آیا حساب بانکی بهرام رادان مسدود شده است

[ad id='39844']

[quote]بعداز انتشار این خر یک پیج در فضای مجازی نام هنرمندان را منتشر کرد و نوشت: بهرام رادان به همراه چند بازیگر دیگر پول هایی که از طریق کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه را جمع کرده بودند، در حساب های خود نگه داشته اند.[/quote]

 

 

روز گذشته نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس در گفتگویی گفته بود: «سی میلیارد تومان از کمک‌های مردمی در حساب سلبریتی‌ها مانده و کسی از سرنوشت آن خبری ندارد! »

بعداز انتشار این خر یک پیج در فضای مجازی نام هنرمندان را منتشر کرد و نوشت: بهرام رادان به همراه چند بازیگر دیگر پول هایی که از طریق کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه را جمع کرده بودند، در حساب های خود نگه داشته اند.

به دنبال درج نام و تصویر بهرام رادان این بازیگر با تکذیب این خبر در پیام ویدیویی در صفحه شخصی خود گفت: من دیشب خبری را در یک پیج دیدم که من و تعدادی دیگر از عزیزان یکسری پول ها را بابت زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب از مردم گرفتیم و این پول ها در حساب مان انباشته شده و قرار است حساب ما مسدود بشود. من که همچین کاری نکردم و دوستان هم راه خودشان را برای تکذیب این خبر دارند. اما من نه شماره حسابی اعلام کردم، نه کسی پولی به حسابم ریخته نه پولی در حسابم انباشته شده است.

اما به عنوان یک شهروند حق خودم می دانم که به خاطر نشر این اکاذیب از قوه عدلیه مملکت پیگیر شوم

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *