توهین یک طراح لباس به سلنا گومز : او خیلی زشت است

[ad id='39844']

[quote]این طراح ایتالیایی با قضاوت درباره ی ظاهر و شکل سلنا گومز نه تنها خشم و عصبانیت طرفداران او بلکه بسیاری از کاربران فضای مجازی را برانگیخت.[/quote]

«استفانو گابانا» طراح لباس «دولچه اند گابانا» به سلنا گومز توهین کرد و نوشت که او بسیار زشت است. به دنبال این توهین «مایلی سایرس» هم از گومز حمایت کرد.‌

این طراح ایتالیایی با قضاوت درباره ی ظاهر و شکل سلنا گومز نه تنها خشم و عصبانیت طرفداران او بلکه بسیاری از کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

او در صفحه ی مد و لباس که عکس های متعددی از استایل قرمز پوش سلنا گومز منتشر کرده بود یک کامنت جنجالی گذاشت و نوشت : او خیلی زشت است.

مایلی سایرس؛ خواننده و هنرپیشه

اما مایلی سایرس هم در دفاع از گومز نوشته: «اگر واقعا این حرف رو زده باید بگم چیزی که اون احمق گفته حقیقت نداره و گومز واقعا جذابه». یکی از کاربران هم برای استفانو نوشته: «قبل از اینکه دیگران را قضاوت کنید اول یک نگاه به آینه بیندازید!»

اما اینطور که به نظر می رسد استفانو به زشت بودن گومز تأکید دارد و با انتشار جملات توهین آمیز کاربران آنها را مسخره کرده و برایشان شکلک خنده گذاشته است.

سلنا گومز متولد ۲۲ ژوئیه سال ۱۹۹۲ و بازیگر و خواننده و طراح مد آمریکایی است. او طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد که اغلب آنها نوجوان هستند.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *