کامنت طعنه آمیز دی جی هلندی در زیر پست حمید هیراد در اینستاگرام

[ad id='39844']

«تییستو» (tiesto) کامنت طعنه آمیز دی جی هلند در زیر پست حمید هیراد در اینستاگرام

موسیقی ما: کامنت دی جی سرشناس هلندی که شهرتی جهانی دارد، در صفحه حمید هیراد حواشی جالبی را در فضای مجازی باعث شده است.

دی جی سرشناس جهانی «تییستو» (tiesto) که از پیشگامان موسیقی “ترنس” در جهان به حساب می‌آید با حضور در صفحه اینستاگرام شخصی این خواننده ایرانی نسبت به آثار منتشر شده حمید هیراد واکنش نشان داد و از اینکه در بخشی از موسیقی آثار این خواننده ایرانی از بخش‌هایی از موسیقی «تییستو» استفاده شده، ابراز خوشحالی کرد. «تییستو» با درج کامنتی در صفحه حمید هیراد او را تشویق کرده است.

استقبال «تییستو» از مورد پسند قرار گرفتن بخشی از موسیقی‌اش در قالب آثار حمید هیراد در شرایطی رخ داده که برخی کاربران ایرانی با حمله به صفحات شخصی «تییستو» بحث‌های داغی در صفحات او به وجود آورده‌اند. این در حالی است که اخیراً انتقادهایی به اشعار و ترانه‌هایی که حمید هیراد در قطعاتش مورد استفاده قرار داده مطرح شده بود.

در این بین «محمد ناصری» (مدیر اجرایی موسسه آوازی نو) درباره این حواشی در فضای مجازی و برخی اتهامات به هیراد درباره استفاده و تاثیرپذیری از اشعار برخی ترانه‌سراها نیز توضیح داده: «فالو کردن دیشب حمید هیراد توسط هنرمند بین‌المللی برای الهامی که از موسیقی‌اش از سوی حمید هیراد گرفته شده، درس فرهنگی بود به افرادی که در هفته‌های گذشته علیه حمید هیراد مواضع تندی گرفته بودند. برخی فحاشی‌ها علیه هیراد در صفحات مجازی واقعاً ناراحت‌کننده بود ولی رفتار حرفه‌ای هنرمند بین‌المللی نشان داد که چقدر وقتی خداوند منزلت افراد را بخواهد، اگر دنیا هم علیه آن فرد اقدام کند، نتیجه‌ای نخواهد داشت.»

تییستو دی‌جی هلندی، در جهان بسیار شناخته شده است و در اینستاگرام حدود ۵٫۵ میلیون نفر فالوئر دارد. او حدود ۷۳۵ نفر را فالو کرده است که “حمید هیراد” هم در میان آنها دیده میشود.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *