معرفی فیلم برگزیت Brexit بندیکت کامبربچ

[ad id='39844']

[quote]بندیکت کامبربچ را در نقش دومینیک کامینگز (Dominic Cummings)، استراتژیست ارشد و گرداننده‌ی اصلی تشکیلات Vote Leave که در راستای متقاعد کردن رای‌دهندگان انگلیسی به خروج از اتحادیه‌ی اروپا فعالیت می‌کرد، [/quote]

این فیلم‌ تلویزیونی که کارگردانی آن را توبی هاینس (Toby Haynes) بر عهده داشته است از شبکه‌ی Channel 4 پخش خواهد شد و داستان زندگی افراد و استراتژیست‌هایی را به تصویر خواهد کشید که در متقاعد و هماهنگ کردن آرای عمومی در راستای خروج انگلستان از اتحادیه‌ی اروپا نقش کلیدی داشته‌اند؛ حرکتی که از نظر بسیاری از کارشناسان به یک بحران اقتصادی تمام‌عیار در آینده دامن خواهد زد. لازم به ذکر است که توبی هاینس آثار بزرگ و شناخته‌شده‌ای همچون Black Mirror و Sherlock را نیز در کارنامه‌ی خود دارد.

Brexit بندیکت کامبربچ را در نقش دومینیک کامینگز (Dominic Cummings)، استراتژیست ارشد و گرداننده‌ی اصلی تشکیلات Vote Leave که در راستای متقاعد کردن رای‌دهندگان انگلیسی به خروج از اتحادیه‌ی اروپا فعالیت می‌کرد، به تصویر می‌کشد. صد‌البته، این اولین باری نیست که کامبربچ نقش یک شخصیت حقیقی را در یک سریال تلویزیونی یا یک فیلم بازی کرده است. پیش از این او در سال ۲۰۱۵ برای بازی در نقش آلن تورینگ (Alan Turing)، دانشمند افسانه‌ای در حیطه‌ی کامپیوتر، نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار شده بود. قبل‌تر و در سال ۲۰۱۳ نیز کامبربچ در قالب جولیان آسانژ (Julian Assange)، بنیان‌گذار وب‌سایت ویکی‌لیکس (Wikileaks) در فیلم The Fifth Estate به ایفای نقش پرداخته بود.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *