بازی دوستانه آرژانتین با اسرائیل لغو شد

[ad id='39844']

[quote]به همین دلیل از زمان آغاز تمرینات تیم ملی آرژانتین در کمپ باشگاه بارسلونا، گروهی از معترضان با حضور در اطراف این کمپ، اعتراض شان را به برگزاری این دیدار اعلام کردند.[/quote]

 

شاگردان خورخه سامپائولی برای حضور در رقابت های جام جهانی آماده می شوند و قرار بود چند روز دیگر در بیت المقدس مقابل اسرائیل قرار بگیرند اما اعتراض های گسترده فلسطینی ها، در نهایت منجر به لغو این دیدار شده بود.

جبریل رجوب، رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین، از لیونل مسی خواسته بود برای این دیدار به فلسطین اشغالی سفر نکند و تهدید کرده بود در صورت انجام این سفر، فلسطینی عکس و پیراهن های ستاره بارسا را آتش خواهند زد.

دلیل اصلی جنجالی شدن برگزاری این دیدار، این بود که قرار بود این بازی در ورزشگاهی برگزار شود که در نزدیکی یکی از روستاهای تخریب شدن فسطینی، انجام شود.

به همین دلیل از زمان آغاز تمرینات تیم ملی آرژانتین در کمپ باشگاه بارسلونا، گروهی از معترضان با حضور در اطراف این کمپ، اعتراض شان را به برگزاری این دیدار اعلام کردند.

در نهایت، امشب در حالی که اعضای تیم ملی آرژانتین مشغول صرف شام بودند، به آنها اطلاع داده شد که این دیدار برگزار نخواهد شد. تیم ملی آرژانتین در مرحله گروهی جام جهانی با تیم های نیجریه، کرواسی و ایسلند همگروه خواهد بود.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *