اخبار جدید فیلم نگهبانان کهکشان۳ مارول

[ad id='39844']

[quote]فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود[/quote]

کار نوشتن اولین پیش نویس فیلمنامه فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 به پایان رسیده است. جیمز گان، کارگردان و نویسنده این فیلم، با انتشار تصویری از به پایان رسیدن کار نوشتن اولین پیش‌نویس فیلمنامه این فیلم مورد انتظار خبر داده است.

بدین ترتیب فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 می‌تواند به‌زوی وارد مراحل پیش از تولید شود. در حال حاضر تنها می‌دانیم که اتفاقات این فیلم قرار است پس از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) و دنباله آن جریان داشته باشد و همچنین تاکنون بازگشت هیچ یک از بازیگران در این فیلم رسما تایید نشده است. علاوه بر این، گان پیش از این گفته بود شخصیت آدام وارلاک ممکن است در این فیلم حضور داشته باشد؛ اما هنوز حضور یا عدم حضور این شخصیت در قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy مشخص نیست.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود و مدتی پیش گان اشاره کرده که قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy قرار است در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) به روی پرده‌های سینما برود، اما مارول استودیو هنوز تاریخ اکران این فیلم را رسما تایید و اعلام نکرده است. با این حال، فایگی نیز به‌تازگی تایید کرده که فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اولین فیلم دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۰ خواهد بود، اما از اعلام تاریخ دقیق آن خودداری کرد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *