علت دستگیری و زندانی شدن رضا پیشرو رپر زیر زمینی

[ad id='39844']

 

رضا پیشرو در چهارشنبه ۲ اسفند ماه ۹۶ به همراه مدیر برنامه های خود حمید نوری، دستگیر و بازداشت شده است. هنوزعلت بازداشت رضا پیشرو مشخص نشده است و در این اقدام، یاس خواننده رپ نیز به بررسی دلیل و حمایت از رضا پیشرودر پیج اینستاگرام خود، استوری گذاشت. همچنین بعد از خبر دستگیری این خواننده، برادرش “علی اوج” با انتشار پستی این خبر را تایید کرد.

محمدرضا ناصری آزاد (رضا پیشرو) ۱۲ بهمن ۶۶ در تهران به دنیا آمد. او آهنگساز، تهیه‌کننده و ترانه سرای رپ فارسی است. وی فعالیت غیررسمی خودش را در سال ۷۷ و با لقب رضا «۳pac» آغاز کرد.

پیشرو در دوران کودکی با سختی‌های زندگی از جمله به زندان افتادن و فوت پدر و جدایی پدر و مادرش از هم روبرو شد. در هفت سالگی با هیپ هاپ و موسیقی رپ و هنرمندانی همچون راکیم، توپاک، و خواننده های قدیمی رپ دنیا آشنا شد و از همان کودکی شروع به نوشتن رپ کرد.

آشنایی او با لیبل ۰۲۱ و در سال ۸۴ باعث تحول بزرگ در سبک کاری رضا شد. از وی ۲ آلبوم غیررسمی به نام‌های «واقعیت تلخ» و «وقت کثیف» همراه با ۴ آلبوم رسمی به نام‌های «جهنم ساکت»، «دوران طلایی»، «آغاز اینجاست» و «ریل» منتشر شده است. سبک کاری پیشرو گنگ و ریتمیک با درونمایه انتقاد از شرایط رپ فارس می‌باشد.

 

 

[ad id='39844']

8 دیدگاه دربارهٔ «علت دستگیری و زندانی شدن رضا پیشرو رپر زیر زمینی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *