در خانه کوین اسپیسی روی لبه تخت نشسته بوده که صاحب‌خانه وارد اتاق شده است.

“او مرا مثل دامادی که عروس را بلند می‌کند از روی تخت بلند کرد. اول خیلی خودم را جمع و جور نکردم چون داشتم فکر می‌کردم ‘دارد چکار می‌کند؟ ‘ و بعد او خودش را انداخت روی من… می‌خواست مرا اغوا کند و من فهمیدم که قصد نزدیک شدن جنسی دارد.”

کوین اسپیسی در واکنش به این ادعا گفت از این که “همه این سال‌ها (رپ) احساساتی را که توصیف کرده، با خود داشته و تحمل کرده” متاسف است.

آقای اسپیسی در بخش دیگری از بیانیه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده درباره گرایش جنسی خود هم توضیح داده است.

او گفته که این ماجرا باعث شده که او ترغیب شود درباره مسائل دیگری از زندگی‌اش هم توضیح دهد. او گفته از چیزهایی که درباره او گفته می‌شود آگاه است و تصریح کرده که در طول زندگی خود هم با زنان و هم با مردان در رابطه بوده است و در حال حاضر انتخاب کرده که به عنوان یک مرد همجنسگرا زندگی کند.

 
 

عواقب رسوایی‌ جنسی برای «کوین اسپیسی»

  • حذف او از فیلم (تمام پول دنیا) ساخته ریدلی اسکات
  • منتفی شدن اهدای جایزه امی به او
  • حذف او از فصل ششم سریال خانه پوشالی

 

  رسوایی جنسی کوین اسپیسی  رسوایی جنسی کوین اسپیسی  رسوایی جنسی کوین اسپیسی    رسوایی جنسی کوین اسپیسی رسوایی جنسی کوین اسپیسی رسوایی جنسی کوین اسپیسی   رسوایی جنسی کوین اسپیسی   رسوایی جنسی کوین اسپیسی
[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *