باکس آفیس فیلم سولو: داستانی از جنگ‌ ستارگان

[ad id='39844']

[quote]در همین حال «دد پول ۲» با فروش ۴۲.۷ میلیون دلار دیگر فروشش را در آمریکا به ۲۱۸.۲ میلیون دلار رساند. این فیلم که به کارگردانی دیوید لیچ ساخته شده ۵۷ میلیون دلار دیگر هم در بازار بین‌المللی فروخت و پیش‌بینی می‌شود تا پایان دوشنبه مجموع فروشش به حدود ۵۰۰ میلیون دلار برسد.[/quote]

فیلم آمریکایی «سولو: داستانی از جنگ‌ ستارگان» به کارگردانی ران هوارد که با الهام از سری فیلم‌های «جنگ‌ ستارگان» ساخته شده محصول دیزنی و لوکاس فیلم است در چهار روز نخست اکرانش در آمریکای شمالی ۱۰۱ میلیون دلار فروخت.

این فیلم که اوایل همین ماه در بخش خارج از مسابقه جشنواره کن نمایش داده ‌و با اقبال روبه‌رو شد، در بازار چین با فروشی ۱۰.۱ میلیون دلاری کارش را شروع کرد.

به این ترتیب این فیلم از نظر موفقیت در فروش پس از «یک سرکش: داستانی از جنگ ستارگان» در سال ۲۰۱۶ قرار می‌گیرد که افتتاحیه‌ای ۱۵۵ میلیون دلاری را در آمریکای شمالی تجربه کرده بود.

انتظار می‌رفت فروش «سولو» در اولین آخر هفته اکرانش ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون دلار در بازار داخلی باشد.

در فیلم «سولو» آلدن ارنرایک، چوباکا، دونالد گلاور، وودی هارلسون، تندی نیوتون، پل بتانی، فوبه والر-بریج، و امیلی کلارک بازی کرده‌اند.

در همین حال «دد پول ۲» با فروش ۴۲.۷ میلیون دلار دیگر فروشش را در آمریکا به ۲۱۸.۲ میلیون دلار رساند. این فیلم که به کارگردانی دیوید لیچ ساخته شده ۵۷ میلیون دلار دیگر هم در بازار بین‌المللی فروخت و پیش‌بینی می‌شود تا پایان دوشنبه مجموع فروشش به حدود ۵۰۰ میلیون دلار برسد.

در عین حال «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» نیز به فروش خود ادامه می‌دهد و در پنجمین هفته اکرانش ششمین فیلم پرفروش تاریخ در بازار داخلی آمریکا شده است و در مکان سوم باکس آفیس آمریکا جای دارد. پیش بینی فروش این فیلم تا پایان تعطیلات آخر هفته ۲۰.۱ میلیون دلار است.

در بازار بین‌المللی این فیلم ۳۲.۵ میلیون دلار دیگر فروخت تا در سطح جهانی تاکنون ۱.۹ میلیارد دلار فروش کرده باشد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *