واکنش ها به خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی

[ad id='39844']

[quote]بیشتر اهالی فوتبال که انتقاداتی به عملکرد آزمون داشتند، تحت تاثیر تصمیم عجیب سردار قرار نگرفتند و همچنان روی موضع قبلی باقی ماندند.[/quote]

خداحافظی قوچان نژاد با واکنش های احساسی فوتبال دوستان ایرانی همراه بود. بسیاری از آن ها در اینستاگرام این بازیکن با کامنت های پرتعداد خواستار بازگشت رضا به تیم ملی شدند و بسیاری دیگر، با انتشار پست و توئیت در شبکه های اجتماعی از عملکرد گوچی تقدیر و تشکر کردند.

اما واکنش ها به خداحافظی سردار متفاوت بود. بیشتر اهالی فوتبال که انتقاداتی به عملکرد آزمون داشتند، تحت تاثیر تصمیم عجیب سردار قرار نگرفتند و همچنان روی موضع قبلی باقی ماندند. به عبارتی خداحافظی سردار موجب بازگشت افکار عمومی به سویش نشده اما هوادارانِ این بازیکن، از خداحافظی اش شوکه هستند.

در نهایت باید دید این دو مهاجم فوتبال ایران که در سال های اخیر بخش اعظمی از گل های تیم ملی را به ثمر رسانده اند، به تیم ملی بازخواهند گشت یا خیر؟ خصوصا این که تجربه بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، مجتبی جباری و… نشان داده که بازیکنان دیگر نمی توانند با تردید در تیم ملی حضور داشته باشند، هرچند که خداحافظی سردار و گوچی با آن دو بازیکن متفاوت است.

این دو در ۷ سال اخیر روی هم ۴۰ گل ملی زده اند و خداحافظی شان نمی تواند خبر خوبی باشد.

[ad id='39844']

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *