دلیل جریمه ۷۵ هزار دلاری استقلال و پرسپولیس در آسیا

[ad id='39844']

[quote]استقلال به دلیل حضور تماشاگران خود روی پله های ورزشگاه آزادی و جا دادن بیش از ۹۰ هزار تماشاگر در دیدار با العین، ۲۵ هزار دلار جریمه شده است که ۵ هزار دلار آن به دلیل تکرار این تخلف اعمال شده است.[/quote]

 

 

 

بر اساس احکام اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال آسیا در روز سه شنبه، باشگاه استقلال با ۳ تخلف رقم ۵۰ هزار دلار جریمه شد که این رقم در صورتیکه استقلالی ها به آن اعتراض نکنند، از رقم پاداش های این تیم کم خواهد شد.

پرتاب اشیا و مواد دودزا و آتش زا در دیدار با ذوب آهن رفت و برگشت و حضور هواداران روی راه پله ها که باعث شد جمعیت حاضران در ورزشگاه بیش از تعداد صندلی ها شود، دو دلیلی است که باعث شده تا استقلال با جریمه سنگین فدراسیون فوتبال آسیا رو به رو شود.

استقلال به دلیل حضور تماشاگران خود روی پله های ورزشگاه آزادی و جا دادن بیش از ۹۰ هزار تماشاگر در دیدار با العین، ۲۵ هزار دلار جریمه شده است که ۵ هزار دلار آن به دلیل تکرار این تخلف اعمال شده است.

پرسپولیسی ها نیز وضعیتی مشابه استقلال دارند. این باشگاه ۲۴ هزار ۵۰۰ دلار به دلیل حضور هواداران روی پله ها و البته پرتاب اشیا جریمه شده که سهم پرتاب اشیا، مواد آتش زا و دودزا به داخل زمین به دلیل تکرار شدن آن، ۲۰ هزار دلار است.. همچنین قرمزهای پایتخت جریمه ۲ هزار دلاری جداگانه ای به دلیل اطلاعات ناقص روی بلیت های یکی از دیدارهای خانگی خود باید پرداخت کنند که رقم جریمه آنها را به ۲۶هزار و ۵۰۰ دلار می رساند.

ذوب آهن البته در این جدول اعلام شده کمترین جریمه را دارد و جریمه این تیم ۱۵ هزار دلار است. این جریمه به دلیل مواد آتش زا به داخل زمین در دیدار با استقلال اعمال شده است.

این جرایم از پاداش این باشگاه ها کم خواهد شد و البته باشگاه ها ۳۰ روز فرصت دارند تا نسبت به این احکام اعتراض کنند. اعتراضی که به نظر می رسد با توجه به مستندات کمیته انضباطی، بی ثمر خواهد بود.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *