بررسی و نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار

[ad id='39844']

نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار

چهار دهه بعد از فیلمی به نام «سرخپوستها» که غلامحسین لطفی، آن را با محوریت زندگی هنروران سینما ساخت حالا نیما جاویدی که پیشتر «ملبورن» را ساخته بود بنا دارد فیلمی به نام «سرخپوست» را جلوی دوربین ببرد.

به گزارش سینماروزان فیلم سینمایی «سرخپوست» به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی که پیشتر مجری طرح آثاری همچون «نهنگ عنبر» و «یک عاشقانه ساده» بود در مرحله پیش تولید قرار دارد؛ مطلبی تهیه کننده «هت تریک» هم بوده که آماده اکران است.

آن طور که «تحریرنو» خبر داده بازی نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار در نقش های اصلی این فیلم قطعی شده است و این دو بناست ارائه دهنده روابط پرپیچ و خم داستان باشند.

این دو‌ بازیگر پیشتر در فیلم «ابد و یک روز» در کنار هم ایفای نقش کرده بودند که از جمله آثار تلخ پرفروش این سالهای سینمای ایران بوده است.

فیلم تازه نیما جاویدی اواخر دی ماه کلید می‌خورد و پیش‌بینی می‌شود از آثار کنجکاوی‌برانگیز سال آینده باشد.

نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار  نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار  نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار  نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار   نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار  نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار  نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار   نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار   نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار   نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار   نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار  نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار  نقد فیلم سرخپوست نوید محمد زاده و پریناز ایزد تبار

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *