بررسی ونقد فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان

[ad id='39844']
فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان
روزنامه بانی فیلم: فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان با دریافت پروانه ساخت وارد مرحله پیش تولید شده است.

 «دو طبقه روی پیلوت» عنوان فیلم سینمایی جدید ابراهیم ابراهیمیان است که پروانه ساخت آن به تازگی از سوی وزارت ارشاد صادر شده و در حال حاضر فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد.
گروه تولید این فیلم این روزها مشغول انتخاب عوامل پشت دوربین، لوکیشن ها و بازیگران هستند و فیلمبرداری نیز قرار است تا یک ماه آینده آغاز شود.
براساس شنیده های خبرنگار ما، تاکنون توافق اولیه با ساره بیات برای حضور در این فیلم انجام شده است. بیات به تازگی در هفدهمین جشن حافظ جایزه بهترین بازیگر زن درام را برای بازی در سریال موفق «عاشقانه» از آن خود کرد. این بازیگر در حال حاضر فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» را نیز در حال اکران دارد.
«دو طبقه روی پیلوت» اولین همکاری مشترک بیات با ابراهیمیان محسوب می شود.
سایر بازیگران این پروژه سینمایی بزودی انتخاب خواهند شد.
«دو طبقه روی پیلوت» یک کمدی – اجتماعی است و با فیلمنامه ای از ابراهیم ابراهیمیان داستانی درباره جنازه و مرده کشی دارد.
در پروانه ساخت این فیلم نام کیومرث پوراحمد به عنوان تهیه کننده قید شده است. هر چند این احتمال نیز وجود دارد که با جدی تر شدن مراحل پیش تولید، تهیه کننده دیگری جایگزین وی شود.
فیلمبرداری این فیلم در تهران انجام می شود و گروه تاکنون برخی از لوکیشن ها را نیز انتخاب کرده اند.
اولین نمایش فیلم نیز در جشنواره سی و ششم فیلم فجر خواهد بود.
ابراهیمیان در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «عادت نمی کنیم» و «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» را دارد و «دو طبقه روی پیلوت» سومین فیلم بلند این کارگردان محسوب می شود.
وی پیش از این قصد داشت فیلم سینمایی «آبان» را با فیلمنامه ای از خودش و علی حسینی مقابل دوربین ببرد. «آبان» اولین فیلم از سه گانه «پاییز» (مهر، آبان و آذر) است که در نهایت شرایط تولیدش مهیا نشد.
حاشیه های فیلم

کارگردان فیلم «دو طبقه روی پیلوت» گفت: هیچ بازیگری جایگزین الناز شاکردوست در این فیلم نشده است.

ابراهیم ابراهیمیان در پی حادثه‌ای که برای الناز شاکردوست بازیگر فیلم جدیدش پیش آمده و منجر به بستری شدن او در بیمارستان شده است، در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرد: در حال حاضر پروژه را متوقف کرده‌ایم و توجه همه ما معطوف به این است که حال خانم شاکردوست بهتر شود.

او افزود: ما با هیچ بازیگری مذاکره نکرده‌ایم‌ و قرار هم نیست فعلا هیچ بازیگری جایگزین او شود تا ببینیم وضعیت خانم شاکردوست چه می‌شود. چون این آسیب‌دیدگی در دیسک مهره برای خود من هم یک‌بار اتفاق افتاده و احتمالا باید فیزیوتراپی داشته باشد.

ابراهیمیان همچنین تاکید کرد: این حادثه خارج از صحنه فیلمبرداری رخ داده و بر اثر یک بی‌احتیاطی بوده که نه به خانم شاکردوست ارتباط داشته و نه به پروژه.

فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان یک کمدی اجتماعی است و در برخی خبرها سعید آقاخانی، جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ و هادی حجازی‌فر به عنوان دیگر بازیگران این فیلم معرفی شده‌اند.

ابراهیمیان پیش‌تر فیلم‌های سینمایی «آاادت نمی‌کنیم» و «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» را نیز کارگردانی کرده است.

فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان  فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *