بیوگرافی فرناندو کلمبو اولین کمک داور زن جام جهانی

[ad id='39844']

[quote]کلمبو از بیست و یک سالگی علاوه بر فعالیت در فوتبال به عنوان داور کارش را شروع کرده و از سال ۲۰۱۴ برای داوری بین المللی انتخاب و در عرصه های بین المللی فعالیت دارد. [/quote]

کلمبو در برزیل به دنیا آمده و علاوه بر حرفه ی داوری در مدلینگ نیز کار کرده است. او از زیباترین زنان برزیل بشمار می آید و دارای قد ۱۸۹ سانتی متر و ۲۵ سال تمام سن دارد.

فرناندو کلمبو از کودکی برخلاف هم سن و سالان خود به ورزش فوتبال علاقه شدیدی داشت و این علاقه باعث شد تا به دنبال این رشته ورزشی برود.

کلمبو از بیست و یک سالگی علاوه بر فعالیت در فوتبال به عنوان داور کارش را شروع کرده و از سال ۲۰۱۴ برای داوری بین المللی انتخاب و در عرصه های بین المللی فعالیت دارد. او در لیگ برزیل و مسابقات لیگ کشورش سوت زده و قضاوت کرده است .

کولومبو چندی پیش با ساندرا ریچی Sandro Ricci از داوران بین المللی و حاضر در جام جهانی ۲۰۲۸ روسیه ازدواج کرده است.

ساندرا ریچی یکی از داوران جام جهانی روسیه می باشد که بازی های مهم را قضاوت خواهد کرد. فرناندا با کلمات احساسی و عاشقانه همسرش را روانه جام جهانی روسیه کرده و گفته است : “زندگی من امروز به روسیه می رود! سزاوار فداکاری و حرفه ای خود باشید. من مطمئن هستم که تیم داوری برزیل ما را بسیار خوب نشان خواهد داد! زندگی، من همیشه با شما هستم من عاشق تو هستم .

در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر قضاوت این داور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ به گوش می رسد. اما طبق اعلام فیفا هیچ کمک داور و داور زنی در این مسابقات حضور نخواهد داشت.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *