بررسی کامل اپلیکیشن هاتگرام

[ad id='39844']

[stextbox id=’warning’]یکی از اپلیکیشن‌هایی که این روزها در انواع و اقسام مختلف در موبایل کاربران وجود داشته و عملا جزو اصلی‌ترین ابزارهای فعال در دستگاه ایرانی‌ها به شمار می‌رود، پروکسی‌هایی است که به دلیل استقبال فراوان کاربران پس از فیلترینگ تلگرام زیاد شده و اغلب از منابع غیرمشخص منتشر شده‌اند و پشتیبان رسمی و معتبری ندارند.[/stextbox]

 

 

 از دلایل استفاده اپلیکیشن هاتگرام رابط کاربر خوب و جذابی است که در آن وجود داشته و عملا باعث می‌شود که کاربران از نسخه ساده تلگرام که جذابیت بصری خاصی نداشت، به یک پیام رسان بر پایه تلگرام وارد شده و از امکانات فوق‌العاده آن بهره‌مند شوند.

در این پیام رسان همانند سایر اپلیکیشن‌های مشابه، کانال‌ها و گروه‌ها دسته بندی شده‌اند و کاربر می‌تواند بنا بر نیاز خود و بدون سردرگمی به بخش موردنظرش دسترسی داشته باشد. به طور مثال در هاتگرام به یک تب دسترسی دارید که می‌توانید به کانال‌ها و گروه‌های مختلف مراجعه و موارد دلخواه خود را کپی یا فروارد نمایید و به محل قبلی بازگردید.

این امکان را قبل از این در پیام رسان گپ و همچنین تلگرام طلایی دیده بودیم که اتفاقا امکان جالبی است و کاربر لازم نیست که برای دسترسی به یک محتوا به طور کلی از محیط چت دو نفره یا گروه‌ها خارج شود تا به یک کانال دیگر دسترسی داشته باشد.

از دیگر امکانات موجود در هاتگرام، جزیی‌تر کردن منوی آن است که برای پیدا کردن موارد پرکاربرد نیاز نیست منوهای تو در توی زیادی را طی نمایید و بسیاری از آن‌ها با تغییراتی که مسئولین هاتگرام اعمال کرده‌اند، به صورت دم دستی در اختیار شما هستند.

از دیگر موارد موجود در رابط کاربری هاتگرام وجود تاریخ شمسی بوده که در اختیار کاربر قرار گرفته است. شما می‌توانید تم اپ را تغییر دهید، قبل از ارسال استیکر پیش نمایشی از آن ببینید و سپس ارسال نمایید، از قابلیت فوروارد چندگانه استفاده کنید، امکان قرار دادن تصویر پشت زمینه اختصاصی برای هر گفتگو، نمایش فهرست مخاطبان آنلاین، امکان تغییر ترتیب چت‌ها و امکانات دیگری که در هاتگرام در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

۳- با هاتگرام امنیت دیگر کارهای‌تان حفظ می‌شود!

یکی از اپلیکیشن‌هایی که این روزها در انواع و اقسام مختلف در موبایل کاربران وجود داشته و عملا جزو اصلی‌ترین ابزارهای فعال در دستگاه ایرانی‌ها به شمار می‌رود، پروکسی‌هایی است که به دلیل استقبال فراوان کاربران پس از فیلترینگ تلگرام زیاد شده و اغلب از منابع غیرمشخص منتشر شده‌اند و پشتیبان رسمی و معتبری ندارند.

این اتفاق باعث شده است که امنیت بسیاری از کاربران به خطر افتاده و در مواردی مانند کار با اینترنت بانک و یا اپلیکیشن‌های پرداخت، عملا دسترسی بسیاری از اطلاعات شخصی و بانکی ایشان به دست افرادی بیفتد که هیچ نشانی از آن‌ها وجود ندارد ولی با استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند هاتگرام می‌توانید بدون آنکه نگران دسترسی غیرمجاز به دیگر اطلاعات و برنامه‌هایتان باشید، از ابزارهای مالی بهره ببرید و به گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی خود دسترسی پیدا کنید.

۴- در هاتگرام همه چیز دسته بندی شده است

نکته بعدی که در این نسخه غیر رسمی تلگرام وجود دارد، دسته بندی‌های اختصاصی و بسیار کاملی است که همانند تلگرام طلایی مطالب خوب و پربازدید همه کانال‌های فارسی در یکجا جمع شده و کاربر بدون نیاز به عضویت در کانال‌های مختلف خبری و آموزشی می‌تواند به بهترین محتوا دسترسی داشته باشد.

شما در اپلیکیشن هاتگرام به ویدیوهای جذاب موجود در فضای مجازی دسترسی دارید، در تب دیگری پربازدیدترین تصاویر اینترنتی قابل مشاهده است، متن و خبرهای روز نیز تب دیگری است که شما در این نسخه غیررسمی تلگرام به آن دسترسی دارید، در تب دیگر گیف‌ها و تصاویر متحرک داغ روز نمایش داده می‌شود و آخرین تب نیز به موزیک‌های داخلی و خارجی اختصاص دارد که  تقریبا هیچ محدودیتی در آن نیست!

شما می‌توانید مطالب این بخش را برای دیگران فوروارد کنید و یا جزییات بیشتری از این پست‌ها را مشاهده نمایید. نکته جالب دیگر در این بخش از هاتگرام امکان جستجوی آن است که با توجه به بخش مطالب داغ شما همانند یک موتور جستجو می‌توانید روی سرچ این اپلیکیشن حساب کنید!

 

۵- هاتگرام در صورت اتصال، سرعت و کیفیت خوبی دارد

یکی از مشکلات این روزهای کاربران ایرانی در دسترسی به تلگرام استفاده از پروکسی‌هایی است که علیرغم اتصال به تلگرام از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. البته قطع و وصلی‌های هاتگرام نسبتا زیاد است ولی در صورتی‌که اتصال شما به سرورهای این پیام رسان برقرار شود، تقریبا کیفیت بی نظیری را شاهد خواهید بود که در دیگر ابزارهای مشابه ندیده‌اید!

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *