اسرار زندگی خصوصی خانواده کارداشیان

[ad id='39844']

 

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: در حال حاضر، یکی از مشهورترین خانواده های جهان، کارداشیان ها هستند. خانواده کارداشیان ها شامل کریس جنر، کیم، کلوئی، کانیه، راب، کورتنی و کندال، در حال حاضر جزو خبرسازترین ستاره ها به حساب می آیند که تنها به دلیل پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. آنها برای حفظ شهرت و قدرت خود قوانینی در خانواده شان دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره کرده ایم.
 
آنها مجبورند مدام بچه دار شوند
خبر بارداری کارداشیان ها آنقدر داغ است که نه تنها تیتر بسیاری از مجلات می شود، بلکه در بالا بردن شهرت و محبوبیت آنها نیز موثر است. آنها این حقیقت را از اولین بارداری کورتنی کارداشیان دریافتند. به همین دلیل است که هر چند وقت یک بار، از این شیوه برای بالا بردن شهرت خود استفاده می کنند.
 
به عنوان مثال، کریس جنر در سال ۲۰۱۲ در مصاحبه ای با اپرا وینفری گفت: «بارداری کورتنی، شهرت ام را دوباره به من بازگرداند.» البته آنها مسائل جزیی تر را تنها در شوهای خود بیان می کنند. هنگامی که از کورتنی در مور پدر بچه سوال کردند، او تنها برای جذب تماشاچیان بیشتر برای شوهای خانوادگی خود، از جواب دادن به این سوال خودداری کرد و گفت: «پاسخ این سوال را در شوی واقع نمای کارداشیان ها خواهم داد.»

جزییات زندگی شخصی شان تنها در شوهای تلویزیونی فاش می شود
درست شبیه جزییات بارداری کورتنی که در شو تلویزیونی آنها بیان شد، دیگر جزییات زندگی شخصی این خانواده نیز تنها در شوهای خانوادگی آنها فاش می شود تا تماشاگران بیشتری را پای برنامه هایشان بنشانند. به عنوان مثال زمانی که کیم پس از ۷۲ روز از همسرش کریس هامفریز جدا شد، در مصاحبه هایش گفت که آمادگی توضیح دادن در مورد این موضوع را ندارد، اگر چه او تمام جزییات ازدواج و جدایی اش را در برنامه شو خانوادگی شان بیان کرد. به نظر شما این سیاست خوبی برای جذب تماشاچی بیشتر برای شوی واقع نمای شان نیست؟
 
آنها نباید به پاپاراتزی ها بخندند
این قانون که اعضای خانواده کارداشیان ها نباید در مقابل دوربین خبرنگاران لبخند بزنند، را اولین بار جاناتان چبان، یکی از ستاره های شو تلویزیونی کارداشیان ها، به کیم گفت. جاناتان چبان، یکی از افرادی است که در زندگی کیم کارداشیان تاثیر زیادی دارد. او مسئولیت های زیادی به گردن دارد، به عنوان مثال همیشه اوست که جواب سوالات خبرنگاران را می دهد.
 
کیم می گوید: «فکر می کنید که همیشه خود دیوید بکهام است که با پاپاراتزی ها مصاحبه می کند؟ خیر! از یک جایی به بعد فقط باید سکوت کرد و حتی لبخند هم نزد.» جاناتان به کیم گفت: «فکر می کنی که همه ستاره ها باید به دوربین لبخند بزنند، خیر. درست است که تو فرد شادی هستی اما دلیلی ندارد که آن را در چهره ات نشان دهی. پس عینک ات را بزن و بدون حرف و لبخند از کنار خبرنگاران رد شو.» حال نه تنها کیم، بلکه کل اعضای خانواده کاراشیان ها این قانون را رعایت می کند.
هر کسی با آنها در ارتباط است، باید از قوانین شان پیروی کند
کارداشیان ها برای خود قوانینی دارند که هر کسی که با آنها در ارتباط است نیز باید از این قوانین پیروی کند. به عنوان مثال زمانی که بلک چاینا به عنوان همسر راب کارداشیان وارد زندگی آنها شد، قراردادی را امضا کرد تا اسرار خانواده آنها را در جایی بازگو نکند. آنها حتی بر اخباری که رسانه ها از آنها منتشر می کنند نیز کنترل دارند.
نمونه دیگری از قوانین آنها در مراسم عروسی کیم و کانیه وست بود که طبق آن میهمان ها حق آوردن تلفن همراه به مراسم را نداشتند. شاید به همین دلیل بود که دوست صمیمی آنها، جی زی و بیانسه، در مراسم شرکت نکردند، زیرا آنها یک لحظه هم نمی توانند از گوشی شان دل بکنند.
به این ترتیب، ایجاد قوانین نیز یکی از دلایل دیگری است که این خانواده را از نظر دیگران منحصر بفرد نشان می دهد و به قول خودشان، بر محبوبیت شان می افزاید.
آنها باید در توییتر فعالیت داشته باشند
هیچ چیز زودتر از پست های توییتر در شبکه های اجتماعی پخش نمی شود. به عنوان مثال یک بار کلویی گریس مورتس در مورد عکس های بدون پوشش کیم کارداشیان در توییتر انتقاد منفی کرد. کیم نیز در جواب او نوشت که «هیچکس در مورد گذشته این بازیگر جوان چیزی نمی داند.» و همین مکالمه میان آنها در این شبکه های اجتماعی، جنجال آفرید. 

 

 
در واقع این خانواده هیچوقت فعالیت خود را در توییتر کم نمی کنند، زیرا می دانند که یکی از مکان هایی که می تواند آنها را خبرساز و تیتر بسیاری از مجلات کند، توییتر است.

 

 
عمل های زیبایی آنها مثل یک راز باقی می ماند
اگر به عکس های قدیمی تر کارداشیان ها نگاهی بیاندازید، خواهید دید که چهره همه آنها به مرور زمان تغییر کرده است. در واقع، آنها این زیبایی را مدیون جراحان زیبایی هستند. اما آنها هیچگاه از عمل های زیبایی شان حرفی نمی زنند زیرا معتقدند که این کار از تعداد هوادارانشان کم خواهد کرد.
 
اما حقیقت همیشه پشت پرده نمی ماند. به عنوان مثال کایلی جنر، پس از ۲ سال انکار ژل لب هایش، در نهایت اعتراف کرد که این کار را انجام داده یا کیم پس از انکار عمل جراحی بینی اش، اعتراف کرد که آن را به دلیل مشکلات تنفسی عمل کرده است. آنها برای جذب هواداران بیشتر، اصرار دارند که زیبایی شان طبیعی است. اما آیا کسی باور می کند؟! 

 

 
کارداشیان ها مجبورند که هر ماه مبلغی از درآمدشان را به مادرشان بدهند
یکی از قوانین سر سخت خانواده کارداشیان ها، پرداخت ماهیانه مبلغی به کریس جنر است. در واقع مادر خانواده، نه تنها از شوهای واقع نمای تلویزیونی و دیگر بیزنس هایش مانند برند جواهرات خود، درآمد دارد بلکه مبلغی از درآمد تک تک فرزندانش را نیز دریافت می کند. در حال حاضر ارزش خالص این ستاره ۶۰ میلیون دلار است که علاوه بر آن ۵ تا ۱۵ درصد از درآمد فرزندانش را نیز هر ماه به اموال خود می افزاید. شاید یکی از دلایل شهرت آنها نیز همین قانون عجیب باشد.
 
 
آنها فالوررهای جعلی می خرند
حتما شوکه می شوید اگر بشنوید که از ۱۰۷ میلیون فالوور کیم کارداشیان، چندین هزار فالوور، جعلی است! بله کسی باور نمی کند زیرا که او در حال حاضر یکی از ستاره هایی است که در اینستاگرام فرمانروایی می کند اما واقعیت این است که او در گذشته برای جمع کردن فالوور، آنهم از نوع ساختگی، هزینه کرده است.
 
این را زمانی فهمیدیم که اینستاگرام تصمیم گرفت کاربران جعلی خود را غیر فعال کند. در آن زمان بود که ۵% از فالوورهای کیم، که چیزی حدود ۱٫۳ میلیون فالوور بود، یک شبه کم شد. اگر چه کیم برای بالا بردن شهرت اش این کار را انجام داد اما با این اتفاق، نه تنها از محبوبیت اش کم شد، بلکه از تعداد تبلیغاتی که در صفحه اش می کرد نیز کاسته شد. شاید بد نباشد این را هم بگوییم که او از یک پست اینستاگرامش ۲۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دلار درآمد داشت.

 

 
آنها می توانند به عنوان یک پکیج در تبلیغات حضور یابند
اخیرا کایلی به علت بارداری اش، کمتر در مکان های عمومی و شبکه های اجتماعی حضور دارد و همین هوادارانش را برای شنیدن خبرهایی از او، مشتاق تر کرده است. اما زمانی که یک شرکت معتبری مانند کلوین کلاین به آنها پیشنهاد کار می دهد، نمی توانند از آن بگذرند. از نظر شما، برای جلب توجه بیشتر، یک کارداشیان تاثیرگذارتر است یا چند تا؟ پیشنهاد جالب کلوین کلاین این بود که تمام خواهران کارداشیان در تبلغیات این برند لوکس حضور داشته باشند. آنها نیز از این پیشنهاد استقبال کردند. کایلی در این تبلیغ شکم برآمده خود را با بالشی پوشاند. اما همین برای هوادارانش کافی بود تا بار دیگر به این خانواده خبرساز ملحق شوند.
آنها نمی توانند از شهرت دست بکشند
این سوال در ذهن خیلی ها مطرح می شود که کارداشیان ها تا چه زمانی شهرت و محبوبیت خود را حفظ خواهند کرد؟ مطمئنا آنها نمی توانند از شهرت فرار کنند. نه تنها آنها، بلکه فرزندان شان هم از همان کودکی آینده خود را اینگونه ساخته اند. پس آنها برای حفظ شهرت، دست به هر کاری می زنند.
[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *