گل گدوت در نقش معشوقه فیدل کاسترو بازی می کند

[ad id='39844']

[quote]گدوت گفته که بسیار شیفته شخصیت جالب هاوارد شده است. او نقش هاوارد را بازی می‌کند و باید دید نقش کاسترو را کدام ستاره هالیوود به عهده خواهد گرفت.حق ساخت این فیلم سینمایی جنجالی به کمپانی برادران وارنر رسیده است.[/quote]

 

گدوت ۳۳ ساله در این فیلم به عنوان بازیگر هم حضور دارد و نقش لیسا هاوارد، معشوقه جنجالی کاسترو را بازی خواهد کرد .لیسا هاوارد خبرنگار شبکه ABC بود که بعد از بحران موشکی کوبا در سال ۱۹۶۲ سعی کرد یک پل آشتی بین هاوانا و واشنگتن ایجاد کند. گفته می‌شد او با فیدل کاسترو رابطه‌ پنهانی نزدیکی داشته است. این خبرنگار زن در همان سال‌ها فوت شد.

پیتر کورنبلا در مقاله‌ای به افشای رابطه کاسترو با لیسا هاوارد پرداخته است. اسم مقاله بسیار جنجالی است، کورنبلا نام مقاله‌اش را “رابطه پنهانی یک خبرنگار شبکه ABC با فیدل کاسترو” گذاشته است.گل گدوت، ستاره هالیوود با خواندن مقاله کورنبلا بسیار تحت تأثیر شخصیت خبرنگار زن شبکه ABC قرار گرفته و دوست دارد راوی نقش او باشد.

گدوت گفته که بسیار شیفته شخصیت جالب هاوارد شده است. او نقش هاوارد را بازی می‌کند و باید دید نقش کاسترو را کدام ستاره هالیوود به عهده خواهد گرفت.حق ساخت این فیلم سینمایی جنجالی به کمپانی برادران وارنر رسیده است.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *