پنه‌لوپه کروز در آغوش اصغر فرهادی

[ad id='39844']

نظر پنه‌لوپه درباره همکاری با اصغر فرهادی

پنه‌لوپه کروز به ال پاییس می‌گوید: می خواهم با کارگردانانی کار کنم که ریسک پذیرند. وقتی تماسی ازفرهادی دریافت کردم، که عاشق کارش هستم، و بهم گفت که می خواهد برایم نقشی بیافریند، بسیار هیجان زده شدم. اصغر خیلی خاص است، خیلی حساس… می خواهی هرچه داری را به او بدهی. یک روز بعد از بازی صحنه ای که در آن دچار حمله ی عصبی می شوم، کارم به آمبولانس کشید. وقتی بیرون آمدم، مرا بغل کرد و ازم خواست دوباره فیلم بگیریم، کاری که با خوشحالی انجامش دادم. این سخت ترین نقشی بود که در کل حرفه ام انجام داده ام.
[در این مدت] ایستادم، از قلبم پیروی کردم. خوب پیش رفت و پروژه های واقعا جالبی به دست آوردم که مرا برای دو تا سه ماه مشغول نگه می داشت…به استثنای فیلم اصغر فرهادی که فیلمبرداری اش چهار ماه طول کشید. البته این طوری نبود که مجبور باشم در طول فیلمبرداری از خانواده ام دور باشم.


به گزارش کافه سینما به نقل از ددلاین، باردم می گوید: او [اصغر فرهادی] همه چیز را می بیند. ممکن است یک کلمه هم نفهمد، اما می داند داری چه می گویی. او فقط صداقت خالص را تا عمیق ترین درجه اش می خواهد تا بتوانی نقاب از چهره ات برداری و عریان به همان نقطه برسی. من به اینکه هرچه در چنته داری روی کنی معتقدم، اما برای دستانی که حساس، پر عاطفه و خوب است، برای همین است که این کار را برای او می کنی. بهش اطمینان داری. و او بسیار بانمک است.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *