سوابق کاری و بیوگرافی دنیا مدنی بازیگر سریال رهایم نکن

[ad id='39844']

همه چیز درباره دنیا مدنی دختر رویا تیموریان

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ در تهران می باشد. وی دختر رویا تیموریان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون می باشد و به همین دلیل از دوران کودکی با هنر بازیگری آشنا شده است.

دنیا مدنی دختر رویا تیموریان بازیگر توانمند و پیشکسوت سینما و تلویزیون می باشد. شایان ذکر است پدر و مادر دنیا مدنی سال ها قبل از هم جدا شده اند. رویا تیموریان بعد از طلاق از همسر اول خود در سال ۸۲ با مسعود رایگان ازدواج کرد.

رویا تیموریان یک دختر دیگر از همسر اول دارد که نامش درنا است. درنا مدنی خواهر دنیا مدنی می باشد.دنیا مدنی از طراحان موفق و برجسته در عرصه سینما می باشد و تاکنون با فیلم ها و سریال های زیادی همکاری کرده است.

 

رویا تیموریان در سی‌ و چهارمین جشنواره فیلم فجر و مراسم بزرگداشتش لباسی را به تن کرد که دخترش طراحی کرده بود.

رشته تحصیلی دنیا مدنی

وی فارغ‌التحصیل رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد.

ورود دنیا مدنی به دنیای بازیگری

نام دنیا مدنی تاکنون در چند فیلم و سریال دیده شده و در آثاری چون سرو زیر آب، مفت‌ آباد، زندگی جای دیگریست، و نزدیک تر حضور داشته و علاوه بر بازیگری در این آثار به عنوان دستیار صحنه و گروه صحنه و گروه لباس نیز حضور داشته است. و در فیلم سینمایی مفت آباد برای اولین بار مقابل دوربین رفت و بازیگری را تجربه کرد.

ماجرای ازدواج دنیا مدنی

چند سال قبل  انتشار عکس های دونفره دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد.

 

تصاویر دنیا مدنی

 

 

 

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *