بررسی اپلیکیشن تلگرام دی آر (Telegram DR)

[ad id='39844']

[stextbox id=’warning’]یکی دیگر از دلایل عدم استفاده از تلگرام دی آر دسترسی‌های بسیار زیادی است که از گوشی تلفن همراه کاربران می‌گیرد. شما کافی‌ست این نسخه را نصب کنید و به چندین و چند دسترسی که از شما اجازه آن‌ها را می‌گیرد، توجه نمایید و به صحت صحبت‌های ما پی ببرید. به نظر می‌رسد بیش از آنکه این اپلیکیشن به خدمات دهی کاربران تمرکز کند، به “احتمالا” بعضی از دسترسی‌های موردنیاز در آینده فکر کرده است![/stextbox]

 

 

۱- سازندگان Telegram DR معتبر نیستند

یکی از مهم‌ترین دلایلی که برای عدم استفاده از تلگرام دی آر می‌توان بیان کرد، موضوع سازندگان و منتشرکنندگان این پیام رسان هستند که صرفا از خلا موجود در بین کاربران ایرانی استفاده کرده و توانسته‌اند با انتشار یک نسخه غیررسمی از تلگرام که در حال حاضر در ایران فیلتر شده است، دسترسی‌های زیادی به موبایل آن‌ها پیدا کنند. ظاهرا برخی مقاصد سیاسی در ساخت این اپلیکیشن دخیل بوده که جنبه بی‌طرفی آن را پر رنگ می‌کند.

۲- دسترسی‌های تلگرام دی آر غیر طبیعی است!

یکی دیگر از دلایل عدم استفاده از تلگرام دی آر دسترسی‌های بسیار زیادی است که از گوشی تلفن همراه کاربران می‌گیرد. شما کافی‌ست این نسخه را نصب کنید و به چندین و چند دسترسی که از شما اجازه آن‌ها را می‌گیرد، توجه نمایید و به صحت صحبت‌های ما پی ببرید. به نظر می‌رسد بیش از آنکه این اپلیکیشن به خدمات دهی کاربران تمرکز کند، به “احتمالا” بعضی از دسترسی‌های موردنیاز در آینده فکر کرده است!

۳- تماس صوتی در این نسخه قطع است!

یکی از دلایلی که معمولا در مورد این نسخه از تلگرام گفته می‌شود، این است که بدون محدودیت‌های معمول در نسخه اصلی می‌توان از همه امکانات تلگرام استفاده کرد ولی من به عنوان نگارنده این متن، با تلاش‌های مکرری که برای تست تماس صوتی این پیام رسان انجام دادم، موفق به ارتباطی نشدم و عملا این امکان در نسخه‌ای که با یک سری از کارها ظاهرا بدون محدودیت شده است، همانند نسخه با محدودیت کار می‌کند!

۴-قطع و وصلی‌های تلگرام دی آر زیاد است!

آخرین دلیل برای استفاده نکردن از تلگرام دی آر قطع و وصلی‌هایی است که در آن وجود دارد. یکی از موارد در این بخش، عدم پایداری اپلیکیشن است که در ارتباط با سرور اصلی آن وجود دارد و باعث اختلالاتی در عملکرد اپلیکیشن می‌گردد. نکته بعدی در این امر، بسته شدن گه‌گاه پیام رسان در هنگام کار با آن است که به کلی هر کاری که در حال انجام بودید، از بین رفته و عملا باید از ابتدا شروع به نوشتن یا ارسال فایل و… نمایید.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *