معرفی سریال تایتان ها ۲۰۱۸ دی سی

[ad id='39844']

سریال های شرکت دی سی

فصل اول سریال Titans

سریال تایتان‌ها داستان گروهی از جوانان را حکایت می‌کند که خیلی زود به قدرت‌های فوق‌العاده خود دست می‌یابند و می‌توان گفت که خیلی زود به دنیای ابرقهرمانان اضافه می‌شوند. این شخصیت‌ها قبلا هر کدام در هر گوشه‌ای از دنیای کتاب‌های کامیک DC در داستان‌های مختلف آورده شده‌اند. در این سریال که یک گردهمایی از قهرمانان است، دیک گریسون از درون سایه‌ها ظاهر می‌شود و قرار است که نقش رهبر این گروه قهرمانان تقریبا تازه‌کار و نترس را بر عهده بگیرد. این تیم علاوه بر خود دیک گریسون، شامل ریون، استارفایر و خیلی شخصیت‌های دیگر است.

برنتون توایتز در نقش دیک گریسون ملقب به رابین، آنا دیوپ در نقش استارفایر، تیگان کرافت در نقش ریون (Raven)، آلن ریچسون در نقش هنک هال ملقب به هاوک، مینکا کلی در نقش داون گرنجر ملقب به داو، رایان پاتر در نقش بیست بوی (Beast Boy)، لیندزی گورت در نقش کارآگاه ایمی رهرباخ، برونو بیچیر در نقش کتر نایلز کولدر ملقب به رئیس (The Chief)، آوریل بالبی در نقش ریتا فار ملقب به الستی-گرل، جیک میشلز در نقش کلیف استیل ملقب به رباتمن، دوین مورفی در نقش نگاتیو من، برونو بیشیر و سیموس دور در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در سریال Titans تایید و اعلام شده است.

این سریال قهرمانی قرار است توسط جف جانز، گرگ برلانتی و آکیوا گلدزمن تهیه و تولید شود. اعضای این تیم سه نفره درست همان افرادی هستند که در دنیای دی سی شبکه The CW فعالیت کرده و سریال‌های این شبکه را تهیه کنندگی می‌کنند. آکیوا گلدزمن فیلمنامه سریال Titans را نوشته است. براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، انتظار می‌رود که این سریال در طی سال جاری به روی آنتن برود. این مجموعه، اولین سریالی است که قرار است به طور رسمی بر روی سرویس استریم اختصاصی کمپانی دی سی برای مخاطبان پخش شود.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *