معرفی فیلم ترسناک چرخش ۲۰۱۹ (The Turning)

[ad id='39844']

فیلم The Turning  شرکت دریم ورکس

بعد از گذشت سال‌های بسیار زیاد، یک داستان بسیار ترسناک و تسخیر شده عمیق به روی کار آمده تا با ساخته شدن و به نمایش درآمدن آن، بینندگان تا حد زیادی در وحشت فرو بروند. ماه فوریه سال آینده، فیلم The Turning از کمپانی دریم ورکس قرار است ما بینندگان را به یک ملک بسیار مرموز که در حومه شهر تخیلی و ساختگی مین قرار دارد، ببرد؛ جایی که یک پرستار بچه جدید، مسئول این است که از دو کودک به نام فلورا و مایلز مراقبت کند. این دو کودک که پدر و مادر خود را از دست داده‌اند، از لحاظ روحی و روانی کمی دچار پریشان‌حالی هستند. اما شرایط به همین سادگی باقی نمی‌ماند و خیلی زود، این پرستار متوجه مواردی غیرطبیعی در این خانه می‌شود. این پرستار مدت خیلی کوتاهی بعد از ورود خود به این خانه، متوجه می‌شود که خود خانه و بچه‌ها رازهای تاریکی در وجود خود دارند و همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد، نیست.

داستان این فیلم از کتاب محبوب و بسیار برجسته هنری جیمز الهام گرفته شده است. همانطور که در خبرهای گذشته هم عنوان شد، کارگردانی این اثر ترسناک که حول محور یک خانه تسخیر شده می‌چرخد، بر عهده فلوریا سیگیسموندی، کارگردان فیلم و سریال، عکاس، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان نماهنگ است. سیگیسموندی پیشتر و در سال ۲۰۱۰ فیلم The Runaways (فراری‌ها) را که اثری با سبک بیوگرافی و حول محوریت خواننده‌ای به نام جون جت ساخته شده بود کارگردانی کرد. او در بخش آثار تلویزیونی خود هم کارگردانی چند قسمت از سریال Daredevil (دردویل)، سریال American Gods (خدایان آمریکایی) و سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) را بر عهده داشته است. مک‌کنزی دیویس بازیگر محبوب فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) و فیلم The Martian (مریخی)، فین ولفهارد بازیگر محبوب سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) و فیلم It (آن)، بازیگر تازه‌کاری به نام بروکلین پرینس بازیگر فیلم The Florida Project (پروژه فلوریدا) و جولی ریچاردسون بازیگر فیلم Red Sparrow (گنجشک سرخ) و فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نویسندگی فیلمنامه اصلی فیلم The Turning را چاد هیس و کری هیس، نویسندگان فیلمنامه فیلم The Conjuring (احضار) بر عهده داشتند. از طرف دیگر جید بارتلت در نویسندگی به برادران هیس کمک کرده است. اسکات برنستین، تهیه کننده فیلم Straight Outta Compton (مستقیم از کامپتن) و فیلم Ride Along 2 (سواری با هم ۲) و روی لی، تهیه کننده فیلم It و فیلم The Lego Movie (فیلم لگو) تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده خواهند داشت. کمپانی یونیورسال وظیفه عرضه و نمایش این فیلم را در سینماهای داخلی و برخی از کشورهای بین‌المللی انتخاب شده بر عهده خواهد داشت.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *