زمان نمایش فیلم Spider-Man2: Far From Home

[ad id='39844']

[quote] Spider-Man: Far From Home فیلم قرار است در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. فیلمبرداری و تولید این فیلم از اوایل ماه جولای امسال (تیر) آغاز خواهد شد.[/quote]

مرد عنکبوتی دور از خانه

با توجه به اینکه دنیای سینمایی مارول قرار نیست دارای پنلی در نمایشگاه کمیک کان سن دیگوی امسال باشد و زمان زیادی تا شروع فیلمبرداری و تولید قسمت جدید فیلم مرد عنکبوتی نمانده است، تایید نام فیلم با این روش چندان عجیب نبود. کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، پیش از این تایید کرده بود که اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War روی دنباله فیلم Spider-Man اثر خواهد گذاشت و در این فیلم شاهد ماجراجویی اروپایی و خارج از آمریکای مرد عنکبوتی از جمله سفر به شهر لندن خواهیم بود که نام رسمی این فیلم نیز به این موضوع اشاره دارد. طبق خبری که ماه گذشته منتشر شد، جیک جیلنهال ممکن است نقش شخصیت ابرشرور میستریو  را در فیلم  بازی کند. علاوه بر این، گفته می‌شود که در این فیلم شاهد بازگشت شخصیت والچر با بازی مایکل کیتون نیز خواهیم بود.

یکی از نکات مهم این اطلاعات لو رفته اینه که میگه اتفاقات این فیلم دقیقا بعد از انتقام جویان ۴ رخ میده و پیتر عزادار مرگ تونی بعد از اون فیلمه! یکی از قابل حدس زدن ترین چیزهایی که از مدت ها پیش می دونستیم، خداحافظی با چندین شخصیت کلیدی و اصلی انتقام جویان بود اما برادران روسو ما رو بازی دادند و به احتمال زیاد این صحنه های غم انگیز رو در انتقام جویان ۴ خواهیم دید!

 دنباله بازگشت به خانه قراره در خارج از نیویورک رخ بده و به همین استناد این اطلاعات می گوید اکثر اتفاقات فیلم در لندن رخ میدهد. پیتر در کنفرانسی از صنایع استارک شرکت می کنه و در اون میشل/ام.جی، ند، لیز، فلش تامپسون، زن عمو می و دانش آموزان دیگر نیز حضور دارند! همچنین گفته میشه گوئینت پالترو در فیلم حضوری افتخاری داشته باشه و به عنوان پپر پاتسی که ریاست کل صنایع استارک رو بدست گرفته دیده بشه!

میستریو دشمن اصلی این فیلمه و اون رو یک سارق جهانی و استاد حیله گری و توهم خوانده همچنین دزد اصلی اون اختراع استارک، میستریو بوده. درخواست این دزدی رو هم یک کارفرمای مرموز داده! (در ادامه بهش می رسیم)

حالا سوال اصلی اینه که آیا ما میستریو رو با ظاهر معروف خودش یعنی شنل و کلاه فضانورد مانندش می بینیم یا خیر؟ ظاهرا قراره ما با همون شکل و شمایل معروف ببینیمش اما قرار نیست در کل فیلم به این شکل ظاهر بشه!

فیلم قرار است در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. فیلمبرداری و تولید این فیلم از اوایل ماه جولای امسال (تیر) آغاز خواهد شد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *